tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przemówił.
0
@esem91 Będzie ich piłkarzem. Jest to bardziej niż pewne.
0
@Bartas7VeB Porostu Xavi wie ze jest w dupie. Odpadniecie w PK z 4 liga brał pod uwagę, dlatego najmocniejszy skład.
0
@kaamil1910 Gorzej by nie było. Powiesz mi kto może być gorszy od Oriola?
7
@esem91 No nie uda ci się, przykro mi. Więc sobie trochę poczekasz
0
@Peciak Musimy być w TOP 4 i mamy LM. Potrzebujemy pieniędzy, a ty sobie chcesz trenować sezon przejściowy. Wtedy będziesz oglądał Barce bez każdego z tych piłkarzy bo wszystkich będzie trzeba sprzedać by klub spłacić bez LM za rok
0
Tak szczerze to nie wiem czy dobrze by było by Barca zagrała w finale z RM teraz. Wróci 4-0 i znowu biali będą prdl miesiąc. I nie, nie ma szans na dobra grę naszych.
1
@arasz1819 Nie obrażaj Andrzeja.
0
@Hubertusk tu nie chodzi o wynik. Jak będę chciał oglądać 4 ligę to pójdę na 4 ligę. W drugiej połowie nikomu się grać nie chce. Chodzi o styl gry, Felix wyprdl piłeczki, nie biega i gra 70 minut. Trener stoi i głupka udaje. To Barcelona, tu zawsze się serducho oddaje, oni maja wyjeb. w grę.
1
@filip73 A co Ferran zrobil? Bo grać to nie grał
1
@budel17 Zwróć uwagę Gundo wchodzi i chłopa nie ma na tle 4 ligi
0
Tu problem to wyjebka w meczach. Pierwsza połowa pressing, w drugiej 4 liga zaczęła biegać i nagle piłkarze nie potrafią grać. Nie ma tu lidera, trenera, piłkarzy, chęci. Nie ma tu niczego. Najlepszy nasz obrońca myślami z transferem a nie w grze dla nas, Oriol który w ekstraklasie by nie dal rady gra, a młody siedzi na ławce. I do tego zero reakcji w całej drugiej połowie na wydarzenia, Martinez przychodzi jako okaz zdrowia z AB i nagle 3 kontuzje już.
Napisze to po raz kolejny i sobie hejtujcie, sprzedać klub inwestorowi te 49% i niech on buduje z głowa, a nie z myślami jak obejść FFP na pseudo piłkarzy pokroju Oriol.
1
@KrwawiaceoczyVEB Araujo zjazd zaliczył dzień po plotce o BM. wiele mówi
1
No biedaki, faulowani o jeju, niech się kur popłaczą.
3
O Martinez wyleczony przez naszych szamanów. :D Ale nie to nie jest wina sztabu. Oni są zajebisci. Lapcio wyjdzie i powie ze jest ok.
1
I Xavi musi wpuszczać kolejnych z pierwszej 11-tki. Przecież to patologia.
0
To jest 4 liga :)
15
Ale Felix wkurw. łazi, truchta, macha, zero biegania. Masakryczny koleś z masakrycznym ego
6
Żenujący poziom z jakim wyszli na druga polowe. Przypomnę ze my pierwszym garniturem gramy.
0
Zaraz Oriol coś wykombinuje.
0
Dobrze to Laskowski spuentował. Lepsze podanie dzieciaka od 186 Balde
0
A czyli ta pierwsza polowa to ta nasza 2 zazwyczaj. Bo to jak Felix olał pressing itd. Kompletnie. wyjeb.
0
Ferran, Felix nawet na tle 4 ligi wyglądają gównianie. O Oriolu pisać chyba nie trzeba bo to tykająca atomówka.
0
@DawidekFCB fermin byl na spalonym strzał w identycznej sytuacji w środek, obronił wtedy bramkarz, później setka z baniaka w środek, bramka w środek. Jak czegoś nie rozumiesz nie komentuj
1
@Culer9002 Słownik, poprawiłem.
0
Co z tego ze Fermin strzelił, jak w sumie fartem, bo w środek bramki, kolejna sytuacja i znowu setka zmarnowana. Nie kumam co się dzieje z tymi piłkarzami Barcy. Potrzebują 20 akcji by 1 wcisnąć.
Strzał teraz Ferrara to potwierdza
0
Ciekawe co Rafa potrzebuje by strzelić gola? No przecież to pusta bramka była kur. Powinien powąchać ławkę i zacząć się angażować, bo wyraźnie ma wyjeb.
1
@koksik2700 no ale to jest fakt. Kiedyś to faktycznie były kilogramy świetnych piłkarzy. Teraz świetnych to na palcach jednej ręki. Reszta to raczej dobra.
0
Xavi sporo ryzykuje. Nie kumam po co Fdj który jest po kontuzji. Juz tego Casado niech da. Masakrycznie ryzykują
0
Miałem pisać że Kiwior w 11-ce to szykuje się ciężko dla Arsenalu. Ma chłop talent bo to widać, ale jeszcze sporo brakuje