- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1238 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1238 Culés
1
Nie ma co,to najpewniej wina Igi Świątek bo przegrała Supertiebreak no trudno...zapomnijmy o pewnych dwóch Piłkach mistrzowskich.
2
@FcPortoFan1999 Patrząc na LR to tylko Hurkacz jest jechany.
0
@takisobiektos no akurat to Hubert przegrał oba serwisy...
4
@takisobiektos Przez dwa sety tego Miksta,Hubert nie pomagał...i takie są fakty.To jest nieporozumienie żeby w Mikście On był przełamywany tyle razy..
1
@michal26 Przegrał 1 w tiebreaku, pierwszy który sam uratował po tym jak Iga nie potrafiła z 4x skończyć na siatce, a potem nie wytrzymała wymiany.
0
@FcPortoFan1999 kto miał piłki meczowe?
0
@FcPortoFan1999 Ile razy xD Po 1 razie zostali przełamani z Igą.
0
@takisobiektos kurła chłopie. Gdyby Hubi grał dzisiaj jak należy, to po pierwsze - nie było by miksta (byłby ale o honor), oraz gdyby serwował jak należy w mikście, to dużo szybciej by np. drugi set został wygrany przez Polskę.
0
@tbas Hubert miał Piłki meczowe i to dwie. @takisobiektos Może i raz,niemniej ten podwójny błąd serwisowy gdzie zaserwował 200 kilometrów przy drugim serwisie to niech zostawi jakiemuś Kyrgiosowi..
0
@takisobiektos no nie. 2 set, to 2 razy Hubert był przełamany
0
@FcPortoFan1999 a w singlu. No tak była szansa tam to wygrać to prawda @michal26 ale i tak drugi set wygrali, więc wpływu nie było.
0
@tbas I to jest czymś niewiarygodnym,Chłop miał wówczas 16 asów i nie był zmęczony niecałymi dwoma godzinami gry a pozwolił sobie wyrwać te piłki mistrzowskie.
0
@FcPortoFan1999 mocno przesadzasz. Zverev to nie placek, jest wyżej od Hubiego, ba nawet można powiedzieć lepszy. To tak jakby Celte opierdolic że z Barca przegrała ostatnio.
0
@tbas Przesadzam tak? Czyli co w takim razie usprawiedliwia porażkę przy prowadzeniu 6-4 w tiebreaku przy swoim serwisie?
0
@FcPortoFan1999 druga meczowa już była przy podaniu Zvereva to wiele zmienia mistrzu.
0
@tbas Mistrzu,a Ty chociaż Oglądałeś ten mecz czy tylko ze statystyk Jedziesz?
0
@FcPortoFan1999 oczywiście że oglądałem i co to zmienia? Dobra bez sensu dyskusja, ochłoń. Nakręciłeś się na niego jakby to Djokovic był. Nie nie jest to max 10 tenisista świata, i pokonanie wszystkich wyżej od niego są sukcesem. Tyle i aż tyle.
0
@tbas Tak ochłonę,uspokoję się..wygłaszczę Huberta za to że walczył.Przecież On jeszcze młody jest..i tak co sezon.
0
@FcPortoFan1999 no właśnie zmień myślenie o nim. On już lepszy nie będzie. Moim zdaniem ostatni rok i pewnie ten to jest jego Maks. Co i tak wysoko go stawia w świecie tenisa.
0
@tbas Przecież On ma 26 lat...czy naprawdę to wszystko co jest w stanie wycisnąć z kariery? Ja nie mówię o gościu który ma np.33 lata.Jak mam zmienić myślenie o nim to szykuje się drugi Jurek Janowicz.
0
@FcPortoFan1999 moim zdaniem tak. To jego max