0

@Rewolucja123 też prawda. Niestety obawiam się że nasz am zabiega. Wszyscy pomocnicy ofensywni. Średnio to widzę

0

@Pawel13sz a to my umiemy strzelić więcej niż 2 gole?

2

Skład bez zaskoczenia. Ja za Kounde Christensena by wprowadził.

0



Bo jak będą tak dalej grać że oczy bolą to niestety tak będzie. Do tego pewnie pogoda.

0

@TR3YWAY dobrze sobie radzimy za jego czasów. Przypomnij czasy Koemana

0

Polska to wpierw niech się w ogóle na te Euro dostanie.

1

Jak pokonać Girone. Zagrać jak Getafe, oddać piłkę, pilnować obronę i są bez pomysłu. Przynajmniej na razie

2

@Ojciec5tkidzieci tak. Brutalna niestety, tzn, a czego się spodziewałem :) czy warta? No nie wiem czy chcesz wiedzieć jak bardzo on był prdl i jak bardzo cierpieli ci ludzie

2

@Ojciec5tkidzieci Fritza to książkę przeczytałem, ostatnio wyszła. Obrzydliwa, szczerze to nie miałem ochoty na końcu już tego czytać. Historia masakryczna, mocna i nawet człowiek refleksji po tym gównie nie ma. Bo nie wiem jak można być aż tak okrutnym dla kogoś

0

@Emhyr jeszcze z dwóch środkowych niech kupią. Będzie to dobrze latało. A skrzydłowych jak nie było tak nie ma.

1

@kryhaa pisz o aplikacje do Barcy, tam chyba ich szaman leczy jeszcze z użyciem młotka

0

@Explode na200% gralby w am.

0

Może jest tu jaki fizjoterapeuta. Ta banda nieudaczników wyleczyła kogoś kiedyś na czas?

13

@Gaz nejwieksze gówno Alemanego to Grie za 20baniek. Am wyruch. Go na sucho. Blamaz

8

Kiedyś tak było. W obecnym sezonie w ataku wyglądają znacznie lepiej. W sumie to lepiej niż my

3

@RosjaninBut To taki Najman. Show by zarobić nic więcej, walka by przetrwać i do chaty

7



Jakie Combo :D

0

Komentarz usunięty

2

@ObiwanKenobi Mam nadzieje, że sprzedadza lepiej niz PIS Lotos mistrzu.

0

@Piernik Kurde to jednak to nie Niemcyu nas grabia, a nasi rodacy?

4

@Kalipso No właśnie, a to wiele zmienia. Jak kraść to niech nasz rodak kradnie. Jeszcze flage PL na czole sobie niech wymaluje to wtedy wybaczymy. Później do spowiedzi, w kopercie dać księdzu, on da rozgrzeszenie. I to bedzie wybaczone, narodowościowe.

4



Najważniejsze, że to Polak kradnie, a nie Niemiec.

0

@HighestInTheRoom zawsze wszyscy winni tylko nie kibice legii. Ciekawe

0

@Piotr777 może nie widzieli, nie wiem. Nie znam. Ale ojciec pojechał na Policję, zgadza, dziecko dzwoni że mdleje, on traci z nią kontakt. Co Policja jeszcze do chuja potrzebuje? Płacimy podatki by właśnie wtedy nam pomogli.

1

@Benz mam 9 letniego syna, poszedłbym siedzieć za to co oni zrobili, po prostu zajeb. Bym. Jedyne o czym myślą to jak dotrwać do jeb. Emerytury. Nie będę ściemniał tam jest straszna polityka w Policji, mają przej. Ale tu Kur. Empatia musi się uruchomić. Wystarczyło namierzyć do Ch. Telefon. To jeden telefon do operatora z którym mają kontakt. Koniec.

7



O ja prdl. A ludzie szukają w Borysach itd. Spiskow itd. Nie to po prostu procedurki Policyjne. Odpowiedzialne osoby, oczywiście jak ta historia prawdziwa to powinny siedzieć, nie zwolnione, siedzieć. 2023r a dziecko zamarza, masakra

0

@Bobo25 przecież płacisz.

0

@TR3YWAY Z naszymi Fizjoterapeutami to koniec kariery

0



Dyskomfort w Barcelonie = 2 tygodnie pauzy. :D Mistrzowie

1

@betonito Haaland jak dostaje pilke to strzeli, ale ma mecze, gdzie nie dochodza podania, chłopa nie ma 90 minut. Nie chodzi o o brone Lewego, ale Barca nie gra na 9-tke. Tzn. gra źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?