tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 A umie?
0
@Klimach fan Belingham strzela z zamkniętymi oczami
0
@Kondziubarca Dawno nie widziałem by ktoś go bronił.
6
@Alan_fcbfan Ten Hag? Really?
4
@borys27 Guiu nic nie zrobil. Wykorzystał stały fragment, bez tego nie zrobil kompletnie nic.
2
@dawidziu89 Zdecydowanie najgłupszy i najgorszy pomysł.
2
Uf jak to dobrze ze zarobiliśmy z Shachtarem i Antwerpią. Do tego 30 minut zagrał cały zespół, wszyscy wykończeni. Z Valencia ja nie oglądam, nie chce mi się już.
Co jest powodem"
- dramat fizyczny
- każdy ale to każdy zespol, czy ostatni w LL czy w LM, 3 podaniami ma setki, ustawienie zespołu jest poprostu na poziomie 6 ligi.
Xavi musi odejść, bo za nami 4 pkt w LL ma RSS i AB, brak nas w LM za rok, to sprzedaż kluczowych piłkarzy bo finansowo tego nie dzwigniemy.
1
@karci0 a jak ma nie wyjść jak my jesteśmy kilometry przy kontrach każdego zespołu. Fizycznie wyglądamy jakbyśmy maratony robili
0
@Kubix93 te 3-4 miejsce to mistrzu w LL jest zagrożone. AB i RSS są tylko 4pkt za nami.
1
Nie da się tego oglądać. Pierwszy garnitur nie ma ani jednej sytuacji. Żenujący występ, w szczególności jak piłkę Barca traci, zero Pomocników w pressingu. żenada. Każdy piłkarz wyglada beznadziejnie
4
przyjmij podaj, przyjmij podaj, zero z pierwszej. Kur. co się odpierdala z tym zespołem. To jest niepojęte. Gra pierwszy garnitur
0
Widać w tym meczu problem fizyczny u nas. Lewy jaki chudziutki się zrobił w barce vs bm. Balde miałem wrażenie że to sprinter, a on ani razu do dobiegł do rywala. Nie wiem coś się odpierdzielilo, ale fizycznie wyglądamy masakrycznie
3
Balde to placek ala Semedo. Podanie teraz kompletnie do nikogo szło nie mówiąc że prosto w nogi. Żenująca forma
0
@Bartula może młodzi są gówno warci.
0
Sofascore pokazuje że my drugie miejsce. Czy bezpośrednie się nie liczą czasem?
0
Można przegrywać po błędzie, ale my nawet akcji nie mieliśmy jeszcze.
0
Lewy to do usranej śmierci będzie grał
0
@insp1re sane+Kimich
1
@fart wazne ze flage Polski na oknie wyjebac. Jak Polak - Polakowi kradnie to spoko, do akceptacji
0
@PatrykBarca no ja słyszałem że wiatrak na dachu mi postawia. Złodzieje
0
@MOLESTA Ktos chce go sprzedac?
0
@MigcampistaCesc to sie zdziwisz. Alemany cudowny w prasie był, a później wychodza kwiatki jak z Grie.
0
@PatrykBarca No przeciez u Pepa tez byl komplet, Tito znamy historie, Valverde to Ney odszedł. Dlaczego w kolejnych sezonach jak Xavi odszedł to Lucho miaaał baaaaardzo słaby sezon.
0
@PatrykBarca Skuteczna z Leo, Suarez, Ney, Iniesta, Xavi - jak tu moze ofensywa nie dzialac?
1
@VegetaPolska Uciekł bo ucieka z każdego klubu. Wiec nawet nie zaczynajmy dyskusji o tym pajacu
2
@Deviler Zobacz na jego mine pozniej, on nie wie jak gaśnica działa. Podejrzewam, że nie spodziewał sie ze ona odpali bo wyrwaniu zawleczki
3
@Explode Co to samo. Piszesz o aferze to powiedz o jakiej. Ale konkret, nie na zasadzie, czytałem na kiblu w fakcie
2
@dafik85 a ja od odklejencow co są za Konfa i że podatki zdejmą. O jak miło się oglądało jak to Petru udowodnił ze to dyrdymały bez pokrycia
@Explode jakiej afery? Przecież od wczoraj rządzą. Coś wprowadzili już?
0
@Gaz Ja i nadal uważam że to nie jego robota. Wtedy odpalił się nasz najlepszy atak w historii. Lucho jest dobrym motywatorem tak o nim piłkarze mówią. Ale taktycznie ja jego stylu nie lubię
0
@mmaciass ty naprawdę myślisz że ustawy itd. Piszą ministrowie? Z choinki się zerwałeś?