tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@kamilop na rękę mu słaba Barca
1
@sebo939 ja na niego patrzeć nie mogę
1
@Compadre ale jego piłka przestała interesować. Jest nudna, gra bo gra, ale nie ogląda.
16
Mój syn który ma 8 lat powiedział bym nie oglądał meczu. Że jego koledzy są za Realem bo się rozwija, a Barca po Messim się zwija. Naprawdę mi tak powiedział, o tym gadają 8 latkowie. I to bardziej powinno martwić, Barca jako klub przestaje być interesujące, kiedyś mecze oglądał teraz już nie chce. Coś w tym jest. Real dorzuca Mbappe do paki, a my.... No właśnie a my
1
@bari_94 wszyscy z nas cisną. O tym mówię, Xavi twierdzi że wyniki są, styl nie ważny, ale właśnie ważny.
0
@DonMatteo901 nie zwolni bo Laporta kasie ma pusto, zero null, a to też ffp.
0
@Dertinho Araujo od plotki zleciał z forma pionowo w dół. Sam w wywiadzie na pytanie czy to nie plotka powiedzial ze skupia się na Barcy. Więc jest to prawda. Nic mnie tak nie wkurw. jak piłkarz mówi jak to kocha ponad wszystko i nagle Kaśką wszystko zmienia. Zarobić, zapomnieć.
0
@Gaz nie obrażaj Desta
0
@Gaucho ja cały czas to pisze, ze o to bym się martwił
4
100 baniek za araujo i pożegnać. Nie lubię piłkarzy co zmieniają zdanie z ta swoją miłością.
1
Wiedziałem ze przegramy, ale nie wiedziałem ze taki wprdl. będzie. Wstyd
0
@AdrianFCB10 mecz przegrany, lepiej pilnować zdrowia
1
Wiedeziaqlem ze zmiany zrobi w 60 minucie. Xavi kiedyś powiedział ze nie robi się zmian zaraz po przerwie bo to obraza piłkarza :D
1
Trzeba to napisać 15-raz. z chwila plotki o Araujo ma zjazd do bazy. Kapitan jak to mówią, w sercu Barca. Jednak kasa zawsze ta miłość weryfikuje.
0
@tomcias10 Każdy zespół z nami tak ma. Każdy
1
@michal26 czyi jak cały sezon. Porostu w końcu mocny rywal. Ja naprawdę obawiam się o miejsce w top 4. AB jest bardzo blisko i bardzo mocne, a my wszystkie rewanże na wyjezdzie
0
@kondzik47 ostatnio? On od początku sezonu jest naszym najsłabszym piłkarzem. W Barcie B w 11-ce by nie grał
0
@pt9 bo to działało, ale Araujo tez jest po za forma. Cala kadra nie ma formy
0
Każdy wiedział, każdy pisał. Nasza kadra i gra od bardzo długiego czasu nie ma szans liczyć się kimkolwiek lepszym. Będzie tu wprdl aż miło.
4
4 pomocników, mądra decyzja, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać.
0
@Kgorecki2500 sukces inpostu to gówniane zarządzanie poczta. Prymitywna i bardzo nie skuteczna firma. Ale ważne że państwowa. Sprywatyzowac to szambo
1
@FcPortoFan1999 ona coś wkoncu wygra? Bo mam wrażenie że sromotny wprdl od bardzo dłuższego czasu
0
@FanBarcy22 to samo będzie z piłką nożną. Zobacz na obecną kadrę. Wyzywanie są weterani, ale czy mamy nowych, młodych? No nie
0
@FcPortoFan1999 kojarzę ze Adam swego czasu wrócił do swojego trenera i odpalił. Ale to inne czasy
2
A sprdl wam sobotę.
Mam nadzieję że nikt nic nie zrobi do końca sezonu. Bo jak znam życie to on zaraz złapie kontuzje na 2 miesiące.
0
@FcPortoFan1999 jakby to powiedzieć trener portugalski miał naprawić polska myśl szkoleniowa. To nie mogło się udać. Portugalska piłka to technika, Polska to z technika ma tyle wspólnego co pilot boeinga z lotem na księżyc. Niby pilot
1
@FcPortoFan1999 no zmiana na Probierza zła nie była. Coś tam kiełkuje, potrzeba czasu. Tu też to nie jest tak że od razu wszyscy wyskoczą, ale może pod koniec. Nie wiem, moim zdaniem z tego nic nie będzie. Ale fanem skoków nie jestem, więc niech robią co chcą. Chodzi o to że nasi skoczkowie to emeryci, albo coś teraz zrobią, albo już z nich nic nie będzie
1
@FcPortoFan1999 a może być gorzej. Stoch krytykuje, ten Wolny krytykuje, to go zawiesili.
1
@MessiForeverTheBest zatrzymany autobus na czerwonym świetle pod pałacem prezydenckim też byl spiskiem. Trzaskowski sterował światłami :)
0
@Bobert_Kubicki uzasadnij dlaczego.