13

No dobra przekonali mnie, czas otworzyć wódkę.

0

@Kuba_1 Ja tez to Pisze. Ale wiesz ocios się obraza. Chodź w dupie maja ten klub

0

@Dalhi zapomnij, Xavi nigdy nikogo po przerwie nie wprowadza, uważa ze to obraza piłkarza.

3

Napisze to poraz 15-ty. My walczymy o TOP 4 i ja się boje ze top 4 nie osiągniemy. Papcio niech szuka lepiej inwestora bo bez LM nasze finanse będą katastrofa.

0

@against_modern_football Znowu mial wylew

1

@Dzejkobwow Zobacz jak on wychodzi do piłek, stoi na tej linii. Jakby kur go ktoś w nią przykleił.

2

Moim zdaniem powinien być gol Villareal

1

Ja prdl, ale Kounde to plac :D ale ogólnie cały zespół gra słabiutko

0

@DamianBarcaCule Zależy kto go subskrybuje. Jak traci u białych to podkręca się jako fan RM oraz odwrotnie. Ciężko powiedzieć

0

FDJ dziś słabiutko dziś. Musi się rozkręcić

1

Ja wiem ze to 2 minuty, ale wyglądamy jak parodia benny Hilla

0

Dziś w składzie Felix - Lewy, co może się nie udać.

1

@LM10GOAT Dowiemy się obaj na końcu sezonu kto ma racje.

0

@TR3YWAY Ile dajemy minut gdzie Oriol pod pressingiem sprdl i straci piłkę.

0

@LM10GOAT No cala runda została mistrzu. Będa w top 4, ale nie będą zagrożeniem RM

0

@FCBMati10 Girona spuchnie.

1

wiecie ale z drugiej strony co to Las Palmas pokazało, no nic. Dobrze ze madrycuoki wygrały, jeszcze się nakręcacie ze są jakieś szanse. Nie ma, z nasza gra nie ma

1

@TR3YWAY Wyglada jak gra

2

@Cule2013 Jeszcze ktoś do takich podań musi wyjść

1

Przecież to by faul na minim, widać było wyraźnie ze rasistowsko bramkarz na niego patrzył.

0

@Kuba_1 O 18.16 włącz

0

Real już ciśnie. Zaraz wpadnie jak zwykle

1

@Kubsoleon Wygra. Las Palmas goano gra. Pewnie Rudiger z baniaka

1

Ferran ławka :D W sumie to on od kilku meczy najlepszy :) Cancelo dyskomfort, nic mu nie jest :)

0

@FcPortoFan1999 no zajebiscie. Wyzywa wszystkich, drze ryją na sędziów, dzięki temu jesteś fanem. Co kto lubi. Ja takich sportowców z wybujałym ego i aronckich nie lubię.

0

@TheNekro94 obejrzyj kilkadziesiąt sytuacji rzucania rakietami. Obejrzy AO jak wyzywa sędziego, jak to ma na wielkiego Meda patrzeć jak on do niego mówi, o tym jak do kibiców macha nie wspominając.

0

@Emhyr bo grali na wykończenie, presing bez ławki, ciężko było utrzymać

0

@Emhyr to Med powinien w milionach płacić za bycie pajacem

0

@QQL5 no jak nie PiS i po to kto? Kto ma rządzić tym krajem majster. Dlaczego Tusk miałby być teraz tak głupi wiedząc że Duda może jeszcze coś wymyślić i ich sprawdzić? Po co miałby to robić?

2

@QQL5 dlatego tylko Konfa, oni będą się tylko za nas modlić i nie będzie podatków. Bredzisz i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?