- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
5
Skupienie , hmmm. Dlatego każdy ale to każdy zespół 2,3 podaniami jest ui nas w polu karnym? To wina skupienia, nie ustawienia na boisku? Dlatego rozpoczynamy ze środka pola jakaś dziwna wrzutka, która zawsze się kończy tak samo czyli rywal główkę wygrywa. Dlatego Balde wiecznie podaje tak samo, tzn albo w rożny albo w nogi rywala? To skupienie, nie wina ustawienia, treningu?
1
@tbas Tak skupienia i agresji.
Jak nie ma odpowiedniego doskoku i się nie zapierdala na boisku to i rywale robią co chcą. To nie jest aspekt czysto taktyczny.
Inna sprawa że Xavi tak samo jest za to odpowiedzialny bo to on musi umieć wyciągnąć to z piłkarzy.
0
@tbas no dzisiejsze gole to jednak były jak z okręgówki
0
@Roobo Nie robisz pressingu będąc 3 kilometry za rywalem, bo to nie pressing. Problemem jest ustawienie
0
@tbas W zeszłym sezonie to my też nie wygrywaliśmy 2/3:0 tylko głównie 1:0 panie trenerze
0
@GeraltzKatalonii Ale kontrolowaliśmy mecze przez większość czasu, rywal miał 1 max 2 sytuacje. Obecnie każdą drużyna nie dość ze ma gole to i sytuacji 3 kilogramy, panie trenerze
0
@tbas Te panie trenerze to do Xaviego było bo to bardziej odpowiedź na słowa Xaviego. A co do sytuacji to w zeszłym seoznie często było tak ze napastnicy rywali dostawali podobnego uposledzenia jak my z Valencia i dzisiaj w wykonczaniu sytuacji i dlatego tak mało traciliśmy. Dzisiaj np. Almeria miała chyba z 2 dobre sytuacje i 1 wykorzystali bo ten gol na 2:2 to nwm w jaką kategorie zaliczyć. Rok temu w tej sytuacji na 1:1 napastnik kopnął by w MATSa albo obok bramki. Ale tak, defensywie w zeszłym sezonie było trochę lepiej ale znowu w ataku pod względem sytaucji było słabiej niz tym. Ja po prostu nie uwazam ze nawiązywanie do zeszłego sezonu jako czegoś super jest właściwe. W zeszłym seoznie tez te mecze sie w weikszości ogłądało źle
0
@GeraltzKatalonii Ale mieli po 1,2 max sytuacje. Tak mieliśmy farty, ale dawaliśmy im często 1 sytuacje, obecnie to po 5 ma każdy
0
@tbas No dzisiaj Almeria miała z 2. Rok temu ten mecz skończył by sie 1:0