5

@esem91 Balde to on wczoraj dupa zjadł. Wyjdziemy dobrze na tej kontuzji Balde bo mimo katastrofalnej gdy, Xavi stawiał na niego

7



Dyskomfort, Xavi Cancelo nic nie jest. Koleś od 2 tygodni nie gra :)

3

On jest tak beznadziejny że nie jest to strata

1

@LaLigaPD on jest źle ustawiony.

0

@FcPortoFan1999 mam inne zdanie o nim niż ty.

0

@FcPortoFan1999 uważam że mamy bardzo dobry projekt, nie jeśli chodzi o trenera. Od dłuższego czasu słychać u Xaviego poddanie się. Ja tak go odbieram, to tylko moja opinia. On już wie że odejdzie

1



Decyzja zapadła, Xavi odejdzie moim zdaniem. Dało się odczuć to z miesiąc temu w jego wypowiedziach. Teraz Lapcio nic nie zrobi bo pustki w kasie

0

@WiernyKibic111 słabo wyglądał jak wchodził. Xavi miał do wyboru Guiu wysokiego, pewnie liczył na stały fragment gry. Ciężko ocenić ta decyzję

0

@Stasik91 J nawet nie oglądałem. Pisałem po losowaniu że fizycznie nas zajada i nie ma sensu oglądać bo przegramy. Nie zdziwiłem się. Chodź fart był blisko gdyby Yamal wykorzystał co miał

2

@Albatros może na treningach dobrze ze wygląda.

0

@Aragorn33 przecież to dzieciak z @Kgorecki2500 dopiero co od cyca odeszli.

8

29 strzałów do 7. Na rzecz Bilbao. Chyba szorujemy po dnie. Można przegrac, ja wiem prowadziliśmy, ja wiem sytuację Yamal. Ale my naprawdę wyglądamy słabo na tle średniakow. Jedyne co nam zostało to top 4, więcej mi nie potrzeba. Bo w więcej nie wierzę

3

To wzmocnienie a nie osłabienie.

2

Od drugiej połowy 21 strzałów AB - do 5. Przepaść, wstyd. Pisałem, nie bierzmy Betisu jako mecz na przełamanie. Walczymy o top4, nic więcej. Obyśmy zagrali w przyszłej lm.

2

Oni on drugiej połowy maja 17 strzałów. My 2

1

@KrychaFCB I chyba lepiej że udowadnia że no kur. Zdecydowane nie

1

No co no zasłużenie. Słabo gramy, AB lepsze

0

Nie jest źle. Bilbao dobra forma. U nich 2-2. Cała druga połowa oni lepsi. No życie

1

@szkudi7 Betis, my zawsze z Betisem dobrze gramy

0

20 minut drugiej połowy. Barca 0 nawet nie celnych strzałów. Przerażające

3

Czyli pierwsza połowa była ta lepsza. Aha :)

1

@hayek wszyscy są lepsi od Balde

1

@Comfortable_ nikt gorszy nie będzie.

0

Kur. Jak nikomu nie życzę kontuzji. To Balde niech odpocznie. Nikt gorszy nie będzie

1

@Comfortable_ od pół roku popełniać błędy? Nie miał pół meczu dobrego. Błędy ma prawo popełniać

0

@Coutinho007 on jest młody, ma prawo ci powiedzą. Od pół roku ten dzieciak nie znalazłby miejsca w Almeria

1

No patrz schematem prostym. Wystarczy że rywal ma plan. My żadnego

0

@Rewolucja123 od pół roku to pisze

1

@Szmulek no patrz jakoś mnie nie dziwi

2

@arasz1819 powinien być nie dzban roku a 11-tka dzbanów roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?