0

@Benz kilka lat i wjeżdża dalej. Odbuduje się. Po za tym nikt ci Polski bronić nie będzie jak USA zaogni wojenkę z Chinami i rozkręci się wojna Izrael - Palestyna.

2

@Bobert_Kubicki ten klub to mem

2

@JimMorrisonFCB to news sportu. Nawet nie rozważaj.

4

@ToWinaSedziego Tak pierwszy wybór, "że 15 minut" od startu okienka już czekać nie mógł na ta swoja miłość. Kochałem Leo u nas, płakałem jak odchodził. Ale jednak sporo prawdy jest w tym, że jednak trzeba przy nim latać.

0

@FCB24 A sa juz podane jakies fakty, jak to sie stało, ze on miał broń? Bo na razie to my nic chyba nie wiemy. Z Faktów na pewno jest standardowy haos w Policji, pojechali typa aresztowac i wieźli w miejsce w, którym nie było wolnych miejsc

1

@Armintrance1 no jak się kończy umowa to przedłużasz z telefonem. Jak nie, to możesz brać telefon na raty, ale to taniej kupisz w retailu

0

@TR3YWAY no tak bo kobiety się nie skrobia na lewo. Kompletnie nie znamy skali.

17



Kazdego dnia świat zaskakuje.

0

@Karzel wiesz to ta niby inflacja spowodowana kosztami. A koszty stoją. Ale każdy powód do podwyżki do czasu gdy ludzie kupują dobry.

5

@Pedri16Future gdyby mój syn puknal śliczna nauczycielkę, kur. Pojechałbym poprawić :)

6

@bartekvisca tak wygląda świat ten biednych Przedsiębiorców co im ZUS trzeba zabrać bo do 1-ego brakuje.

5



Reasumując, zboże szło do góry, ceny pion w górę, zboże w dół. Ceny stoją. To tak jakby ktoś wierzył konie która twierdzi że przedsiębiorca wolność dajmy, sami będą obniżać ceny przez rynek. No nie, nie będą.

3

@Luciano99 w sumie to wygląda jak facet. Może nie sprawdza

4

Mam wrażenie że nasi lekarze z przeziębienia zrobiliby Malarie.

4

@Mns21 i powiedzą Ci ze Koemana lepszy. Jeszcze Leo miał w dodatku

0

@Piernik sam odejdzie

0

@jacobFCB wyklucza. To się nazywa pozytywne myślenie.

0

Barca wygrywa, gra dobrze. LA bamba tylko marudzi. Kur. To naprawdę sport narodowy, Marudzenie. Zamiast się cieszyć jazda po Lewym. Chore.

1

@tristan87 dziś zagrał dobry mecz

1

@brd42 Ja bym się nie obraził. Średnio wierzyłem w Pene, ale TS mnie męczy w tym sezonie. Może jak poczuje rywala na plecach odpali się jak w poprzednim sezonie

0

@QuentinTarantino jaka tu jego wina?

0

Ten sędzia to frustracja wszystkim żółte daje.

0

60 minut puchniemy. Powoedzialoby się zmiany. Tylko w pomocy nie ma kto

0

@!34RC3!_0N4 mecz trwa 90 minut. Potrzebna u nas druga bramka. Inaczej słabo to widzę w końcówce

0

@kanver_ mówię o pomocy. Tu będzie problem fizyczny

0

Zobaczcie reakcje Simeone. Słaba połowa, 46 minuta wchodzą nowi. U nas wiecznie czekamy Ch. Wie na co

1

@Comentateiro problemem dziś będzie ławka. Bo kto ma wejść by utrzymać presing? W życiu nie wytrzymają fizycznie tego presingu, potrzebny gol na 2-0

1

Przydałaby się druga bramka. Gramy jak z RM. Wtedy dobre 60 minut. Przydałby się zapas dwóch bramek

1

@Comentateiro mistrzu oby tak było. W środku sezonu zmiana nic nam nie da. Potrzebujemy kasy. Więc lepiej niech wygrywają. W mistrza i tak nie wierzę

1

@Pawel13sz takie myślę 1-1, 2-2, 1-3 dla am

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?