tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Wahanie? On w tym sezonie nie miał ani jednego dobrego meczu. Ale nawet, pisze co jest naszym problemem.
0
Barcy problem to Balde. Bardzo często Barca gra właśnie lewa strona i to Balde ma najwiecej wolnego miejsca i najwiecej piłek. Tylko co z tego jak on jest poziomem ekstraklasy.
2
Dobra czas na nasz mecz. trzeba tu wygrać by umocnić się w top 4. Pisałem już w Grudniu, Real czy przeciskany czy nie i tak ma majstra. My musimy bezpiecznie walczyć o top 4 by czasem nie wypaść z LM za rok.
0
@Encore obrońca to kretyn. Czemu pobiegł do środka zamiast pilnować piłki.
0
@KrwawiaceoczyVEB Girona już upada. Oni walczą o top 4. Liga jest zakończona
1
Myślę że powinien być Golden gool. Niech grają do zwycięstwa białych pomyj
0
@Ice-X rozumiem że cymbał z obrony nie był na spalonym mimo iż brał udział w akcji?
2
3 vary i akurat wszystkie na korzyść Realu. Hm ciekawe
0
@pioz123 i 2-2. Będzie spokojnie 4-2
0
@pioz123 proszę już 1-2
0
To co 100zl na Real. 3.2 kursik
1
@Emhyr 0-4 chyba dopiero bym uwierzył
2
Zaraz coś wbija z placka, odbitki, samobója czy coś innego
1
@PatrykBarca fachowiec Kur.
2
@Pitinho popierd. Bo inaczej tego nazwać nie można.
0
Real to jak Barca często zaczyna mecz :)
1
Nic się nie nauczycie. Nie ma tematu Mu u nas.
1
@michal26 na tik toku tona ludzi co prdl im w głowach. W obie strony i masz efekt, młodzi to chłona jak gąbka.
3
@michal26 to to samo co wygląd nie jest ważny. Nie Kur. W ogóle. Piękna kobitka od razu leci na grubaska z pulchniutka buźka. U facetów identycznie. Wybierają brzydkie bo charakter mają spoko, a nie cycki i buźkę
1
@takisobiektos Najlepszy komentarz, codziennie po 3h jestem w aucie. No biedactwo. Może zrzutka.pl
0
@lukaszbrk zaraz się okaże ze placek jak reszta dzieciaków.
0
@VandaI Z tego składy 4,5 piłkarzy w każdym zespole. Cizys, wymień bo ja widzę tylko FDJ.
1
Przerażający poziom. Ale piłkarze La Masi są poziomem tam gdzie ich miejsce. Żenujący poziom Fermina, Balde to już Oriol był lepszy od nich. Guiu, fizycznie dobry, technicznie :) Do tego dochodzi to, że nawet 3 liga potrafi 2 podaniami robić sobie 100-tki u nas.
0
Gdzie jest Balde :D
1
Fermin, Balde, Guiu - jak tam wam się podoba La Masia, a później się dziwicie ze jak Xavi nie musi to nimi nie gra. Poziom 3 ligi
0
Balde już pokazał możliwości :D Ile on ma jeszcze pokazywać ze nadaje się na 4 ligę?
0
@marcin62 poprostu chcą legalna pedofilię
3
Jutro dziennikarze i tak wrzuca gowno news, ze kogoś chcemy w zimę sprowadzić.
0
Ale ten skład jaj nie ma. Masakra
0
@AlwaysBlaugrana co miał?