12



Czekajcie jak to było. To nic groźnego, dyskomfort, moze wystapi na Superpucharze :D

3

@PatrykBarca oni tego nie rozumieją. Pieją z zachwytu nad piłkarzami którzy ani u nas się nie sprawdzili, ani u innych. Do tego Koemana miał 10miejsce w tabeli jak odchodził jak tylko Leo wypadł, zespołu nie było co zbierać

2

@lntrowertyk Co robił? :) W szczególnosci z PSG Mingueza wyczyniał cuda :D Nico powiadacie, hmmm. Valencia najsłabszy w kadrze, Porto grzeje ławę. Jeszcze jakieś cuda macie z paki Koemana?

2

No że Frech pokonała Garcie. Mocne zaskoczenie, bo Garcia była w formie. Brawo ona

1

@ranger3120


Na koncu koles pokazuje co pomaga. I ja tez wole wersje z jednym ciezarem.

1

@Rewolucja123 przeżyje

1

@bartekvisca dlatego czas sprzedać pod inwestora. 23 lata ostatnich rządów to zawsze sprawy sądowe każdego z prezesów

0

@Sawik_10 myślę że 0 ZUS dla przedsiębiorców zmniejszyłby deficyt bgt wg. Pomysłu konfy.

1

@karci0 czy ktoś w ogóle udowodnił ze bcaa ma sens?

3

@MESSIah16 piłkarz i nie pieniądze. Ojj ciężko jest znaleźć kogoś z topu którzy nie grzali za hajs.

0

@Kalin33 no nie mają, to ffp mistrzu. Tak trener też w to wchodzi. Nawet transferu za free nie możemy zrobić. Powód ffp, Lapcio nie dostał siana za sprzedaż Barca studio

2



Za dwa tygodnie spotkanie zarządu, nowy prezes i pewnie go pocisna. Ale odprawę dostanie. To jest Kur. Obrzydliwe co pis robi

1

@Uukasz_93 ale wiesz ze to zwykle ploty? Barca nie ma złamanego grosza by kogoś z zewnątrz zatrudnić

0

@Barti_Blaugrana zdobył mistrzostwo oraz superpuchar. Pisanie ze nie nadaje się ktoś kto tak naprawdę pierwszy raz prowadził zespół jest słabe. To że teraz mu nie idzie nie znaczy że nie wyciągnie wniosków na przyszłość.
Koeman brał całość, wręcz z fochem za zwolnienie. I jakoś wszyscy żyją, podpisany kontrakt tyle.

4



Ta nasza kobitka z Barca Femini, jest lepiej zbudowana mieśniowo niż nasze orły.

5

@Patriskos Nawet gdyby Barca miala spasc do II ligi to nigdy nikt nie powinien myslec o takim trenerze. To jak jechał cala spoleczność Barcy.. Godności troche

3

@Tartar W USA Biden musi miec zgode kongresu, a jej nie dostał. Taka decyzja do zmuszenie UA do negocjacji, których podjac nie chca. Ziemie wschodnie stracili.

1

@Tartar Pytanie czy prawda jest że kasa wyparowała. Zachód nie bedzie ci grzał kraju, który pozwala na korupcje.

0

@michal26 Zara wszystko wypiszesz :)))

0

@arasz1819 zaraz w Barcie wyląduje :)

3

@Objectivo najlepszy jest taniec po :)

4

Nie oglądałem meczu Igi. Ale drugi set w statystykach widać dlaczego poszło łatwo. Serwis, w pierwszym średnio no i się męczyła, ba wręcz była blisko porażki w secie. Serwis się odpalił od razu nie ma co zbierać. Iga jak wyspecjalizuje serwis to będzie nie do pokonania. @michal26 @FcPortoFan1999 @adi7adi8

6



Dobrego wtorku. Nastawienia do życia jak temu ziomkowi.

0

@Aragorn33 on jest tak chory, że potrzebuję by setki ludzi się za nim modlitwy, po prostu.

11

@pioz123 chłopie a w 3miescie. Niech on tu Kur. Przyjedzie. Pada 12h. Wszystko zasypane. Kto pozwolił na śnieg Kur. Jeg.

0

@Azi krok do przodu krok do przodu. Bla bla bla. Doskonale RM wiedział jak minąć linie defensywna. A na to powinien być gotowy sztab trenerski. Nie był, krok do przodu muszą zrobić ofensywni, bo marnują sporo, ale taktycznie jesteśmy gownem obecnie

0

@MarioVeB! Nie grzej go. Zaraz napiszę że jesteśmy czekaj jak to mówią odklejeni? Ważne że kradnie chłop co kocha Polskę

0

@michal26 zawsze była na ścianie wschodniej. U nas w wojsku też podpytaj, nie taka skala, ale lepiej nie jest

4



Lewy cały czas kuleje. Więc chyba go nie zobaczymy w czwartek. Ale mamy rekina damy radę.

21



Jak to mówią, UA z 500+ nas okrada. Gnidy, Polak może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?