5

@daniel32778 nie wiem ile masz lat, ale nie, za PO takiej propagandy nie było.

0

I tak pewnie Angol coś wbije.

0

@Amidamaru poradzi sobie

2

@IronSanHybrid oni myślą że teraz jest propaganda

0

@arasz1819 niech wyprowadza.

1

@MOLESTA grubo pojeb. Typ

2

@Kgorecki2500 no patrz nie ma tu nic, że każdy Polak ma przyjąć murzynka pod dach. Dziwne

1

@MOLESTA widać że to ten ciemny z Afryki po nazwisku

0

@Qba2312 znajdziesz kluby które będą grać w tej superlidze? Bo jeśli myślisz że Real i Barca pograją sobie ze sobą za miliardy i zaraz później w lm to się grubo mylisz

3

@MESSIah16 wtedy nic nie powiedzą. Ostatnio u nas faceci mordują dzieci, wpierw nurek Gdynia, później jakiś dziadek Poznań, Borys Gdynia. Zobacz nic nie było, wiesz co by to było gdyby to był obcokrajowiec?! Ludzie muszą zrozumieć że to nie kolor skóry jest zły, a po prostu człowiek. Ogólnie odprd. Ludziom na świecie

1

@tristan87 wiesz to tak jak Konfederacja nagle powiedziała że 500+ zostanie przed wyborami. Na tym to polega i działa na wszystkich tak samo

1

@Qba2312 no do propagandy nie. Ale TVP sponsorują abonennci, nikt nie płaci no i rząd.

1

Odbije się czkawka Superliga Barcelonie. Klub już nie jest taka marka przez afery, wyniki itd.

0

@Ojciec5tkidzieci no to przegieli, jak mozna Brzozowskiego wywalic. Moje zycie juz nie bedzie takie same. Ostatni raz głosuje na PO

4

@pluszek A napiszesz na czym program polega, czy tylko info ze przeglosowano.

1

@Rewolucja123 Wierzysz w to? Bo ja nie.

7

@Rl9k1nG mnie juz wystarczy. Detoks

0

Tu nic się nie zmieni. Odpalenie Suoerligi to wywalenie RM i Barcy z lm

0

@PatrykBarca Gralismy na 4 pomocnikow z Pivotem. Sam sobie odpowiedz, dlaczego nasi obroncy sa obsrani, graja wiecznie 1:1 z rywalem

7

Tak refleksyjnie po Xavim.
Nie mamy jakości jak w roku 2010r. - tak nie mamy.
A Girona ma? Real? Bilbao? Antwerpia?
Skuteczność tak problem, pressing bardzo duży problem.
Ale zobaczmy dlaczego tak się dzieje, nasz presing jest dramatyczny, nie dlatego że piłkarze nie biegają jak zwierzęta, a że źle się ustawiamy. Przecież Fermin wyglądał jak parodysta w tym presingu, zawsze spóźniony, faukujacy, ale było widać że chce. Ale nie umie, więc te prdl Xaviego to niech sobie wsadzi, zespol jest źle ustawiony. Niech odpali sobie Las Palmas, Bilbao jak wyglądają zespoły, które grają bardzo dobrze pressingiem, słabymi piłkarzami

4

@abram3k potrzebujemy trenera

0

@NeroTFP1 a co zrobił?

1

@SlyStallone jest i musisz z tym żyć. Ta lewica, ciekawe Kur gdzie. Pis to centro-prawica jak już.

0

@Kalin33 napastnik bez dryblingu. Aha, taki dobry, że mierny w am i Chelsea

0

@masa11 on nie jest skrzydłowym. Laporta wierzy ze to wielki piłkarz ala światowy. Obyśmy nie płacili za niego dużo

0

Araujo negocjuje z bm czy o co chodzi

0

@Destroyer_of_Worlds przecież strzeliliśmy dziś 3. Więc jak nie strzeliliśmy więcej niż 2?

0

No dobra na koniec. Jestem zachwycony Las Palmas Pimienty i tu wyglada to jak stara Barca ( mówię o schematach, nie jakości, bo wiadomo ). Gra z pierwszej, świetny pressing. Ma słabych piłkarzy, a wyglądają na tle Bilbao bardzo dobrze

0

@GeraltzKatalonii Ale mieli po 1,2 max sytuacje. Tak mieliśmy farty, ale dawaliśmy im często 1 sytuacje, obecnie to po 5 ma każdy

0

Zachęcam do obejrzenia meczu Bilbao Las Palmas, jak się robi pressing, a w szczególności jak się tworzy akcje grając cały czas z pierwszej piłki widać w każdej akcji. U nas wszystko to przyjmij podaj, albo wrzutka. A jakość piłkarzy na boisku inny świat. Las Palmas to nam wprdl, a na pewno zremisuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?