tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobert_Kubicki czy facet który jest wdowcem i ma dziecko już nigdy nie może być z kobietą i odwrotnie?
Uzasadnij dlaczego większość matek nie wolno się wiązać. Co z tym tymi kobietami wtedy jest nie tak?
0
@draxidox to czemu ich nie krytykujesz?
@Kgorecki2500 a ja ze nie zabezpieczymy nadużycie, a jest to nisko szkodliwe
0
@valdeq za 3tyg, Maks 4 ludzi już to nie ruszy. Znajdą co innego. Ale to po ma teraz broń nepotyzmu i złodziejstwa na lata. Pis jest bez szans w obecnym kształcie, za bardzo byli pewni siebie że utrzymają władze
0
@draxidox a ruszało ciebie że 1 poseł pis brał miesięcznie 12k będąc w jakimś instytucie? To 24razy 500+, a takich posłów codziennie wywalają. Tu was dymają, ale w dupie to macie. Dla mnie najważniejsze by UA tłukła się na UA z ruskimi a nie u nas. Nie doceniacie pokoju u siebie i wszyscy wam przeszkadzają tylko nie ci wasi piękni narodowosciowi Polacy co was na kilogramy ruchają. Największy problem Geje i UA. Nie Ruscy a UA
0
@draxidox no i co im by było z tych 500zl?
"Jak poinformował rzecznik ZUS-u Paweł Żebrowski, od 1 czerwca 2023 roku ZUS wstrzymał wypłatę 18 tys. świadczeń wychowawczych dla obywateli Ukrainy w związku z ich wyjazdem z Polski. ZUS ma ustawowy obowiązek wstrzymać wypłatę świadczenia wychowawczego dla uchodźcy z Ukrainy od razu po jego wyjeździe z Polski."
Tak wiem oni tunelamiz dziecmi wrócili do UA i tam żyją z 500+ czasem mam wrażenie że wy siebie nie słyszycie
0
@Explode no bo z 500zl normalnie mają bujne życie :) nie ma nic piękniejszego jak 500zl w kieszeni i rakiety nad łbem :)
1
@Danny Gaucho I słusznie bo to nie piłka :)
0
@Danny Gaucho kobity też tu wliczone?
0
@valdeq za 3tyg pis o nich zapomni
1
@Kgorecki2500 no to nie konsola, za młody :) Ale sensible soccer leciał ostro.
1
@barcanawieki a czym to się różni od tego że w kościele też to robią tylko przed księdzem?
2
@Bobert_Kubicki prdl głupoty.
2
@Barti_Blaugrana nie wiem ile kalorii i jakie makro ma karma, może jest ok :)
4
@Rl9k1nG Podstawówka zachwycona jak widac
5
@ViscaelBarca2007 rozumiem że dla ciebie ile jesz śniadania tyle jesz cały dzień? Może twój pies je raz, a oni 5? Liczy się ilość kalorii na dobe a nie godzinę
2
@Kgorecki2500 a jak zaczynalem od atari/amigi też się liczy?
16
@DonMatteo901 kobieta zdradza, facet widocznie był słaby, facet zdradza, prdl zdrajca krzywdzacy swoje dzieci które mu obecna żona wychowuje itd...
0
@michal26 Chyba jednak ostatni Thor był gorszy. Wyłączyłem po 30 minutach. Masakryczne gówno, które myślało że jest zabawne
0
@PabloVEB no nie od dziś wiadomo że to Europa dała paliwo Rosji poprzez kupowanie surowców. Tylko pomyślmy czy to winny tylko Tusk. 8 lat pis był u władzy, przypomnij mi gdzie kupowana była ropa, węgiel, gaz.
0
@dafik85 no 4-3 z am czy to aż taki luz. Polemizowałbym. Ale RM ma bardzo szeroka kadrę, a my kompletnie ławki nie mamy. Same dzieci po 18 lat.
0
@Lucerfi ja uważam że się nie zna nie wg. Mojej wiedzy, a profesora który go prowadził na uniwersytecie. Jakby to powiedzieć, no raczej mu wierzę.
1
@maroon na tym polega polityka. Po co teraz się wystrzelać.
10
@Foton mówisz że kwitek z wykształceniem mówi coś o twoich kompetencjach. Co powiesz o takich nie wiem. Janusz Kowalski, Krysia Pawłowicz itd. Może i kwit mają ale mózgu nie. Duda prawnik, a czy pokazuje że zna się na prawie?
0
@maroon czytaj kombinacja Dudy z ponownymi wyborami.
2
@Kgorecki2500 skąd oni wzięli 12% dla konfy przy wzroście o 3% :)
1
@koksik2700 aha, a skazany czy tak samo jak to było z autobusem pod pałacem, spisek itd. Do tego ty z Gdańska jesteś ze w ogóle cokolwiek o nim wiesz?
4
Mają kadrę w Madrycie. U nas bida aż piszczy, na ławce Oriol Kur. Bądź co bądź 16latek i 18 latek. Sergi Roberto na ławce zapewne i 20 latek Fermin. Obrona 17 latek. Masakra
2
@koksik2700 Dlaczego mieliby go nie wspominać. Koleś był prezydentem Gdańska 16 lat. Został zamordowany, do tego rocznica.
0
@Kgorecki2500 skoro to powiedział to pewnie nie będzie projektu, zrobią bliżej powrót do poprzedniego rozwiązania i bardzo dobrze
0
@Kgorecki2500 no to akurat dobrze zrobił. 3d akurat to na rękę, bo wyborcy 3d wątpię by byli za aborcja do 12tyg bez względu na powód. W sumie znaczna część ko również. Tylko lewaki chcą robić co chcą