1

@dge21 powiem Ci tak, ja też wolę prywatna służbę zdrowia, jak jednym pomagamy pomozny wszystkim, dobrowolny ZUS dla każdej grupy społecznej. Podoba wam się że mundurowka chodzi po 15-20 latach na emeryturki, podbijają je chorobami itd. I pracują później gdzie chcą. A ty nie. A ty do 65lat. Fajnie ze kolejnej grupie zrobimy dobrze, ale co z całością systemu. @explode Zmartwię cie, mam w znajomych kumpla co ojciec i brat mają piekarnie, nie jedna. Ojj nie narzekają na zysk. Uwierz mi. Powiem więcej, pracuje w fimie gdzie zatrudniamy 500 osób na jdg. Zapytałem czy na etat chcą, no nie było chętnych. I nie ściemniam.

5

@Explode nie uważasz mistrzu że to zależy od biznesu? Nie każdy ma lokal, a cenę prądu wrzuciliscie w cenę swoich usług, co widać po inflacji. Dać Ci przykład piekarni i ruchania na równo gdy prąd, gaz i pszenica poszła? Podnieśli kilkadziesiąt %. Wszystko co wymieniłem spadło, ceny nie. Marzę wystrzeliły i był tu ten przykład. Setki biznesów bym ci tu pokazał nawet na jdg jak się mają świetnie. Czemu wszystkich ma utrzymywać inna grupa?

3

@dge21 to niech wprowadza tym co nie idzie, a nie wszystkim. Piszesz o biznesie który się nie spina, pytanie czy cały rok, czy sezonowosc. Na NFZ że nie chodzisz twój wybór, ale i każdego jak potrzebuje specjalistę, emerytury wszystkich, etat, biznes będą takie same oprócz mundurowek, więc każdy odkłada. A danie friko jednej grupie społecznej tylko pogrąży pozostałych. Bo ktoś ten zjeb. System musi utrzymać. @hayek mocno koloryzujesz, @Explode no to pisze miesiąc Ch. To niższy ZUS, wcale, ale dlaczego również jak mieiaac zajebista, bo wy tego chcecie, zero zusu zawsze

3

@Explode etat ma ten sam ból mistrzu @hayek dobrze, zatem nie musisz sobie robić tych wakacji z 1 miesiąca. Przecież to nie obowiązek.

4

8

@hayek wytłumaczysz mi jaki problem ma przedsiębiorca który ma zyski powyżej 10k? Taki jdg, ma z fv nie wiem 10/20/30k rozumiem że trzeba im pomagać bo umrą tak? Etatowcom też dasz wakacje na ZUS? Powiesz mi kto ma emerytury im później wypłacić?

8



Przedsiębiorcy jak tam cieszycie się za 1800+ jednorazowe, ale zawsze to 1800 gratisiku

6

@Aragorn33 zamknąć go na 48h za zawracanie dupy to się nauczy

0

@MESSIah16 to może weźmy jeszcze powstanie warszawskie i śmierć setek tysięcy. Pomyślmy kto stał na wschodniej granicy i nie pomógł, stał i czekał aż trochę nazistów zginie, a później na białym koniu niby ratując Polskę.

0

@FcPortoFan1999 poczekaj lepiej? Tak samo? Żyło się diametralnie inaczej i znacznie trudniej. Obecne pokolenie urodziło się dostając pod ryj wszystko i chcą nowego. A wszyscy 40-latkowie to idioci bo cały czas wola to stare pis / po

1

@Roobo przepychanki żałosne, ale nie widzisz gdzie Duda złamał. Czyli wszyscy nie mają racji oprócz twojej racji i że Duda mógł. :) to się hipokryzja nazywa mistrzu

0

@FcPortoFan1999 ale nasze wyjście z niej jest w naszych. Zapytajcie rodziców jak żyło się przed UE. Może wkoncu zrozumiecie

0

@FcPortoFan1999 rozwiązać ta Unię, Tuska też wywalić, ludzie pociągami jeździć nie mogą

3

@arasz1819 to nie jego. On o niej nie wiedział. A najlepsze że obaj z bosakiek twierdzą że dwóch panów z Pisu nie powinno siedzieć, bo ulaskawil, a że przed, że sąd nakazuje, e tam. Ale oni niby koalicji by nie zrobili.

0

@Sawik_10 przed wyrokiem ich ułaskawił.

10



Kabaret kolesie prawnei skazani chowaja sie w pałacu prezydenckim, który utrzymywany jest z pieniędzy podatników.

1

@Chaoss to jest ta walka związków o pracowników. Największe gówno, związki

3

Ma momenty tak bym to podsumował. Ogólnie elektryczny jest

2

@kynio302 ci sami co na Brauna. Obie strony siebie warci

0

@Mixtape Boże tylko nie to, zaraz się tu zleca fanatycy spisków całego świata. Ogólnie wyrośnie ci 6-ta głowa i umrzesz na chorobę szczepionkowców, zawał.

1

@MarioVeB! No i co psujesz im narrację.

2



Pedri to juz sie nie goli nawet. Wie, że zaraz znowu na L4.

0

Ile jeszcze Lapcio potrzebuje przypadków powrotu naszych orłów od naszych szamanów? Każdy powrót kończy sie źle.

"Oficjalnie: Angel Alarcon przejdzie kolejną operację"

0

@KamQiX a może sam już zdecydował?

0

@AlwaysBlaugrana Patrzac na jego odpowiedzi ostatnio. Mam wrazenie ze decyzja zapadła ze jest do konca roku i on to wie.

6

Z 4 ligowcem nie powinno miec to kompletnie wpływu. Dramatycznie wygladamy.

0

@Barcanajlepszyteam pytam bo dla nie których Braun to największy patriota a się lubuje z afd i nie potrafię tego zrozumieć. I prawda mają coraz większe szanse na rządzenie co u nas byłoby dramatem, Niemcy to nasz największy rynek eksport, import

0

@Kgorecki2500 Trzymasz kciuki za nazistów?

4

@KrychaFCB a o co biega

5



Dobranoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?