4

Przemówił.


0

@esem91 Będzie ich piłkarzem. Jest to bardziej niż pewne.

0

@Bartas7VeB Porostu Xavi wie ze jest w dupie. Odpadniecie w PK z 4 liga brał pod uwagę, dlatego najmocniejszy skład.

0

@kaamil1910 Gorzej by nie było. Powiesz mi kto może być gorszy od Oriola?

7

@esem91 No nie uda ci się, przykro mi. Więc sobie trochę poczekasz

0

@Peciak Musimy być w TOP 4 i mamy LM. Potrzebujemy pieniędzy, a ty sobie chcesz trenować sezon przejściowy. Wtedy będziesz oglądał Barce bez każdego z tych piłkarzy bo wszystkich będzie trzeba sprzedać by klub spłacić bez LM za rok

0

Tak szczerze to nie wiem czy dobrze by było by Barca zagrała w finale z RM teraz. Wróci 4-0 i znowu biali będą prdl miesiąc. I nie, nie ma szans na dobra grę naszych.

1

@arasz1819 Nie obrażaj Andrzeja.

0

@Hubertusk tu nie chodzi o wynik. Jak będę chciał oglądać 4 ligę to pójdę na 4 ligę. W drugiej połowie nikomu się grać nie chce. Chodzi o styl gry, Felix wyprdl piłeczki, nie biega i gra 70 minut. Trener stoi i głupka udaje. To Barcelona, tu zawsze się serducho oddaje, oni maja wyjeb. w grę.

1

@filip73 A co Ferran zrobil? Bo grać to nie grał

1

@budel17 Zwróć uwagę Gundo wchodzi i chłopa nie ma na tle 4 ligi

0

Tu problem to wyjebka w meczach. Pierwsza połowa pressing, w drugiej 4 liga zaczęła biegać i nagle piłkarze nie potrafią grać. Nie ma tu lidera, trenera, piłkarzy, chęci. Nie ma tu niczego. Najlepszy nasz obrońca myślami z transferem a nie w grze dla nas, Oriol który w ekstraklasie by nie dal rady gra, a młody siedzi na ławce. I do tego zero reakcji w całej drugiej połowie na wydarzenia, Martinez przychodzi jako okaz zdrowia z AB i nagle 3 kontuzje już.
Napisze to po raz kolejny i sobie hejtujcie, sprzedać klub inwestorowi te 49% i niech on buduje z głowa, a nie z myślami jak obejść FFP na pseudo piłkarzy pokroju Oriol.

1

@KrwawiaceoczyVEB Araujo zjazd zaliczył dzień po plotce o BM. wiele mówi

1

No biedaki, faulowani o jeju, niech się kur popłaczą.

3

O Martinez wyleczony przez naszych szamanów. :D Ale nie to nie jest wina sztabu. Oni są zajebisci. Lapcio wyjdzie i powie ze jest ok.

1

I Xavi musi wpuszczać kolejnych z pierwszej 11-tki. Przecież to patologia.

0

To jest 4 liga :)

15

Ale Felix wkurw. łazi, truchta, macha, zero biegania. Masakryczny koleś z masakrycznym ego

6

Żenujący poziom z jakim wyszli na druga polowe. Przypomnę ze my pierwszym garniturem gramy.

0

Zaraz Oriol coś wykombinuje.

0

Dobrze to Laskowski spuentował. Lepsze podanie dzieciaka od 186 Balde

0

A czyli ta pierwsza polowa to ta nasza 2 zazwyczaj. Bo to jak Felix olał pressing itd. Kompletnie. wyjeb.

0

Ferran, Felix nawet na tle 4 ligi wyglądają gównianie. O Oriolu pisać chyba nie trzeba bo to tykająca atomówka.

0

@DawidekFCB fermin byl na spalonym strzał w identycznej sytuacji w środek, obronił wtedy bramkarz, później setka z baniaka w środek, bramka w środek. Jak czegoś nie rozumiesz nie komentuj

1

@Culer9002 Słownik, poprawiłem.

0

Co z tego ze Fermin strzelił, jak w sumie fartem, bo w środek bramki, kolejna sytuacja i znowu setka zmarnowana. Nie kumam co się dzieje z tymi piłkarzami Barcy. Potrzebują 20 akcji by 1 wcisnąć.
Strzał teraz Ferrara to potwierdza

0

Ciekawe co Rafa potrzebuje by strzelić gola? No przecież to pusta bramka była kur. Powinien powąchać ławkę i zacząć się angażować, bo wyraźnie ma wyjeb.

1

@koksik2700 no ale to jest fakt. Kiedyś to faktycznie były kilogramy świetnych piłkarzy. Teraz świetnych to na palcach jednej ręki. Reszta to raczej dobra.

0

Xavi sporo ryzykuje. Nie kumam po co Fdj który jest po kontuzji. Juz tego Casado niech da. Masakrycznie ryzykują

0

Miałem pisać że Kiwior w 11-ce to szykuje się ciężko dla Arsenalu. Ma chłop talent bo to widać, ale jeszcze sporo brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?