tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
No dobra przekonali mnie, czas otworzyć wódkę.
0
@Kuba_1 Ja tez to Pisze. Ale wiesz ocios się obraza. Chodź w dupie maja ten klub
0
@Dalhi zapomnij, Xavi nigdy nikogo po przerwie nie wprowadza, uważa ze to obraza piłkarza.
3
Napisze to poraz 15-ty. My walczymy o TOP 4 i ja się boje ze top 4 nie osiągniemy. Papcio niech szuka lepiej inwestora bo bez LM nasze finanse będą katastrofa.
0
@against_modern_football Znowu mial wylew
1
@Dzejkobwow Zobacz jak on wychodzi do piłek, stoi na tej linii. Jakby kur go ktoś w nią przykleił.
2
Moim zdaniem powinien być gol Villareal
1
Ja prdl, ale Kounde to plac :D ale ogólnie cały zespół gra słabiutko
0
@DamianBarcaCule Zależy kto go subskrybuje. Jak traci u białych to podkręca się jako fan RM oraz odwrotnie. Ciężko powiedzieć
0
FDJ dziś słabiutko dziś. Musi się rozkręcić
1
Ja wiem ze to 2 minuty, ale wyglądamy jak parodia benny Hilla
0
Dziś w składzie Felix - Lewy, co może się nie udać.
1
@LM10GOAT Dowiemy się obaj na końcu sezonu kto ma racje.
0
@TR3YWAY Ile dajemy minut gdzie Oriol pod pressingiem sprdl i straci piłkę.
0
@LM10GOAT No cala runda została mistrzu. Będa w top 4, ale nie będą zagrożeniem RM
0
@FCBMati10 Girona spuchnie.
1
wiecie ale z drugiej strony co to Las Palmas pokazało, no nic. Dobrze ze madrycuoki wygrały, jeszcze się nakręcacie ze są jakieś szanse. Nie ma, z nasza gra nie ma
1
@TR3YWAY Wyglada jak gra
2
@Cule2013 Jeszcze ktoś do takich podań musi wyjść
1
Przecież to by faul na minim, widać było wyraźnie ze rasistowsko bramkarz na niego patrzył.
0
@Kuba_1 O 18.16 włącz
0
Real już ciśnie. Zaraz wpadnie jak zwykle
1
@Kubsoleon Wygra. Las Palmas goano gra. Pewnie Rudiger z baniaka
1
Ferran ławka :D W sumie to on od kilku meczy najlepszy :) Cancelo dyskomfort, nic mu nie jest :)
0
@FcPortoFan1999 no zajebiscie. Wyzywa wszystkich, drze ryją na sędziów, dzięki temu jesteś fanem. Co kto lubi. Ja takich sportowców z wybujałym ego i aronckich nie lubię.
0
@TheNekro94 obejrzyj kilkadziesiąt sytuacji rzucania rakietami. Obejrzy AO jak wyzywa sędziego, jak to ma na wielkiego Meda patrzeć jak on do niego mówi, o tym jak do kibiców macha nie wspominając.
0
@Emhyr bo grali na wykończenie, presing bez ławki, ciężko było utrzymać
0
@Emhyr to Med powinien w milionach płacić za bycie pajacem
0
@QQL5 no jak nie PiS i po to kto? Kto ma rządzić tym krajem majster. Dlaczego Tusk miałby być teraz tak głupi wiedząc że Duda może jeszcze coś wymyślić i ich sprawdzić? Po co miałby to robić?
2
@QQL5 dlatego tylko Konfa, oni będą się tylko za nas modlić i nie będzie podatków. Bredzisz i tyle