tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz kilka lat i wjeżdża dalej. Odbuduje się. Po za tym nikt ci Polski bronić nie będzie jak USA zaogni wojenkę z Chinami i rozkręci się wojna Izrael - Palestyna.
2
@Bobert_Kubicki ten klub to mem
2
@JimMorrisonFCB to news sportu. Nawet nie rozważaj.
4
@ToWinaSedziego Tak pierwszy wybór, "że 15 minut" od startu okienka już czekać nie mógł na ta swoja miłość. Kochałem Leo u nas, płakałem jak odchodził. Ale jednak sporo prawdy jest w tym, że jednak trzeba przy nim latać.
0
@FCB24 A sa juz podane jakies fakty, jak to sie stało, ze on miał broń? Bo na razie to my nic chyba nie wiemy. Z Faktów na pewno jest standardowy haos w Policji, pojechali typa aresztowac i wieźli w miejsce w, którym nie było wolnych miejsc
1
@Armintrance1 no jak się kończy umowa to przedłużasz z telefonem. Jak nie, to możesz brać telefon na raty, ale to taniej kupisz w retailu
0
@TR3YWAY no tak bo kobiety się nie skrobia na lewo. Kompletnie nie znamy skali.
17
Kazdego dnia świat zaskakuje.
0
@Karzel wiesz to ta niby inflacja spowodowana kosztami. A koszty stoją. Ale każdy powód do podwyżki do czasu gdy ludzie kupują dobry.
5
@Pedri16Future gdyby mój syn puknal śliczna nauczycielkę, kur. Pojechałbym poprawić :)
6
@bartekvisca tak wygląda świat ten biednych Przedsiębiorców co im ZUS trzeba zabrać bo do 1-ego brakuje.
5
Reasumując, zboże szło do góry, ceny pion w górę, zboże w dół. Ceny stoją. To tak jakby ktoś wierzył konie która twierdzi że przedsiębiorca wolność dajmy, sami będą obniżać ceny przez rynek. No nie, nie będą.
3
@Luciano99 w sumie to wygląda jak facet. Może nie sprawdza
4
Mam wrażenie że nasi lekarze z przeziębienia zrobiliby Malarie.
4
@Mns21 i powiedzą Ci ze Koemana lepszy. Jeszcze Leo miał w dodatku
0
@Piernik sam odejdzie
0
@jacobFCB wyklucza. To się nazywa pozytywne myślenie.
0
Barca wygrywa, gra dobrze. LA bamba tylko marudzi. Kur. To naprawdę sport narodowy, Marudzenie. Zamiast się cieszyć jazda po Lewym. Chore.
1
@tristan87 dziś zagrał dobry mecz
1
@brd42 Ja bym się nie obraził. Średnio wierzyłem w Pene, ale TS mnie męczy w tym sezonie. Może jak poczuje rywala na plecach odpali się jak w poprzednim sezonie
0
@QuentinTarantino jaka tu jego wina?
0
Ten sędzia to frustracja wszystkim żółte daje.
0
60 minut puchniemy. Powoedzialoby się zmiany. Tylko w pomocy nie ma kto
0
@!34RC3!_0N4 mecz trwa 90 minut. Potrzebna u nas druga bramka. Inaczej słabo to widzę w końcówce
0
@kanver_ mówię o pomocy. Tu będzie problem fizyczny
0
Zobaczcie reakcje Simeone. Słaba połowa, 46 minuta wchodzą nowi. U nas wiecznie czekamy Ch. Wie na co
1
@Comentateiro problemem dziś będzie ławka. Bo kto ma wejść by utrzymać presing? W życiu nie wytrzymają fizycznie tego presingu, potrzebny gol na 2-0
1
Przydałaby się druga bramka. Gramy jak z RM. Wtedy dobre 60 minut. Przydałby się zapas dwóch bramek
1
@Comentateiro mistrzu oby tak było. W środku sezonu zmiana nic nam nie da. Potrzebujemy kasy. Więc lepiej niech wygrywają. W mistrza i tak nie wierzę
1
@Pawel13sz takie myślę 1-1, 2-2, 1-3 dla am