tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@LaLigaPD mnie tam ten Felix średnio przekonuje. Za drobne ok, ale am za drobne go nie odda. Kupili go za 100baniek.
0
@tristan87 obrona BM mocno kuleje, w środku jeszcze mają elektrycznego Francuza. Zdecydowanie do pierwszego składu, do Niemiec pasuje, bo jest wysoki i silny, a w Bundeslidze to zazwyczaj piłka się oparta o intensywność, siłę, a nie technikę
0
@MarioVeB! Za dużo źródeł było o tej sadze. Zresztą dzień po tym newse Araujo w każdym meczu już taki pewien nie jest. Agenci wszystko potrafią. Taki Dembele mówił że nie odejdzie, a później sam przyznał ze to agent go przekonał pokazując jak kibice go nie szanują. A teraz weźmy Barcelonę i nasz projekt piłkarski na chwilowkach vs wygranie czegoś z Niemcami i ich projekt, do tego mniejsza presja, inny trener. A u nas? Ja tam widzę że szansa na odejście jest. Araujo też przedłużył kontrakt na słabych warunkach, rodzina się powiększa, Bm da mu kilkukrotnie wyższe wynagrodzenie. A i się nie zdziwię że Alemany by go u nas zatrzymać nie wpisał klauzuli do 70baniek.
4
@MarioVeB! Czepiasz się, ważne że 140mld rocznie pompowane w wojsko. Prawica ci powie ze dzięki temu mamy czym się bronić przed Rosja. Mam kilku znajomych w wojsku. Nie nie mamy sprzęt ogólnie to katastrofa w wojsku. Większość kasy jaka w wojsku idzie to na ludzi, odprawy, na nagrody, na to by nie odchodzili bo ilość osób była istotna w wojsku. By Błaszczak mógł wyjść i powiedzieć że on powiększa armię.
0
@Kozinho. Jeszcze raz napisze, ja nikogo nie wybielam. Na rynku są PiS, Ko i skrajna prawica Konfederacja. Każda z nich będzie kraść, będzie uprawiać nepotyzm. Kogoś wybrać muszę. Żyłem i pracowałem przed UE i wiem jak wygląda kraj przed wspólnota, wiem jak wygląda kraj jak Białoruś czy Rosja. Więc pozwól że wybiorę po swojemu. Bo mam do wyboru tylko te 3 opcje, nic więcej. Krytykować mogę każdego, bo to najłatwiejsze. I w tym Polacy są mistrzami. Ale nie nie wybiorę nowych bo nowi wiedząc że też będą kraść a odstrasza mnie ich ideologia i skrajność.
0
@michal26 no i co to ma wspólnego z tymi przykładami co napisałeś? Prawo jest tak złożone że dobre papugi potrafią je obejść. Np. Frog z wczoraj. Koleś zaprdl po miescie, robił co chciał. I papuga go wybroniła z zarzutów o ryzyku w ruchu lądowym. Bo? No bo nie da się udowodnić ze każdy kolejny pojazd był w ryzyku. To wina, ustawy, sądu? Czy umiejętności omijania interpretacji zarzutów. Czy takie przypadki są w każdym kraju? No tak. Brak praworządności jest wtedy gdy tk orzeka na zlecenie, gdy sędziów wybiera rządzący, gdy rządzący ma w dupie tk czy sądy i robi po swojemu. Gdy Białoruś wdrażać sobie zmiany aktami, zmieniając zapisy tk jak chce i kiedy chce. A nie czas spraw, korupcja która jest wszędzie. To indywidualne przykłady a nie wina systemu.
0
@Striker a czy ja pisze ze to źle. Nie znam się. Nie wiem czy taka ilość już wtedy nie szkodzi :)
4
Firmy zawsze znajdą obejście. Tak było z małpeczkami czy pracującymi niedzielami itd.
1
@Faro pamiętam go tylko z tego że jak przestało mu szybko iść to głowa w dół i wyjeb. Foszek. Typowy Brazylijczyk, białe ząbki, kasa najwyższa, ale motywacja słaba. Ostatni przykład odpowiedzi Rafy do Xaviego to potwierdza u nich
0
@negreanu jak się komuś chce masz rację. Ja po prostu pisze ze tak w polityce było i będzie
0
@michal26 no to się zdecyduj, korupcja czy rządząca partia. Bo czym innym jest skorumpowany sędzia niż sędzia wybrany przez rząd. Skorumpowanych lekarzy też masz to wina Tuska?
2
@negreanu no nie do końca, bo trzeba patrzeć wtedy na skalę nepotyzmu. Skale afer, marnowania pieniedzy itd. A nie czy koleżanka Tuska jest. Jak będzie Orlenem rządzić dobrze i nie kupować 100 działek, domów, sprzedawać twoje mienie za 10% arabom to chyba jest różnica co? Bo mam wrażenie że dla was nie ważne czy zajebiesz 100mln czy 5zl.
1
@michal26 no ale ułaskawienie to decyzja 1 człowieka. Ukaskawiaja na całym świecie z twoja skrajna prawica na czele. To rozumiem że co nigdzie na świecie nie ma praworządności? Bo Prezydent ulaskawia? Piszesz o terminach spraw, a tu już piszesz o uczciwości, to ja pytam co ma piernik do wiatraka? Piszesz o zamykaniu kogoś bez dowodów, o kim piszesz? W każdym kraju znajdę ci ludzi niewinnie siedzących bo papugi swoje potrafią. Schodzisz do pojedynczych przypadków, a nie całości.
1
@michal26 co mają terminy i kolejki do praworządności? To burdel sądownictwa oraz brak zarządzania, a nie braku praworządności.
2
@Deraxium ogólnie piłka stała się strasznie nudna. Brakuje magikow w obecnym pokoleniu. Nie tylko w Barcelonie ale w całej Europie.
2
@Comentateiro Ale za to Tfusk to złodziej i zdrajca. To jest ważne a nie jakieś tam grabierze i praworządność. @michal26 nie nie było takiego burdelu w praworządności wcześniej. A dajmy ponownie PiS rządzić to będzie jak to Kaczyński powiedział brak demokracji wprowadzona Aktem ala Białoruś i akt w którym nawet gdy obecny wódz odejdzie to nie można wstecz sądzić go za nic. Oraz nikt mieszkający po za Białorusią nie może kiedykolwiek dojść do władzy. Mediów prywatnych zero ala Węgry i jedyna słuszna jedna partia z poparciem z góry ustalonym nie mniej niż 70%.
2
@negreanu no i powiem Ci więcej, nowi oprócz PO I PIS też tak zrobią. Jesteś w szoku?
4
@Ojciec5tkidzieci Kur. Dziwne oni stołki biorą, szok. Pewnie Konfa jakby wygrała to by ani jeden polityk, kumpel, nikt by stolkow nie dostał. Wszystko zewnątrz. A slawus zarabiał by dalej 10tys z diety poselskiej, bo dla Polski, misja.
1
@K4tsuuu no w książce jest, jemu już organizm kilka razy odmówił posłuszeństwa, lekarze nie wiedzieli co jest.
0
@Tabaluga37 co obrażanie. Co z sikorskim? Bo powiedział że obiciagamy Amerykanom? A nie obciagamy? Po czasach Pisu w każdym dniu wychodzi jak setki baniek kradli w każdy możliwy sposób, a was boli, że ktoś w knajpie prdl. Tu nie chodzi o obronę, a o to co jest większym złem. W dupie mam co Tusk z ekipą o mnie myślą. Patrzę tylko co robią oraz czy skala złodziejstwa będzie taka sama. Czym innym jest kraść batona ze sklepu od kradzieży całej hurtowni.
@Kgorecki2500 nie chcesz wiedzieć co prywatnie o Polakach powiedziałby Sławek z Bosakiem. Szukacie na siłę problemu w miejscu gdzie go nie ma.
2
@adi7adi8 z Garcia Iga zawsze się męczy, ale zawsze to świetne mecze. Dziwne ze ta Francuzka jest tak nisko w rankingu. Gra świetny tenis
3
Nie ma oświadczyn :)
1
@Kamilos84 niech wyższe koszty pracowników dadzą to wszyscy uciekną. Tu nie ma litości, takie firmy patrzą tylko na jedno. Koszty pracowników, produkcji itd. No ale Morawiecki krzyczy że i 10,tys minimalna u nas. Więc wiecie, frytki na deptaku po 50 zl będą
0
@Kgorecki2500 no i co w tym złego powiedziała. Co to jest 6kola. Jakby nas nagrać w prywatnych rozmowach byłyby jeszcze większe kwiatki. Kompletnie ta afera z taśmami z dupy. Nic w nich nie było.
0
@matirix20 dlatego wiesz, ja go nie kupuje, przez większość życia zero szczęścia, długi finansowe, rozwód, problemy zdrowotne, wieczny rezim co do treningu, czasu w trakcie dnia.
0
@matirix20 na pewno warto przeczytać. Juz po pierwszym rozdziale będziesz wiedział dlaczego potrafił robić tak niemożliwe rzeczy oraz czemu był tak twardy. Ogólnie chore mocno dzieciństwo.
4
@Kgorecki2500 ale te 10zl wymyśliłeś przed msza w kościele czy po? Bo nic w artykule takiego nie ma by to się miało wydarzyć.
0
@matirix20 czytałem jego książkę. Mnie jakoś nie przekonał, tzn. Robił coś niesamowitego, ale moim zdaniem stary tak mu zjebał za dzieciaka psyche, że on miał jakąś chorobę psychiczną w której kochał ból. Nic normalnego to nie było co ten chłop robił. Ale granice wytrzymałości jeb. Przeskoczył do poziomu nieosiagalnego dla zwykłego zjadacza chleba.
PS. Wywiadu nie widziałem
0
To jest fake. Chyba że nasz nowy target to bezdomni, nie obrażając bezdomnych bo nie wiem czy oni chcieliby to gówno nosić
0
@zodiak_10 koleś dupa zamiast całować to dal by wzięła od innego. To jego robota była do zrobienia