0

@Ojciec5tkidzieci co zarobili z wardega na pseudo aferze to ich. Niezła ustawka

5

Dla mnie to Semedo. No chyba ze da sie go rozwinac by wkoncu myślał jak jest z przodu. Bo obecnie kazda decyzja idiotyczna.

2

@Pawel13sz kolejne drewno pasujące do naszych orłów. Ni to skrzydłowy, napastnik, cholerna wie jaka to pozycja. Perfekcyjnie pasuje do układanki zbieranina i gry na nie swojej pozycji

3

@Stinger_ Mamy tak okrojana kadre, ze wystarczy ze wypadna kontuzje i nie bedzie co zbierac.

0

@igoliwerwitaofficial chyba na końcu Endrick wykrecił jednak lepsze wyniki

0

@Comentateiro to tak jakbyś chciał zmienić chatę nie mając pieniędzy. Głupi argument

3

@TR3YWAY A ja chce by zaszli jak najdalej, grajac z plackami. Potrzebujemy kase, a dume schować w kieszeń. Nie mamy kadry, a na pewno stylu by walczyć z najlepszymi.

1

@Pawlusek też tak uważałem. Ale obrońców co ma to jego. On to już w ogóle taktykę miliarda podań ma na jakimś kosmicznym poziomie

0

Lucho też pokazuje że trener z niego średni. Ma całkiem niezła pakę a męczy się niemiłosiernie.

0

@abram3k co za różnica 1 czy 15pkt? Najważniejsze byśmy byli nie wiem na 2 miejscu. Kasa

0

@arasz1819 ta czołówkę nawet legia pokonała. To bardziej bardzo słaba liga niż wielkość psv.

6

https://x.com/_Dyszka/status/1736285638402379841

Jakbyście chcieli sprawdzić czy laska czyta co piszecie :)

7



Miej Rafinhe swego możesz mieć gorszego

0

@mleczkoo dlatego od razu zobacz że go zawinęli. Na bank tam szefo był, kieras itd.

0

@DonCarletto myślałem że 2025. No to pizd

0

To Las Palmas nas pociśnie w styczniu coś czuję

0

@DonCarletto mbappe nic nie przedłużył. Chyba że o Wirtz piszesz?

2

https://x.com/Krengiel69/status/1736256312684527752

Oglądać od 1.10. No kur mistrzowie

0

@626 Wirtz za 100 baniek nie będzie. Ja bym czekał do transferu za free. Brałbym Mbappe. Wydał te 100baniek na pensje i te koszty za umowę itd. Potrzebujemy kogoś kto ma parcie na złota piłkę i umiejetnosci.

3

@clyde ciekawe że w PSG jakoś nie leczy się. Hm dziwne co?

4

Wszyscy pisza o skuteczności po wczorajszym meczu. Ale przypominam że my wyszliśmy na prowadzenie, a co się stało po strzelenie bramki? No kompletnie nic, cofnelismy się. Miliard gówno podań. I to co widać w Barcelonie, jakieś dziwne ping pongi. Piłka wiecznie od naszego piłkarza się gdzieś odbije, drugiego minie, i rywal gol. Jest piekielny haos w defensywie Barcelony. Takie przerażenie, brak zdecydowania. To nie jest tak że my z połowy Valencii nie schodziliśmy. Nie, oni mieli też swoje szanse wykreowane w śmieszny sposób

0

@DamianBarcaCule ile razy trzeba tłumaczyć że tam msn się odpaliło. Najlepsze trio w historii. A lucho nic z tym wspólnego nie miał bo Suarez sam powiedział że to oni się dogadali kto gdzie ma grać

2

????????️ | Xavi: „Jestem spokojny i mam ten sam entuzjazm. Jesteśmy na dobrej drodze. W grze są dobre nastroje i będziemy się poprawiać. #fcblive

On to naprawdę powiedział

3

No to Mamy 3 pkt przewagi nad 5 zespołem. My już o mistrzostwo się nie liczymy, ale jest ogromne ryzyko ze za rok LM nie powachamy. I pod młotek pójdą Pedri, FDJ, Arujo by klub ratować

0

Dlaczego Lewy nie szedł w tej akcji tylko stal?

1

noi kurwa mac. 1-1 a ni podają 15 podań na swojej połowie nie atakowi przez nikogo.

1

Na co Xavi czeka z Yamalem? Z tym dzieciakiem na 9-tke?

4

Zobaczcie na reakcje naszego zespołu. 1-1 od bramki Valenci my nie robimy nic. Kompletnie nic.

0

@tarczon niby gdzie ten spalony

2

Mówiłem. Jesteśmy masakrycznie elektryczni. Tego się kurwa nie da oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?