1

@Bobert_Kubicki czy facet który jest wdowcem i ma dziecko już nigdy nie może być z kobietą i odwrotnie?

Uzasadnij dlaczego większość matek nie wolno się wiązać. Co z tym tymi kobietami wtedy jest nie tak?

0

@draxidox to czemu ich nie krytykujesz?
@Kgorecki2500 a ja ze nie zabezpieczymy nadużycie, a jest to nisko szkodliwe

0

@valdeq za 3tyg, Maks 4 ludzi już to nie ruszy. Znajdą co innego. Ale to po ma teraz broń nepotyzmu i złodziejstwa na lata. Pis jest bez szans w obecnym kształcie, za bardzo byli pewni siebie że utrzymają władze

0

@draxidox a ruszało ciebie że 1 poseł pis brał miesięcznie 12k będąc w jakimś instytucie? To 24razy 500+, a takich posłów codziennie wywalają. Tu was dymają, ale w dupie to macie. Dla mnie najważniejsze by UA tłukła się na UA z ruskimi a nie u nas. Nie doceniacie pokoju u siebie i wszyscy wam przeszkadzają tylko nie ci wasi piękni narodowosciowi Polacy co was na kilogramy ruchają. Największy problem Geje i UA. Nie Ruscy a UA

0

@draxidox no i co im by było z tych 500zl?
"Jak poinformował rzecznik ZUS-u Paweł Żebrowski, od 1 czerwca 2023 roku ZUS wstrzymał wypłatę 18 tys. świadczeń wychowawczych dla obywateli Ukrainy w związku z ich wyjazdem z Polski. ZUS ma ustawowy obowiązek wstrzymać wypłatę świadczenia wychowawczego dla uchodźcy z Ukrainy od razu po jego wyjeździe z Polski."
Tak wiem oni tunelamiz dziecmi wrócili do UA i tam żyją z 500+ czasem mam wrażenie że wy siebie nie słyszycie

0

@Explode no bo z 500zl normalnie mają bujne życie :) nie ma nic piękniejszego jak 500zl w kieszeni i rakiety nad łbem :)

1

@Danny Gaucho I słusznie bo to nie piłka :)

0

@Danny Gaucho kobity też tu wliczone?

0

@valdeq za 3tyg pis o nich zapomni

1

@Kgorecki2500 no to nie konsola, za młody :) Ale sensible soccer leciał ostro.

1

@barcanawieki a czym to się różni od tego że w kościele też to robią tylko przed księdzem?

2

@Bobert_Kubicki prdl głupoty.

2

@Barti_Blaugrana nie wiem ile kalorii i jakie makro ma karma, może jest ok :)

4

@Rl9k1nG Podstawówka zachwycona jak widac

5

@ViscaelBarca2007 rozumiem że dla ciebie ile jesz śniadania tyle jesz cały dzień? Może twój pies je raz, a oni 5? Liczy się ilość kalorii na dobe a nie godzinę

2

@Kgorecki2500 a jak zaczynalem od atari/amigi też się liczy?

16

@DonMatteo901 kobieta zdradza, facet widocznie był słaby, facet zdradza, prdl zdrajca krzywdzacy swoje dzieci które mu obecna żona wychowuje itd...

0

@michal26 Chyba jednak ostatni Thor był gorszy. Wyłączyłem po 30 minutach. Masakryczne gówno, które myślało że jest zabawne

0

@PabloVEB no nie od dziś wiadomo że to Europa dała paliwo Rosji poprzez kupowanie surowców. Tylko pomyślmy czy to winny tylko Tusk. 8 lat pis był u władzy, przypomnij mi gdzie kupowana była ropa, węgiel, gaz.

0

@dafik85 no 4-3 z am czy to aż taki luz. Polemizowałbym. Ale RM ma bardzo szeroka kadrę, a my kompletnie ławki nie mamy. Same dzieci po 18 lat.

0

@Lucerfi ja uważam że się nie zna nie wg. Mojej wiedzy, a profesora który go prowadził na uniwersytecie. Jakby to powiedzieć, no raczej mu wierzę.

1

@maroon na tym polega polityka. Po co teraz się wystrzelać.

10

@Foton mówisz że kwitek z wykształceniem mówi coś o twoich kompetencjach. Co powiesz o takich nie wiem. Janusz Kowalski, Krysia Pawłowicz itd. Może i kwit mają ale mózgu nie. Duda prawnik, a czy pokazuje że zna się na prawie?

0

@maroon czytaj kombinacja Dudy z ponownymi wyborami.

2

@Kgorecki2500 skąd oni wzięli 12% dla konfy przy wzroście o 3% :)

1

@koksik2700 aha, a skazany czy tak samo jak to było z autobusem pod pałacem, spisek itd. Do tego ty z Gdańska jesteś ze w ogóle cokolwiek o nim wiesz?

4

Mają kadrę w Madrycie. U nas bida aż piszczy, na ławce Oriol Kur. Bądź co bądź 16latek i 18 latek. Sergi Roberto na ławce zapewne i 20 latek Fermin. Obrona 17 latek. Masakra

2

@koksik2700 Dlaczego mieliby go nie wspominać. Koleś był prezydentem Gdańska 16 lat. Został zamordowany, do tego rocznica.

0

@Kgorecki2500 skoro to powiedział to pewnie nie będzie projektu, zrobią bliżej powrót do poprzedniego rozwiązania i bardzo dobrze

0

@Kgorecki2500 no to akurat dobrze zrobił. 3d akurat to na rękę, bo wyborcy 3d wątpię by byli za aborcja do 12tyg bez względu na powód. W sumie znaczna część ko również. Tylko lewaki chcą robić co chcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?