1

@AlwaysBlaugrana pamiętaj, źli Niemcy, zła unia, źli Ukraińcy. Złodzieje Polacy spoko. Definicja prawicy

9



Masakra. Ile oni Kur. Siana przebalowali. Nawet nie chce wiedzieć ile z tego miliarda dostały podstawione firmy tych pajaców.

0

@Nazio_87 alimenty, hajs co dostał, wszystko co robił to było prawne :) prawne złodziejstwo :)

0

@Kitek1640 wygląda że ma wolne

0

@MESSIah16 I to nie jest wczesniporonna. Chodź zaraz prawica się zjedzie jak to mordercy teraz będą.

1

@hayek no Konfa to już pod 20% pół roku temu szła. A skończyło jak się skończyło

1

@tristan87 lepsze od Pisu.
"Zakaz sprzedaży napojów energetycznych dla osób poniżej 18-tego roku życia, który wszedł w życie 1 stycznia 2024 roku, wprowadzony został ustawą z dnia 17 sierpnia 2023 r. o zmianie ustawy o zdrowiu publicznym oraz niektórych innych ustaw (dalej także "ustawa").4 sty 2024"

0



Jo ale to prawdziwe :) tak jak z tą tabletka to dobrze, tak z tymi energetykami to abstrakcja

1

@doc besiktas chce go pewnie wypożyczyć i część wynagrodzenia przejmie Barca. Tyle z naszych deali

2

@Kinginiesta bo on musi pokazać jak jest ważny, perfekcyjny, te jego brednie, wystąpienia, pauzy w przemowach. Stał się memem, a nie prezydentem. Ego wystrzeliło wyżej niż Ronaldo

17

@hayek fakty są takie że prawomocny wyrok wyklucza ich z bycia poslami. A prezydent ulaskawia karę, a nie uniewinnia.

1

@misterio największy polski patriota pamiętaj.

2



Dobrze ze się chłop odkleja każdego dnia.

2

@Hosh tylko słabi ludzie mają depresję. Pamiętaj.

0

@Culers kto to muniak?

0

@MESSIah16 trzeba poczekać na odpowiedź jednej frakcji. Aż sam ciekaw jestem, chodź odpowiedź raczej znam.

0

@TheNekro94 nie wiem kto. Mówię że to by wystarczyło. Niestety to się nie wydarzy

11

0

@Emhyr on już chyba jutro znowu na varze jest.

0

@TheNekro94 wystarczy kilku panów odsunąć od meczy Barcy i RM. Gil Manzano, Hernandez i trzeci nazwiska nie pamiętam.

2

@KrychaFCB trochę racji mają, Perez działa, a Laporta tylko gada. Były złe decyzję na RM to poszła taka nagonka że efekty szybko przyszły, ba Vini anulowana czerwień, Nacho odwołania skracają absencje. U nas, nic.

0

@hayek zapytaj rodziców co było lepiej przed unia czy w niej. Zapytaj dziadków i rodziców jak to było za czasów towarzyszy ze wschodu. Afd to naziole, oni wymordowali miliony twoich rodaków nie przysłowiowy Hans, a właśnie naziści. Wolyn was boli, a armia czerwona stoją pod Warszawą podczas powstania i patrzącą jak Niemcy wybijają twoich rodaków już nie.
@Kgorecki2500 tak samo jak na szczęście twoje brednie są mało istotne. 7% szczekaj dalej.

2

@Kgorecki2500 a jak będzie to co zrobisz? Wyjdziesz z UE? Droga wolna ci powiedzą. I co dalej dzieciaku zrobisz. Ty nawet nie wiesz jak to jest być po za Unia, a cały czas brniesz w te swoje nacjonalistyczne brednie.

9

@HighestInTheRoom nie tylko Pisowcy. Zobacz Konfiarzy, tak stoliki rozwalają, że skazancow bronią :)

2

@hayek oswiec nas zatem. Czego nie wiemy, skazani są prawomocnie. Dawaj co nie wiemy

12

Andrzej uwalnia. Za 1,5 roku pójdziesz tam gdzie jego miejsce.

2

@messiiiiik Dyskomfort, wiec w terminologi szamanów Barcy. Od 2 dni do roku

2

@Colon on lubi sciemniać. Pamietny mecz z Alcarazem z przed roku. Medyczna przerwa, słaniał sie na nogach, umierał. Po przeriwe jakby 20 lat miał.

2

@kuz nie bądź rasistą

1

@adi7adi8 statystyki jest kozak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?