tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 z każdym. Skoro z RM potrafiliśmy grać lepiej przez 3/4 meczu, skoro z am również. To czemu tu miałoby być inaczej. Kwestia formy fizycznej, kontuzji, szczęścia, sędziowania.
1
@norbi77 oni tacy nie są. Ten wywiad to nie jest prawdziwy, pamiętaj.
1
@Stasik91 odpowiedź prosta. Messi
0
@arasz1819 spadek konfy zaczął się po pokazaniu listy kandydatów z ramienia konfy oraz jak Sławek w swój dziecinny sposób chciał się pokazać na rynku w Poznaniu jak to robi rost Petru. No nie pyklo.
4
Pewnie chodzi o hajs i że potrzeba wygranej
0
@Qba2312 jaka to ostatnia afera? Pytam o Donka i Niemcy
0
@FCB24 Już nie przesadzaj
2
On się odkleił jak Koeman na końcu. Gadał już takie bzdury że słuchać się nie dało, tu jest to samo. Ciekawe bo Deco mówi trochę inaczej
1
@Arekvip Romeu pieczątek sezonu miał dobry. To cały zespol w defensywie się posypał. Mówię konkretnie o tej pozycji nie mamy innego dm a to diabelski ważna pozycja
0
No to znając nasze szczęście w losowaniach trafimy na Inter.
5
@Arekvip czyli kogo. Kiedy wy się Kur nauczycie że z dziećmi gówno wygraliśmy. Dzieciaki powinny się wdrażać ogrywać tam gdzie nie ma tak chorej presji. Taki Simons, w PSG nic się nie udało w Holandii gwiazda. W wieku 18 lat nie możesz, powinieneś być Głowno dowodzacym, przykład Balde, kompletnie przestał grać. Presja kosmos.
0
@ObiwanKenobi to fakt. Braun z Korwinem mogą pójść. Dzieciaki z Konfy trochę próbują skręcać w centro-prawie a stare dziady nie.
0
@barcelonaLM Chyba za daleko idziesz. Ale fakt może być taki ze rozłam może być.
1
@michal26 Jest to prawdopodobne, bo jednak Korwin swoich zwolenników ma, Braun też. Więc spory elektorat ten trudny wypadnie Konfie
2
I co zagramy 4 pomocnikami cała rundę? Banda debilnych dziennikarzy
0
@arasz1819 chyba neta nie czytasz, tik tok milion filmów lajków jak to dobrze zrobił. Przyszłość jak te gówniarze zaczną być większością w wyborach pogrąży ten kraj.
0
@A4ron Inter tu nic nie musi. Kolejna runda to inny świat, plus dwa mecze
4
Odwołanie Bosaka to będzie jakaś patologia. Powinni dać Konfie posprzątać smród i tyle, pierwsze ostrzeżenie. Nie jestem za Konfa, ale to będzie idiotyzm jeśli to zrobią
3
Oby Inter coś wcisnął. Bo dla nas lepiej na nich nie trafić
0
@Roobo właśnie mi nie wadzi. Pasi mi trochę z tego trochę z tego w życiu kompromis, a nie życie nie i Ch. Bo ma być jak Bóg chce bez wyjątku. Albo usuwam ciąże bo moje cialo. Właśnie nie kompromis. Chcesz się modlić, wierzysz, rób co chcesz za swoje, chcesz usuwać ciąże, nie w każdej sytuacji bo to życie. Dla ciebie liczy się tylko jedna wiara, a mi obojętna każda
0
@Roobo oczywiście że się nie zgodzisz bo jesteś prawicowy i lewaki ci wadzą, oni powiedzą to samo. Obie strony są siebie warte. Oczywiście że dla ciebie normalne, wyobrażasz sobie by wdrożyć zasadę ze każdy za swoją wiarę płaci? Na bank nie. I to jest właśnie skrajność. Czyli pseudo wolność, nie dotyczy religii itd.
3
@Roobo bo skrajność to największe zło świata. Lewicowa i Prawicowa
4
@Piernik ale Konfederacja to właśnie tacy odklejency. Kiedy w końcu ludzie pojma że to skrajnego ugrupowanie, pudrowanie Bosaka to tylko ukrywanie prawdy o ich chorej ideologii, konserwatyzmu, fanatyzmu. To tak jakby skrajna lewica nagle udawała to że nie są tacy skrajni. No nie, są i będą.
0
@karci0 praktycznie każdy kontrakt Alemanego na końcu ma jakieś furtki szczerze nie zdziwiłbym się gdyby faktycznie miał te 80 baniek. Pamiętaj że miał lepsze oferty jak przedłużał nasz kontrakt.
2
@Kuba_1 o tym czy się chce odejść decyduje piłkarz. Więc jeśli Araujo nagle będzie chciał odejść to adios.
1
@RoberDzik Oczywiście, że tak. Dorzucić Leo do naszej kadry i to byłby inny swiat w wynikach.
1
Koles 90% czasu jest kontuzjowany. Przedłużenie z nim kontraktu to jakaś kpina.
0
@FcPortoFan1999 Przeciez Minister nie ma wpływu na PZPN
1
@Kgorecki2500 Ona jest głupsza od Ideologii Korwina i Brauna razem wziętych
2
@Kamiloza91 Czy w jakims sezonie ktos odrobił 7pkt do lidera na tym etapie? Pamietajmy o jednym, TOP 6 w LL graliśmy u siebie. W rewanzu same wyjazdy.