tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 wystarczy spojrzeć dzięki czemu ta sekta żyje i z czyich pieniędzy.
5
@Aragorn33 komu najbardziej zależy na wojnie wszędzie? Jak sobie odpowiesz to się dowiesz dlaczego
0
@La Pulgaa wielki Torre znowu ławka :)
0
@Barcelonka070 tylko kradł. Aha
0
@TR3YWAY nie chodzisz ale się wypowiesz, aha, burdel? Aha :)
2
@Barcelonka070 ja na razie widzę zaorane złodziejstwa Pisu. Ale widzę że prawa strona ma to w dupie.
0
@TR3YWAY no i to że ci dupy na siłowni przeszkadzają to wszystkim mają?
0
@Kgorecki2500 Może Braun zaprosił. On lubi się z Afd
0
@TR3YWAY a co chłopców wolisz?
1
@Kgorecki2500 czyli standard ostatnio. Ploteczka, oraz nakręcanie się.
2
@Kgorecki2500 Może poprostu z dystansem do plotek. Bo prezesa Orlenu też pojechaliście na podstawie plotek.
0
@siuuu ty na powagę? Tu było kilka ankiet. Zawsze 60% Konfa. Nie nie będę Ci wymieniał, dobrze wiesz ze tak jest
2
@macio_944 Yorki też najwięcej szczekają.
1
@hayek nie, nie PiS. Właśnie widać że czytasz tylko. Zapytaj w wojsku jak jest. Wiesz jakie helikoptery przyszły zamówione z pis? Bez Kur możliwości uzbrojenia. Wycieczki sobie mogą nimi robić. Wydawali 140mld rocznie, a zobaczysz raporty jak wyjda gdzie te pieniądze poszły
4
@macio_944 przecież tu jest cała armia konfy. Cały dzień atakują wszystko po stronie Tuska. Ty odpiszesz, to napiszą o zobaczcie po się zleciało. No ale jak widac całe 6% ma kompleks.
1
@hayek skoro wszystko jest ważne to zobacz na naszą flotę lotnicza, wyrzutnie i drony.
0
@hayek wojna na Ukrainie udowodniła że najważniejsza bronią są systemy wyrzutni oraz w szczególności drony. Nie czołgi.
0
@Mezocyklon87 hehe. Żydowsko, nazistowsko rusko ukraińska. To tak po całości. Jedynie Braun który romansuje z Afd Nazistowskim jest spoko
0
@Kgorecki2500 czyli co Po nie takie złe?
7
Komentarz usunięty
0
@SelloutCrowd tak kup sobie tureckie premium za 9zl miesięcznie. Jakoś tak nawet nie wiem ile mi pobierają
0
@Lanosss może jak w wojsku zamiast munduru bierze kasę
6
To jest kur. obrzydliwe. Kazdego dnia kilka afer po kilkadziesiąt baniek.
2
@Kgorecki2500 I co to zmienia? Może jakieś tabsy na uspokojenie weź, bo widzę, ze mocno żyjesz życiem Krzysia. Nic to i tak nie zmienia czy on jest wicemarszałkiem czy nie.
0
@PatrykBarca Spoko, spoko, rozumiem, myslalem ze on o ostatnim. Tylko co to zmienia jak zagralismy pol roku temu? Obecna forma od dłuższego czasu to pion w dół a nie progres.
0
@MesQueUnClub_87 ok, nie załapałem,
0
To jakiś fake? Przegrali 4-1
2
Xavi to przegra :)
0
@ranger3120 na obecne czasy wystarczy. Alcaraz może, ale musiałby wrócić do top formy
0
@MESSIah16 ich Napoli wyjaśni a ten o finale pisze