34

@michal26 No ale przecież PIS w ostatnich latach większosc ustaw robi siła, nienawiścią do wszystkich dookoła. To ze będa atakować jak psychicznie chorzy było pewne. Nie zatrzymywać sie, zamykać i wyciągać każda afere tych ludzi. Obrzydliwe jest ch zachowanie, zobacz nawet na komisji kopertowej. Czarnek drze ryja, przerywa wszystkim, obraża, masakryczny koleś. I tak wszędzie, dra te japy, oni czuja sie jakby rządzili nadal, ale i byli lepsi od wszystkich.

2

@parpe On już Pisowski jest. Kukiz v2 za chwile.

6

@TR3YWAY Ale Krzysio płynie z Pisem od kilku dni. Ojj juz nawet teorie z autobusem RT. I to niby ta nowa partia, bez PIS / KO :D Kazdego dnia milion Tweetow o tym jak PO złe, a to, że kolesie prawomocnie winni, to już nie istotne.
@hayek dla ciebie moze tak. Dla mnie zamykanie prawomocnie skazanych kolesi za afery polityczne, przypomne, że Lepper popełnił samobójstwo nie wiele później, ciekawe. To dobra robota obecnego rządu. Sprzątać, jak KO zacznie tworzyć afery to za kilka lat ich sie rozliczy.

0

@Salchent poczekaj ale on w kraju jest cały czas od kilku lat, imunitetu nie miał. Gdzie byli?

1

@PabloVEB Pokazesz ten zapis z tej ksiazki.

0

@Cochise jak widzisz nie. Wszyscy pisza o zamykaniu za układy, a jak układ to już nie

11

@PabloVEB a co ma to do odbycia kary więzienia, orzeczonym prawomocnym wyrokiem sądu?

17

@PabloVEB wyczytałeś to w vademecum ogrodnictwa?

21

@PabloVEB tk nie orzeka w sprawach karnych. Wczoraj powiedział to konstytucjonalista w tv republika. Więc? Z czym masz problem?

0

@Kgorecki2500 to ten co Z pedofilia w kościele walczył?

1

@Salchent Ale go nie skazano. A pis miał 8lat. Więc za co ma siedzieć?

0

@arasz1819 cały dzień Bosak broni Dudy decyzji itd. Może wkoncu przestanie ukrywać że to koalicjant pis. I by było niech sobie ma swoje zdanie, ale trochę dziwne zważywszy że on chce rozwalać układ pis/po. Więc powinien raczej chcieć by ludzie polityki skazani są prawomocnie za aferę. Zostawiając już wątek Dudy

0

@Peciak chociaż jeden z konfederacji pisze o skazaniu, a nie o burdelu prawnym i mocy Dudy. Przy wróciłeś mi wiarę ze może jednak chce Konfederacja zamykać starych i być nowa w rządzie. Bo z ofwnsywy Bosaka to nie wynika.

0

@Criss18Barca ale wiemy że zaczął skąd? Jakiś lekarz wydał opinie?

8

@macio_944 oni daleko, proszę cię. Zwróć uwagę że krzyczą że musi iść nowe, likwidacja układów. Kolesie skazanie prawomocnie w sądzie to o tym ni huhu. Więc coś słabo to nowe, czy nie powinni zatem chcieć te stare pis/po wsadzać do pierdla. Tu skazani słusznie, bez wałów, zostawiam watem Dudy czy prawnie dobrze ulaskawil. Bosak co godzinę wrzuca jakieś tam swoje przemyślenia, każde z narracja broniąca panów :) przyszły koalixjant pis, a nie nowe

2

@MrCental też tak uważam ale jak widac inni chcą maksa bez jakikolwiek argumentów. Rozumiem że argument bo słaby miesiąc trwa 6-12mcy. Po co dofinansowywac słabe biznesy?

2

@Comentateiro Myślę ze jak Łukaszenki zapytają to on im powie, a mógł Dudu wprowadzić to Aktem i nikt nie ma nic do powiedzenia. Niech się uczą jak się dyktaturę wdraża.

1

@michal26 PIS z prezydentem w dupie mieli te kraje, już lecą z pomocą. Sami sobie winni.

1

@against_modern_football nigdy nie masz premii na czysto. Zawsz obarczone to jest składkami. Nigdy przedsiębiorcy nie dają ci systemu w którym mówią tyle netto za tyle i tyle. Jeszcze raz napisze cala dyskusja opiera się o jpg i ZUS 1800zl a nie firmy na sp zo.o bo to ich nie dotyczy bo są na pełnej księgowości.

1

@against_modern_football I rozumiem, ze każdy etatowiec idzie do pracy mówi. Poproszę 10k netto , pracodawca proszę. Robi wtedy 14 czy tam 15 brutto i wszyscy szczęśliwi, porostu wszyscy pracują na z góry ustawionych stawkach. Skąd ty się urwałeś? To co piszesz to właśnie kontrakty b2b, a nie etat.

0

@michal26 nawet tylko polityczne. Takich spraw będzie masa teraz, bo PIS w pewnym momencie mam wrażenie nie zaciągnął hamulców, a wręcz wbił maksymalny bieg. Nie wiem czego oni się spodziewali, że zawsze będą rządzić?

0

@arasz1819 Zaczyna mnie coraz bardziej zastanawiać ilu z konfederacji pójdzie bo bonią mocno dwóch panów :D To jest to tzw. trzeba zmienić układ, układ idzie do pierdla krzyczą, że nieeeeeee.

2

@Lucerfi wpierw muszą kogoś skazać. Tych dwóch panów zostało skazanych przez sąd. Nie polityków.

1

@against_modern_football hahahahah kur. rozumiem ze składek pracownik nie płaci :D ? nie płaci podatku, zusu. to jest tak jakby powiedzieć ze przedsiębiorca przecież tez wie ile chce zarobić prawda? wrzuca te 1800 w cenę tego co oferuje, patrz w koszty i tez ma ile chce. Wiesz mistrzu ze etat to w zdecydowanej większości podstawa plus premia i od tego wszystkiego są składki, zusy, podatki, chorobowe, zdrowotne i wszystko all idzie z tego?

Zreszta tu raczej dyskusja jest o jdg, a nie o dużych firmach, bo to raczej Sp Zo.o, więc to nie ta dyskusja prawda?

Co do leasingu, no zgadza się, a wiesz ze jak nie płacisz kredytu to cyk komornik? tak są również i u osób prywatnych takie czary, nowy wal dowalil i etatowcom, przedsiębiorca bez pracownika nic nie zrobi, patrz gospodarka nie wyskoczy, chyba ze prowadzi jpg bez zatrudnienia, ale i pracownika bez przedsiębiorcy nie ma. Cały ten system jest ze sobą powiązany, ZUS zdycha, i zabranie kilkudziesięciu miliardów z niego miesięcznie tylko przeora pozostała grupe.

2

@July_6_BcN W skandynawii chyba cosik takiego maja. Nie wiem czy Szwecja czy Norwegia. Skończyłoby się kolesiostwo w każdej partii i się grubo by zastanowili czy kraść. @michal26 masz racje źle napisałem, nie złamał prawa.

0

@Lucerfi Dlatego bardzo dobrze ze się wydarzyło, może politycy zrozumią ze są granice i kumple przy władzy mogą nie uratować jak stracą władzę. I to zadziała w każdą stronę w każdej partii

3

@arasz1819 Tego 11-tego to z 60 mln ludzi wyjdzie coś czuje. W Republice to i Kim dzong un będzie krytykował Polski rząd za brak praworządności.

0

@michal26 no wlasnie skoro oni twierdza ze są niewinni to mieli 9 lat na obronę siebie. Afera jest o to czy Duda złamał prawo, a nie czy byli winni. Bo szczerze jeśli dajmy Tusk, trzalkowqski, Bosak jako prezydent ułaskawi słusznie skazanych polityków bo kumple to powinna być krytyka prezydenta po całości. A tu nic o tym w tej sprawie nie ma.

3

@against_modern_football no patrz kilkanaście milionów etatowcow tych wszystkich składek nie ma. A cenę lokalu wrzucacie w usługi. I też wszyscy muszą jeść, wyobraź sobie. Bo chyba myślisz że tylko jedna grupa płaci te wszystkie składki prawda.
Jestem pewien że tych idiotow z kredytem znajdziesz i w biznesie, ba patrz leasing, czy to nie kredyt mój mistrzu? Może tańsze auto weź wtedy na leasing a nie żyjesz ponad stan jak reszta? Ja cały czas czekam aż wkoncu któryś z was wkoncu to Kur. Napiszę. Chcecie dostać socjal tak jak 13,24-tki,800+ itd. Wszyscy coś dostają wy też chcecie. I ja to kumam, tylko wiecznie zasłaniać ie się ta bieda Przedsiębiorców. No i najważniejsze wtedy wywalamy ZUS, etat, jdg allll nie płacą ZUS, sami odkładają na emeryturę, ok? Czy wtedy nie ok?

3

@hayek dobrowolny to znaczy że nikt by go nie zapłacił. Więc co to za dobrowolny, bo jaki idiota zapłacił by państwu ZUS? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?