tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci co zarobili z wardega na pseudo aferze to ich. Niezła ustawka
5
Dla mnie to Semedo. No chyba ze da sie go rozwinac by wkoncu myślał jak jest z przodu. Bo obecnie kazda decyzja idiotyczna.
2
@Pawel13sz kolejne drewno pasujące do naszych orłów. Ni to skrzydłowy, napastnik, cholerna wie jaka to pozycja. Perfekcyjnie pasuje do układanki zbieranina i gry na nie swojej pozycji
3
@Stinger_ Mamy tak okrojana kadre, ze wystarczy ze wypadna kontuzje i nie bedzie co zbierac.
0
@igoliwerwitaofficial chyba na końcu Endrick wykrecił jednak lepsze wyniki
0
@Comentateiro to tak jakbyś chciał zmienić chatę nie mając pieniędzy. Głupi argument
3
@TR3YWAY A ja chce by zaszli jak najdalej, grajac z plackami. Potrzebujemy kase, a dume schować w kieszeń. Nie mamy kadry, a na pewno stylu by walczyć z najlepszymi.
1
@Pawlusek też tak uważałem. Ale obrońców co ma to jego. On to już w ogóle taktykę miliarda podań ma na jakimś kosmicznym poziomie
0
Lucho też pokazuje że trener z niego średni. Ma całkiem niezła pakę a męczy się niemiłosiernie.
0
@abram3k co za różnica 1 czy 15pkt? Najważniejsze byśmy byli nie wiem na 2 miejscu. Kasa
0
@arasz1819 ta czołówkę nawet legia pokonała. To bardziej bardzo słaba liga niż wielkość psv.
6
https://x.com/_Dyszka/status/1736285638402379841
Jakbyście chcieli sprawdzić czy laska czyta co piszecie :)
7
Miej Rafinhe swego możesz mieć gorszego
0
@mleczkoo dlatego od razu zobacz że go zawinęli. Na bank tam szefo był, kieras itd.
0
@DonCarletto myślałem że 2025. No to pizd
0
To Las Palmas nas pociśnie w styczniu coś czuję
0
@DonCarletto mbappe nic nie przedłużył. Chyba że o Wirtz piszesz?
2
https://x.com/Krengiel69/status/1736256312684527752
Oglądać od 1.10. No kur mistrzowie
0
@626 Wirtz za 100 baniek nie będzie. Ja bym czekał do transferu za free. Brałbym Mbappe. Wydał te 100baniek na pensje i te koszty za umowę itd. Potrzebujemy kogoś kto ma parcie na złota piłkę i umiejetnosci.
3
@clyde ciekawe że w PSG jakoś nie leczy się. Hm dziwne co?
4
Wszyscy pisza o skuteczności po wczorajszym meczu. Ale przypominam że my wyszliśmy na prowadzenie, a co się stało po strzelenie bramki? No kompletnie nic, cofnelismy się. Miliard gówno podań. I to co widać w Barcelonie, jakieś dziwne ping pongi. Piłka wiecznie od naszego piłkarza się gdzieś odbije, drugiego minie, i rywal gol. Jest piekielny haos w defensywie Barcelony. Takie przerażenie, brak zdecydowania. To nie jest tak że my z połowy Valencii nie schodziliśmy. Nie, oni mieli też swoje szanse wykreowane w śmieszny sposób
0
@DamianBarcaCule ile razy trzeba tłumaczyć że tam msn się odpaliło. Najlepsze trio w historii. A lucho nic z tym wspólnego nie miał bo Suarez sam powiedział że to oni się dogadali kto gdzie ma grać
2
????????️ | Xavi: „Jestem spokojny i mam ten sam entuzjazm. Jesteśmy na dobrej drodze. W grze są dobre nastroje i będziemy się poprawiać. #fcblive
On to naprawdę powiedział
3
No to Mamy 3 pkt przewagi nad 5 zespołem. My już o mistrzostwo się nie liczymy, ale jest ogromne ryzyko ze za rok LM nie powachamy. I pod młotek pójdą Pedri, FDJ, Arujo by klub ratować
0
Dlaczego Lewy nie szedł w tej akcji tylko stal?
1
noi kurwa mac. 1-1 a ni podają 15 podań na swojej połowie nie atakowi przez nikogo.
1
Na co Xavi czeka z Yamalem? Z tym dzieciakiem na 9-tke?
4
Zobaczcie na reakcje naszego zespołu. 1-1 od bramki Valenci my nie robimy nic. Kompletnie nic.
0
@tarczon niby gdzie ten spalony
2
Mówiłem. Jesteśmy masakrycznie elektryczni. Tego się kurwa nie da oglądać