tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 na Napoli pewnie wypadnie
0
@Kgorecki2500 czemu nie?
0
@panczo a pozniej głosowali na przemiennie na swoich vice marszałków. Jak Kaczor odejdzie z PIS to koalicja tych partii w nastepnych wyborach bez Korwina to wrecz pewnik.
0
@Kgorecki2500 Akurat czysto Konfederacja bedzie pod koalicje z PIS.
4
Wpierw zarejestrujmy.
1
@Joki_ Tak nie chcieli zmiany na 800+ , ale zostawić 500+. Koncze dyskusje, bo wiem co pokazali. @michal26 pewnie mógłby potwierdzić bo o Konfie wie najwiecej.
0
@Joki_ Było pokazywane na konferencji Konfy. Pamietam dokładnie ten slajd bo wiecznie krzyczeli ze socjalu nie powinno byc a zostawili. Nie bede ci szukał bo mi sie nie chce. Twój link jest z Marca! Mój z Września, Przed wyborami wszystko sie zmieniło jak i cała Konfa.
1
@Cochise Musisz zostawić. Inflacja wzrosła w ostatnich latach łacznie o 50%. A ludziom dano hajs, zabranie teraz pieniądza nie spowoduje ze ceny spadną.
@joki Tak było to na 5-ce Konfy. Pokazywane slajdy ze 500+ zostaje. A sam Bosak we Wrzesniu mówi jak nizej. Że trzeba utrzymac socjale na Polaków kosztem innych. https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30281216,ktora-partia-chce-zlikwidowac-800-plus-konfederacja-i-trzecia.html
Co do kłamstwa nadal daleko Rudemu czy mi do kłamstw Sławusia z likwidacja Zusu i pieniedzy na darmowy ZUS dla przedsiebiorców. Wiec patrz wpierw w swoim zoo, a później atakuj innych.
1
@arasz1819 Mam nadzieje ze lepiej niz ostatnie dzwignie. 3 firmy, ani jedna centa nie wpłaciła.
1
@Cochise I rozumiem, że po wygraniu wyborów, po 2 tygodniach rzadzenia, mieli zabrac kase ludziom? Widze ze znasz sie na polityce. Nawet Konfa zostawiła 500+ w swoim programie.
1
@arasz1819 Bardziej guru Lapcio musi wrocic z wycieczki.
6
@MarioVeB! Wczoraj wywalono kilku mężów, żon, mam z Państwowych stolików, o czym prdl Konfederacja, o podwyżce paliwa o 2 gr, które wdrożyło PIS. Kompleks Tuska wiecznie żywy. Usuwasz z Pisu Kaczora i Morawieckiego i gwarantuje ci koalicje PIS - Konfa.
7
Tak tylko bo ktoś tu wieszczy zarobek na euro
1
@Kgorecki2500 no i czy to właśnie nie plus, że jak euro silne to my silny, bo złotówka to wielkie gówno od lat. Popatrzmy chociażby na wojnę i ostatnie kryzysy, w szczególności również inflację. Jakie kraje miały najwyższa inflację. Polska, Węgry, Czechy hmm przypadek?
No i kredyty wkoncu normalne, bo obecnie to doją nas jak świnie
0
@FcPortoFan1999 testament spisuj. Na bank zawał, udar. Albo śmierć, nawet gdy ciebie autobus rozjedzie to wina szczepionki
0
@Kgorecki2500 A powiedz z eksperckiego pkt widzenia, dlaczego mieliby nie chcieć euro?
0
@Stinger_ Szał, Pewnie wylądują na miejscach około 20-tych
1
Oglądałem jeden mecz Las Palmas i bardzo fajnie taktycznie wyglądają. Coś czuję że strata pkt się zapowiada
0
@tristan87 zabrać im emeryturę
0
Pisałem wcześniej że mój ma wyjeb. W strzały i to prawda. Ale faktycznie jak północ wybija i walą z każdej strony to i Bigiel zesrany jest mocno. Jeśli myśliwski się boi to co dopiero inne psy. PS. Jak mu kiełbacha rzuciłem to strzałów nie słyszał :))))
1
@Kgorecki2500 dziecko mu się rodzi a pierwsza połowa ro o polityce. Co kto lubi i jakie priorytety wybiera
1
@agaFCB jo niesamowite to jest jak geny działają. Miałem kiedyś psa co się bał, trząsł. A ten nic, jaja wyjebane, jak strzelają idzie na dwór, drzewko opsika, puści baka i idzie spać
13
Cały dzień o psach dziś czytam. Mój Bigiel Ma wyjebane, jaja do góry jak zawsze. Kompletnie nie reaguje ten pies na jakikolwiek strzał. A na polowania go nie biorę. Co geny to geny
1
Co z tym Arteta, to on jednak do Barcy czy już nie? A na powagę, tylko Klopp i Pep pokazują naprawdę niesamowite umiejętności prowadzenia zespołów. Reszta to nigdy nie wiesz. Tego wam i sobie życzę w przyszłym roku Pepa albo Kloppa na ławce Barcy
0
@Tom0VeB ale nikt ci nie broni, ba napisałem nawet że ja za banem nie jestem. Odpisuje tylko ze skala rozpierdzielu psów jest dużo gorsza w sylwka.
0
@Kgorecki2500 no dlatego piszę, że chyba nie wiecie jak to teraz w nowych działa. Pełna prostota, automatyzacja i nie gadasz z samochem halolmercedes.
6
@misterio Najważniejsze że można się u nich wysrac za 10zl. To najlepszy fajerwerek.
0
@AxelF dojechany i mi wystarczy. Nie ma czegoś takiego, a jak się kogoś dojedzie, to mieli dwa ostatnie lata by go zregenerować. Widocznie nie potrafią
0
@Kgorecki2500 skoro mówisz że tak to działa, to wątpię byś jeździł tymi autami. Najlepszego w nowym roku.
0
@maroon czym jeździłeś do tej pory w którym głosowo się steruję. I posiada tablet jak to okresliliscie.