0

@Aragorn33 A umie?

0

@Klimach fan Belingham strzela z zamkniętymi oczami

0

@Kondziubarca Dawno nie widziałem by ktoś go bronił.

6

@Alan_fcbfan Ten Hag? Really?

4

@borys27 Guiu nic nie zrobil. Wykorzystał stały fragment, bez tego nie zrobil kompletnie nic.

2

@dawidziu89 Zdecydowanie najgłupszy i najgorszy pomysł.

2

Uf jak to dobrze ze zarobiliśmy z Shachtarem i Antwerpią. Do tego 30 minut zagrał cały zespół, wszyscy wykończeni. Z Valencia ja nie oglądam, nie chce mi się już.
Co jest powodem"
- dramat fizyczny
- każdy ale to każdy zespol, czy ostatni w LL czy w LM, 3 podaniami ma setki, ustawienie zespołu jest poprostu na poziomie 6 ligi.

Xavi musi odejść, bo za nami 4 pkt w LL ma RSS i AB, brak nas w LM za rok, to sprzedaż kluczowych piłkarzy bo finansowo tego nie dzwigniemy.

1

@karci0 a jak ma nie wyjść jak my jesteśmy kilometry przy kontrach każdego zespołu. Fizycznie wyglądamy jakbyśmy maratony robili

0

@Kubix93 te 3-4 miejsce to mistrzu w LL jest zagrożone. AB i RSS są tylko 4pkt za nami.

1

Nie da się tego oglądać. Pierwszy garnitur nie ma ani jednej sytuacji. Żenujący występ, w szczególności jak piłkę Barca traci, zero Pomocników w pressingu. żenada. Każdy piłkarz wyglada beznadziejnie

4

przyjmij podaj, przyjmij podaj, zero z pierwszej. Kur. co się odpierdala z tym zespołem. To jest niepojęte. Gra pierwszy garnitur

0

Widać w tym meczu problem fizyczny u nas. Lewy jaki chudziutki się zrobił w barce vs bm. Balde miałem wrażenie że to sprinter, a on ani razu do dobiegł do rywala. Nie wiem coś się odpierdzielilo, ale fizycznie wyglądamy masakrycznie

3

Balde to placek ala Semedo. Podanie teraz kompletnie do nikogo szło nie mówiąc że prosto w nogi. Żenująca forma

0

@Bartula może młodzi są gówno warci.

0

Sofascore pokazuje że my drugie miejsce. Czy bezpośrednie się nie liczą czasem?

0

Można przegrywać po błędzie, ale my nawet akcji nie mieliśmy jeszcze.

0

Lewy to do usranej śmierci będzie grał

0

@insp1re sane+Kimich

1

@fart wazne ze flage Polski na oknie wyjebac. Jak Polak - Polakowi kradnie to spoko, do akceptacji

0

@PatrykBarca no ja słyszałem że wiatrak na dachu mi postawia. Złodzieje

0

@MOLESTA Ktos chce go sprzedac?

0

@MigcampistaCesc to sie zdziwisz. Alemany cudowny w prasie był, a później wychodza kwiatki jak z Grie.

0

@PatrykBarca No przeciez u Pepa tez byl komplet, Tito znamy historie, Valverde to Ney odszedł. Dlaczego w kolejnych sezonach jak Xavi odszedł to Lucho miaaał baaaaardzo słaby sezon.

0

@PatrykBarca Skuteczna z Leo, Suarez, Ney, Iniesta, Xavi - jak tu moze ofensywa nie dzialac?

1

@VegetaPolska Uciekł bo ucieka z każdego klubu. Wiec nawet nie zaczynajmy dyskusji o tym pajacu

2

@Deviler Zobacz na jego mine pozniej, on nie wie jak gaśnica działa. Podejrzewam, że nie spodziewał sie ze ona odpali bo wyrwaniu zawleczki

3

@Explode Co to samo. Piszesz o aferze to powiedz o jakiej. Ale konkret, nie na zasadzie, czytałem na kiblu w fakcie

2

@dafik85 a ja od odklejencow co są za Konfa i że podatki zdejmą. O jak miło się oglądało jak to Petru udowodnił ze to dyrdymały bez pokrycia
@Explode jakiej afery? Przecież od wczoraj rządzą. Coś wprowadzili już?

0

@Gaz Ja i nadal uważam że to nie jego robota. Wtedy odpalił się nasz najlepszy atak w historii. Lucho jest dobrym motywatorem tak o nim piłkarze mówią. Ale taktycznie ja jego stylu nie lubię

0

@mmaciass ty naprawdę myślisz że ustawy itd. Piszą ministrowie? Z choinki się zerwałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?