tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 nie oni by nie poszli w koalicję. :)
34
@Kgorecki2500 co ty prdl. Miał cała armię TVP za sobą. To najważniejsza broń, połowa społeczeństwa gówno wiedziała co robi i do tego straszenie zabraniem 500+ itd. Gdyby były równe szanse w tv.duda by nie wygrał
0
@Kgorecki2500 bo to tlen pis. Bez niego stracą z 6-10%
1
@A4ron on i jego partia bez TVP zdechną. Ot dlatego. A podwyżki chce dać, bo swoją ustawę podrzucił.
1
Źródło, Czarnek :)))))
0
@gumaz no i to jest plan B. Nie dać kasy z bgt. Ale dać w likwidację, jakiś komisariusz wybierze sobie prezesa TVP i pis Ch. Zrobi z prezydentem na czele
2
@Encore a Lapcio mówił że max 10 netto będzie. Bez wyjątków. No ale Lapcio dużo mówi
2
@Ls0811 zapomniałeś jeszcze o kościele. Tam też nadają swoją propagandę
2
@Comentateiro wolne media.
0
@against_modern_football niech będzie. Tak jak napisałem, nikt przecież kościoła nie likwiduje.
0
@TR3YWAY będzie pasował do obecnej Barcy. Bo u nas jedyny kto ma drybling to 16-latek
1
@Kengo no właśnie. To pokaż u nas takiego grajka z kluczowym. Mówię o skrzydle.
3
@Kgorecki2500 a co on rozumiem konserwatysta prawicowy? No chyba nie, to że ktoś wierzący nie znaczy że zapatrzony na kościół. Zresztą przeczytać możesz że to ma być zrobione z głową a nie na zasadzie odcięcia gruba kreska.
3
Zapowiada się wycie prawicy.
0
@LM10GOAT oglądałem ostatnio te las Palmas. Grają naprawdę fajna piłkę, bardzo poukładani taktycznie
0
@Kgorecki2500 wrzucić reklamy, no i pewnie abonamenty zrobią musowe.
1
@Kengo a kluczowe podania masz gdzieś pod ręką?
0
@Kamiloza91 ja mu nie odbieram. Ale nie widzę nigdzie, nikogo zbliżonego do talentu Neya, Roniego.
1
@MOLESTA nie widziałem tu ani jednego wpisu że Rafa to nowy Ney. Co do młodego, ja nie mam żadnych oczekiwań co do niego.
0
@Kgorecki2500 prezio niech się prdl. Wielki obrońca TVP teraz się znalazł. Gdzie był jak PIS tym gownem sterował i kasę pompował.
4
@macio_944 najlepsze że naziści wybijali nas jak kaczki. A ten nienawidzi Żydów. Ba z partia nazistowska z Niemiec romansuje. A są tu osoby co piszą że on jest największym patriota :) ja chyba nie rozumiem co znaczy patriota zatem
2
@Foro pamiętam doskonale jego każdy sezon. Prdlisz tyle ci powiem
0
Oj pokazuje to gdzie Barca wylądowała. Jaka różnica jakości Ney, Ronaldinho a Roque. Chodź życzę mu jak najlepiej. To on takiego wielkiego talentu nie ma. Płakać się chce gdzie wylądowaliśmy. Ale też w sumie na świecie nie ma takich magikow obecnie. A brakuje ich bo piłka staje się bez nich strasznie nudna
1
@Linghunter88 Pedri od roku zagrał ile meczy 10? 15? O jakim grafiku piszesz
1
@Emhyr czy lepszego to się okaże
2
@ferdas_rawa pokażesz linki tych oświadczeń. Na pewno piszą o towarzyszu Sienkiewiczu, PiS zwiększył do 3mld rok temu, doucz się. Pis kreuje narrację że wszyscy wszystkich nienawidzą, a jakoś dziwnie nie pokazał ani jednej swojej aferki, liczacej w setkach. TVP w wiadomościach pokazało deficyt za Tuska że będzie wyższy niż ten Pisu. Szok, kur Tusk pokazuje nie wygodne dla siebie cyfry. Pokażesz mi takowe za czasów PiS?
0
@Ptasior normalnie ale nie u nas
0
@Ziemny no to spoko nazwisko. Miłego
2
@Gaz Przypominam, że 1 dźwignie to juz na 3 rozbili i nadal nie działa.
6
Takie tam :D