tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 też prawda. Niestety obawiam się że nasz am zabiega. Wszyscy pomocnicy ofensywni. Średnio to widzę
0
@Pawel13sz a to my umiemy strzelić więcej niż 2 gole?
2
Skład bez zaskoczenia. Ja za Kounde Christensena by wprowadził.
0
Bo jak będą tak dalej grać że oczy bolą to niestety tak będzie. Do tego pewnie pogoda.
0
@TR3YWAY dobrze sobie radzimy za jego czasów. Przypomnij czasy Koemana
0
Polska to wpierw niech się w ogóle na te Euro dostanie.
1
Jak pokonać Girone. Zagrać jak Getafe, oddać piłkę, pilnować obronę i są bez pomysłu. Przynajmniej na razie
2
@Ojciec5tkidzieci tak. Brutalna niestety, tzn, a czego się spodziewałem :) czy warta? No nie wiem czy chcesz wiedzieć jak bardzo on był prdl i jak bardzo cierpieli ci ludzie
2
@Ojciec5tkidzieci Fritza to książkę przeczytałem, ostatnio wyszła. Obrzydliwa, szczerze to nie miałem ochoty na końcu już tego czytać. Historia masakryczna, mocna i nawet człowiek refleksji po tym gównie nie ma. Bo nie wiem jak można być aż tak okrutnym dla kogoś
0
@Emhyr jeszcze z dwóch środkowych niech kupią. Będzie to dobrze latało. A skrzydłowych jak nie było tak nie ma.
1
@kryhaa pisz o aplikacje do Barcy, tam chyba ich szaman leczy jeszcze z użyciem młotka
0
@Explode na200% gralby w am.
0
Może jest tu jaki fizjoterapeuta. Ta banda nieudaczników wyleczyła kogoś kiedyś na czas?
13
@Gaz nejwieksze gówno Alemanego to Grie za 20baniek. Am wyruch. Go na sucho. Blamaz
8
Kiedyś tak było. W obecnym sezonie w ataku wyglądają znacznie lepiej. W sumie to lepiej niż my
3
@RosjaninBut To taki Najman. Show by zarobić nic więcej, walka by przetrwać i do chaty
7
Jakie Combo :D
0
Komentarz usunięty
2
@ObiwanKenobi Mam nadzieje, że sprzedadza lepiej niz PIS Lotos mistrzu.
0
@Piernik Kurde to jednak to nie Niemcyu nas grabia, a nasi rodacy?
4
@Kalipso No właśnie, a to wiele zmienia. Jak kraść to niech nasz rodak kradnie. Jeszcze flage PL na czole sobie niech wymaluje to wtedy wybaczymy. Później do spowiedzi, w kopercie dać księdzu, on da rozgrzeszenie. I to bedzie wybaczone, narodowościowe.
4
Najważniejsze, że to Polak kradnie, a nie Niemiec.
0
@HighestInTheRoom zawsze wszyscy winni tylko nie kibice legii. Ciekawe
0
@Piotr777 może nie widzieli, nie wiem. Nie znam. Ale ojciec pojechał na Policję, zgadza, dziecko dzwoni że mdleje, on traci z nią kontakt. Co Policja jeszcze do chuja potrzebuje? Płacimy podatki by właśnie wtedy nam pomogli.
1
@Benz mam 9 letniego syna, poszedłbym siedzieć za to co oni zrobili, po prostu zajeb. Bym. Jedyne o czym myślą to jak dotrwać do jeb. Emerytury. Nie będę ściemniał tam jest straszna polityka w Policji, mają przej. Ale tu Kur. Empatia musi się uruchomić. Wystarczyło namierzyć do Ch. Telefon. To jeden telefon do operatora z którym mają kontakt. Koniec.
7
O ja prdl. A ludzie szukają w Borysach itd. Spiskow itd. Nie to po prostu procedurki Policyjne. Odpowiedzialne osoby, oczywiście jak ta historia prawdziwa to powinny siedzieć, nie zwolnione, siedzieć. 2023r a dziecko zamarza, masakra
0
@Bobo25 przecież płacisz.
0
@TR3YWAY Z naszymi Fizjoterapeutami to koniec kariery
0
Dyskomfort w Barcelonie = 2 tygodnie pauzy. :D Mistrzowie
1
@betonito Haaland jak dostaje pilke to strzeli, ale ma mecze, gdzie nie dochodza podania, chłopa nie ma 90 minut. Nie chodzi o o brone Lewego, ale Barca nie gra na 9-tke. Tzn. gra źle