0

@tristan87 już wymówki, nieźle. Mental jest

1

@Mattems no waga nie jest zła, ja bym szedł w rekompozycje. Czyli około 10% mniej kalorii normalnego zapotrzebowania i jakieś fbw na treningu. 4 dni treningu po max 12 serii na duże partie tj. Nogi, klata, plecy, a bicek, tricek, barki okolo10-12 serii w tygodniu.
Ale jedzenie podstawa przy tej wadze z 200g białka, 350 ww, 100 tl. Max 2600-2700 kalorii

O cardio bym zapomniał, dobre 30 minut na rowerku, bieżnia itd co tam lubisz

0

@Herato nie ma. Zobacz ile lat czekali na lm, a ile kasy wrzucili. Porażki wręcz blamaz z RM czy totkami. W Barce byłoby nara. Vslverde wygrał ligę dostając 1 porażki w ostatnim meczu, doszedł do półfinału wygrywając 1 mecz. Tak blamaz, ale jednak, wyniki kosmiczne i co out, darcie ryja. Widziałeś by w City ktoś go zwalniał + chodź jedna krytyka?

0

@Firestone no nie wiem. Pep miał chyba dość presji. Przynajmniej tak mówił.

2

@DonMatteo901 pierdu pierdu pierdu, by Mbappe zjechać z oczekiwaniami za podpis. Standard RM w negocjacjach

1

@blakkudium no nie mamy innego lewego obrońcy, więc jak miałby nie zagrać? Dziennikarz widzę guru

0

@LukaszFan przecież gra Yamal, Fermin, Balde. Ilu byście chcieli?

0

@FcPortoFan1999 moim zdaniem tak. To jego max

0

@Dankho94isback gdybyśmy mieli to wychodzili by z niej piłkarze, nawet po za nasz klub, a tak się nie dzieje. Wymieniłeś 5 nazwisk.

0

@FcPortoFan1999 no właśnie zmień myślenie o nim. On już lepszy nie będzie. Moim zdaniem ostatni rok i pewnie ten to jest jego Maks. Co i tak wysoko go stawia w świecie tenisa.

1

@Seledynowy a jakby zagrał tylko młodzikami i by odpadł to też by było Xavi młodymi zarządzać nie potrafi. Trzeba go krytykować za styl, bo słabo jest. Ale zaraz będzie też winny wszystkiemu

0

@Miszak z perspektywy całego meczu Iga grała lepiej niż Hubi, ST jej nie wyszedł, niestety się podpaliła

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że oglądałem i co to zmienia? Dobra bez sensu dyskusja, ochłoń. Nakręciłeś się na niego jakby to Djokovic był. Nie nie jest to max 10 tenisista świata, i pokonanie wszystkich wyżej od niego są sukcesem. Tyle i aż tyle.

0

@FcPortoFan1999 druga meczowa już była przy podaniu Zvereva to wiele zmienia mistrzu.

11

Jakby co mentora znalazłem na X :)

https://x.com/donald_PL_/status/1743933042782048488

0

@FcPortoFan1999 mocno przesadzasz. Zverev to nie placek, jest wyżej od Hubiego, ba nawet można powiedzieć lepszy. To tak jakby Celte opierdolic że z Barca przegrała ostatnio.

0

@Dankho94isback a teraz skoro zacząłeś od Icardiego, czyli 10lat. Powiedz ilu z tej szkółki wyszło. A po drugie może zapytam na forum czy bierzemy. Olmo, Icardiego, Onane, Simonsa. Ciekawe co powiedzą :) wieczny mit, wielkiej szkółki. A dzieciaki wychodzą i tyle ich widzieli. Najmocniejsi ze szkółki to Gavi i Simons i na tym bym zakończył. A dzieciaków wyszły setki

0

@FcPortoFan1999 a w singlu. No tak była szansa tam to wygrać to prawda @michal26 ale i tak drugi set wygrali, więc wpływu nie było.

0

@FcPortoFan1999 kto miał piłki meczowe?

0

@Dankho94isback nie no dawaj dalej. Onana, Tenas :) Olmo no patrz dlaczego nikt tu nie chce Olmo? A może inaczej ułóż 11-tke z tego co wymieniasz o co powalczy Barca?

2

@takisobiektos ale to Hubi słaby, zobacz że pół komentarza nie ma z krytyka Igi :)

0

@Dankho94isback ta słynna wielka młodzież. My mamy w dupie ta młodzież od 10lat. Gdzie ta młodzież co już dorosła teraz jest?

1

@michal26 dobra i tak przegrają, odpuść, szkoda nerwów

0

@michal26 standardowe naprawienie. Odłącz od prądu i podłącz. Albo młotkiem

1

@draxidox obrzydliwe

0

@adi7adi8 wygramy 10-1

0

@FcPortoFan1999 czy ja wiem czy wyrwany, przełamania pierwsi nasi mieli, mieli gem po set, mieli meczowa. Lepsi było w tym secie

1

I co i co Hubert zdobywa seta nie Iga, a Hubi :D

0

Czyżby był set.

0

@agaFCB może dlatego że dopiero co singla zagrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?