1

@NeroTFP1 wystarczy spojrzeć dzięki czemu ta sekta żyje i z czyich pieniędzy.

5

@Aragorn33 komu najbardziej zależy na wojnie wszędzie? Jak sobie odpowiesz to się dowiesz dlaczego

0

@La Pulgaa wielki Torre znowu ławka :)

0

@Barcelonka070 tylko kradł. Aha

0

@TR3YWAY nie chodzisz ale się wypowiesz, aha, burdel? Aha :)

2

@Barcelonka070 ja na razie widzę zaorane złodziejstwa Pisu. Ale widzę że prawa strona ma to w dupie.

0

@TR3YWAY no i to że ci dupy na siłowni przeszkadzają to wszystkim mają?

0

@Kgorecki2500 Może Braun zaprosił. On lubi się z Afd

0

@TR3YWAY a co chłopców wolisz?

1

@Kgorecki2500 czyli standard ostatnio. Ploteczka, oraz nakręcanie się.

2

@Kgorecki2500 Może poprostu z dystansem do plotek. Bo prezesa Orlenu też pojechaliście na podstawie plotek.

0

@siuuu ty na powagę? Tu było kilka ankiet. Zawsze 60% Konfa. Nie nie będę Ci wymieniał, dobrze wiesz ze tak jest

2

@macio_944 Yorki też najwięcej szczekają.

1

@hayek nie, nie PiS. Właśnie widać że czytasz tylko. Zapytaj w wojsku jak jest. Wiesz jakie helikoptery przyszły zamówione z pis? Bez Kur możliwości uzbrojenia. Wycieczki sobie mogą nimi robić. Wydawali 140mld rocznie, a zobaczysz raporty jak wyjda gdzie te pieniądze poszły

4

@macio_944 przecież tu jest cała armia konfy. Cały dzień atakują wszystko po stronie Tuska. Ty odpiszesz, to napiszą o zobaczcie po się zleciało. No ale jak widac całe 6% ma kompleks.

1

@hayek skoro wszystko jest ważne to zobacz na naszą flotę lotnicza, wyrzutnie i drony.

0

@hayek wojna na Ukrainie udowodniła że najważniejsza bronią są systemy wyrzutni oraz w szczególności drony. Nie czołgi.

0

@Mezocyklon87 hehe. Żydowsko, nazistowsko rusko ukraińska. To tak po całości. Jedynie Braun który romansuje z Afd Nazistowskim jest spoko

0

@Kgorecki2500 czyli co Po nie takie złe?

7

Komentarz usunięty

0

@SelloutCrowd tak kup sobie tureckie premium za 9zl miesięcznie. Jakoś tak nawet nie wiem ile mi pobierają

0

@Lanosss może jak w wojsku zamiast munduru bierze kasę

6



To jest kur. obrzydliwe. Kazdego dnia kilka afer po kilkadziesiąt baniek.

2

@Kgorecki2500 I co to zmienia? Może jakieś tabsy na uspokojenie weź, bo widzę, ze mocno żyjesz życiem Krzysia. Nic to i tak nie zmienia czy on jest wicemarszałkiem czy nie.

0

@PatrykBarca Spoko, spoko, rozumiem, myslalem ze on o ostatnim. Tylko co to zmienia jak zagralismy pol roku temu? Obecna forma od dłuższego czasu to pion w dół a nie progres.

0

@MesQueUnClub_87 ok, nie załapałem,

0



To jakiś fake? Przegrali 4-1

2

Xavi to przegra :)


0

@ranger3120 na obecne czasy wystarczy. Alcaraz może, ale musiałby wrócić do top formy

0

@MESSIah16 ich Napoli wyjaśni a ten o finale pisze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?