tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra to teraz poproszę się cofnąć. Bo 2-1 to już taki wynik ze trzeba zacząć się bronić.
0
Ale my jesteśmy ile ustawieni, piłkarze każdej drużyny maja 3 dni by się zastanowić i podać do kogoś na wolnym polu. Przerażające
1
Firmin to powinien żółtą wyłapać. Te jego kretyńskie faule to już mnie irytują, nic nie dają a tak płaczecie za nim
3
Samo to nasze rozpoczęcie meczu ze środka tez zawsze gowniane. Wrzucamy i piłkę tracimy, to kolejny raz widzę :D Jeżu oni oglądają te swoje mecze?
0
@AFA90 Ona już jest, ja się martwię o 4 miejsce. A bez LM ten klub to się zawinie
1
Zobaczcie co się dzieje z naszymi środkowymi obrońcami. Araujo, niby nie do przejścia, bramka na jego konto, oczywiście musiał odbić piłkę w ping ponga a później złamać linie, wcześniej tez źle się ustawił. Christensen cala pierwsza połowa elektryk ze musi zejść albo zaraz wyłapie czerwona. Co się tu kur. dzieje, to aż niemożliwe ze zespół może grać aż tak fatalnie. W ataku grają jak pierwszy raz.
1
@Comentateiro Czego tu się bać. Tu Arka Gdynia zagroziła by Barcie
1
@Xxxbarca4ever przeciez pokazali
1
Naszych może być i 200-tu a i tak 2 podania otwierają kilometry miejsca
0
Gdyby Xavi mógł komentować.
Powinnismy mieć 2-0 było 1-1 no jesteśmy nieskuteczni. To nic ze kownianie to wyglada. A to co robią nasi obrońcy środkowi to patologia.
16
Żenujący występ, żenujący. Laporta może sobie pierdolic, ale tego gowna nie da się oglądać.
0
Almeria w akcji, ja to już z polowy wiedziałem ze oni na bank zaraz będą mieć sytuacje. To tak bardzo widać u nas ze tylko czekać, aż złe się ustawia.
0
U nas w każdej linii to same przypadki. Odbijają się piłki, złe podają. Kounde bez formy to Christensen gra znowu gowno. Walka o to kto jest gorszy trwa
4
W dupe sobie Rafa niech wsadzie te palce. Gra wielka kupę
3
Nie no dobra. Każdego piłkarza u nas nie da się oglądać. Każdego. Tu nikt, ale to kompletnie nikt nic nie daje
1
Błagam zdejmijmy Rafę, tego się oglądać nie da. Każdą piłka za wysoko, nisko, kur no masakra
2
Dwa podania i jej idą sam na sam :D Patologia ustawień obrońców , patologia
0
@Rewolucja123 pamiętasz co powiedział? Chciałem lobować, ale mi piłka zeszła.
1
Ktoś pamięta w ogóle jakikolwiek nasz rzut wolny wykonany chociaż poprawnie? Czy oni coś na tych treningach robią?
0
Zobaczycie dziś ten dzień. Będzie 3-0 do 45 minuty.
Stawiam dom na żoliborzu
0
@karszun Pieluchy zmienia i szuka łóżeczka w Ikei
2
@Kgorecki2500 Mówi, ale się brzydzi
18
Ale pocisk w Janusza :D
2
Krytykujcie skład ile wlezie, zazwyczaj daje nam to wtedy 3pkt.
0
@Rewolucja123 on się chyba sam chce zwolnić
3
Hihi wiedziałem że Sergi Roberto się pojawi. Walnie dziś gola i złapie kontuzje na 3 miesiące
0
@Qba2312 a napiszesz pkt. Co nowy pakt zawiera. Bo rozumiem że teraz będziemy mieć 3 murzynów na chacie prawda?
1
@aleksandrowielki a ludzie praworządność mają w dupie.
2
@marcin62 on ledwo dyszy
0
@tomek8756 brak praworządności nagle szkodzi. Dziwne