0

@626 na Napoli pewnie wypadnie

0

@Kgorecki2500 czemu nie?

0

@panczo a pozniej głosowali na przemiennie na swoich vice marszałków. Jak Kaczor odejdzie z PIS to koalicja tych partii w nastepnych wyborach bez Korwina to wrecz pewnik.

0

@Kgorecki2500 Akurat czysto Konfederacja bedzie pod koalicje z PIS.

4

Wpierw zarejestrujmy.


1

@Joki_ Tak nie chcieli zmiany na 800+ , ale zostawić 500+. Koncze dyskusje, bo wiem co pokazali. @michal26 pewnie mógłby potwierdzić bo o Konfie wie najwiecej.

0

@Joki_ Było pokazywane na konferencji Konfy. Pamietam dokładnie ten slajd bo wiecznie krzyczeli ze socjalu nie powinno byc a zostawili. Nie bede ci szukał bo mi sie nie chce. Twój link jest z Marca! Mój z Września, Przed wyborami wszystko sie zmieniło jak i cała Konfa.

1

@Cochise Musisz zostawić. Inflacja wzrosła w ostatnich latach łacznie o 50%. A ludziom dano hajs, zabranie teraz pieniądza nie spowoduje ze ceny spadną.
@joki Tak było to na 5-ce Konfy. Pokazywane slajdy ze 500+ zostaje. A sam Bosak we Wrzesniu mówi jak nizej. Że trzeba utrzymac socjale na Polaków kosztem innych. https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30281216,ktora-partia-chce-zlikwidowac-800-plus-konfederacja-i-trzecia.html

Co do kłamstwa nadal daleko Rudemu czy mi do kłamstw Sławusia z likwidacja Zusu i pieniedzy na darmowy ZUS dla przedsiebiorców. Wiec patrz wpierw w swoim zoo, a później atakuj innych.

1

@arasz1819 Mam nadzieje ze lepiej niz ostatnie dzwignie. 3 firmy, ani jedna centa nie wpłaciła.

1

@Cochise I rozumiem, że po wygraniu wyborów, po 2 tygodniach rzadzenia, mieli zabrac kase ludziom? Widze ze znasz sie na polityce. Nawet Konfa zostawiła 500+ w swoim programie.

1

@arasz1819 Bardziej guru Lapcio musi wrocic z wycieczki.

6

@MarioVeB! Wczoraj wywalono kilku mężów, żon, mam z Państwowych stolików, o czym prdl Konfederacja, o podwyżce paliwa o 2 gr, które wdrożyło PIS. Kompleks Tuska wiecznie żywy. Usuwasz z Pisu Kaczora i Morawieckiego i gwarantuje ci koalicje PIS - Konfa.

7



Tak tylko bo ktoś tu wieszczy zarobek na euro

1

@Kgorecki2500 no i czy to właśnie nie plus, że jak euro silne to my silny, bo złotówka to wielkie gówno od lat. Popatrzmy chociażby na wojnę i ostatnie kryzysy, w szczególności również inflację. Jakie kraje miały najwyższa inflację. Polska, Węgry, Czechy hmm przypadek?

No i kredyty wkoncu normalne, bo obecnie to doją nas jak świnie

0

@FcPortoFan1999 testament spisuj. Na bank zawał, udar. Albo śmierć, nawet gdy ciebie autobus rozjedzie to wina szczepionki

0

@Kgorecki2500 A powiedz z eksperckiego pkt widzenia, dlaczego mieliby nie chcieć euro?

0

@Stinger_ Szał, Pewnie wylądują na miejscach około 20-tych

1

Oglądałem jeden mecz Las Palmas i bardzo fajnie taktycznie wyglądają. Coś czuję że strata pkt się zapowiada

0

@tristan87 zabrać im emeryturę

0

Pisałem wcześniej że mój ma wyjeb. W strzały i to prawda. Ale faktycznie jak północ wybija i walą z każdej strony to i Bigiel zesrany jest mocno. Jeśli myśliwski się boi to co dopiero inne psy. PS. Jak mu kiełbacha rzuciłem to strzałów nie słyszał :))))

1

@Kgorecki2500 dziecko mu się rodzi a pierwsza połowa ro o polityce. Co kto lubi i jakie priorytety wybiera

1

@agaFCB jo niesamowite to jest jak geny działają. Miałem kiedyś psa co się bał, trząsł. A ten nic, jaja wyjebane, jak strzelają idzie na dwór, drzewko opsika, puści baka i idzie spać

13

Cały dzień o psach dziś czytam. Mój Bigiel Ma wyjebane, jaja do góry jak zawsze. Kompletnie nie reaguje ten pies na jakikolwiek strzał. A na polowania go nie biorę. Co geny to geny

1

Co z tym Arteta, to on jednak do Barcy czy już nie? A na powagę, tylko Klopp i Pep pokazują naprawdę niesamowite umiejętności prowadzenia zespołów. Reszta to nigdy nie wiesz. Tego wam i sobie życzę w przyszłym roku Pepa albo Kloppa na ławce Barcy

0

@Tom0VeB ale nikt ci nie broni, ba napisałem nawet że ja za banem nie jestem. Odpisuje tylko ze skala rozpierdzielu psów jest dużo gorsza w sylwka.

0

@Kgorecki2500 no dlatego piszę, że chyba nie wiecie jak to teraz w nowych działa. Pełna prostota, automatyzacja i nie gadasz z samochem halolmercedes.

6

@misterio Najważniejsze że można się u nich wysrac za 10zl. To najlepszy fajerwerek.

0

@AxelF dojechany i mi wystarczy. Nie ma czegoś takiego, a jak się kogoś dojedzie, to mieli dwa ostatnie lata by go zregenerować. Widocznie nie potrafią

0

@Kgorecki2500 skoro mówisz że tak to działa, to wątpię byś jeździł tymi autami. Najlepszego w nowym roku.

0

@maroon czym jeździłeś do tej pory w którym głosowo się steruję. I posiada tablet jak to okresliliscie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?