tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz Nie wiem kto może odpowiedzieć na to pytanie. Tego chyba nie wie nikt.
0
@Ziemny Tylko grzecznie zapytam, kto za Denzela.
1
@Popitek12 A to my mamy jakiegos?
9
Szkoda chłopa. Nie wiem miesiac i bedzie pewnie jazda bez trzymanki, że nowym Neyem nie jest.
15
@Felipe_PL Pokaz mi jakikolwiek wyrok sadu, kogokolwiek ze cos tu jest nielegalne. Po wygraniu 8 lat temu wyborow, po kilku dniach 120 dziennikarzy TVP polecialo na zbity pysk, wtedy tez krzyczales? Nie da sie rzadzic w tym kraju majac obecnie TVP z taka propaganda PISU. Ja to bym całe te TVP wylaczył, jak beda szybsze wybory, zobaczymy ile wtedy PIS bedzie miec mandatów bez propagandy
0
@draxidox zaraz się narodowosciowcy odpala. Jak wyjdzie że Rusek będzie cisza, Niemiec to że kumpel Tuska. Dobrze ze nie czarny bo też wina Tuska i UE.
3
Rozwiązać w pizdu TVP całe. Będzie spokój. Żadna z partii nie będzie miała tv pod siebie wszyscy szczęśliwi. Kasa zaoszczędzona
0
@Recha_0684 tak internety mówią. :)
0
@arasz1819 mówię o aferach prezesów. Nie o sukcesy piłkarskie.
0
@Barcasub Dembele gra. A szklanka jest nasz sztab medyczny
2
Pedri kontuzja mięśniowa a nie od uderzenia. To pokazuje jak Lapcio cały czas kłamie, każdego dnia. To samo było z powołaniami, xavi, Deco i Lapcio każdy inna wersja, to samo było z kobitka z Barcy co teraz znowu kolano do naprawy, to samo z dźwigniami, Leo itd. Zwykły populista, sprzedać w końcu klub inwestorowii, 20 lat i 20 lat wiecznych afer zarzadow Barcy
1
@Rewolucja123 wszyscy śpią, jeden dziennikarz na dyżurze i wymyśla po kielonku
1
@gumaz Janusz Korwin Mikke się zwie. @AlexDark00 powinno się je palić na sztosie, w szczególności wdowy.
1
@gumaz przecież dziecko zawsze można sprzedać. Krzyczał tu jeden pan co ma wielu fanów na LA bambie
0
@LM10GOAT no takich piłkarzy mamy. Czeka Polskę dekada posuchy w piłce na poziomie
1
@PatrychoO no właśnie nie, bo miał wrócić z końcem listopada, przedłużyli o 3 tyg. Też się połamał. Nikt nikogo nie wrzuca szybciej w tym klubie. To banda nieudaczników po prostu. Hiszpania to mam wrażenie trochę Polski NFZ. Tylko gdzie są agenci. Czemu wiedząc i widząc to nie wysyłają swoich piłkarzy do innych krajów
0
@PatrychoO Nie tym przyspieszeniem to kogo niby przyspieszyli, ba każdy wraca dużo później wręcz, i łamie się od razu.
8
Kolejne udowodnienie jK to sztab medyczny Barcy jest fatalny. Dodam że ukrywano jej kontuzje po powrocie z poprzedniej ciężkiej kontuzji. Nie zdziwię się jak Lapcio to samo teraz z Pedrim robi, pewnie nawrót kontuzji u dzieciaka, ale populista Lapcio zamiast w końcu coś z tym sztabem zrobić to woli ściemy wrzucać
0
@kamilek171 właśnie tak trzeba robić. Ogrywać, wypożyczać nie chcieli bo kasa potrzebna
0
Dobra decyzja. Mamy mocny środek i spokojnie 1-ego można opchnąć. Pytanie czy na Araujo nie chcemy zarobić kokosów
2
@Pawel13sz Brakuje mi tu słynnej kolacji by się zintegrować.
0
@DonCarletto rozumiem że mur pociąg zatrzyma?
1
@mekston dlatego teraz zarucha. A nie czajenie się.
2
@Emhyr Myślę ze jego agent ma to w dupie.
1
Zaraz Luton położy 20 baniek i tyle będzie z naszych możliwości
4
@tomek8756 Kobiety lubią konkretnych facetów. Ten wydaje się taki być. :D Na pewno nie jest z tych miłych, których kobiety nie lubią. :D
0
@urbie999 Takie podsumowanie możliwości Hiszpańskich i Angielskich klubów.
0
@Schoogs To chyba dobrze dla nich, brzmi rozsądnie. Ciekawe kiedy u nas, zabrać część klubu Socios, dla których ważne by flaga katalońska byla, a reszta to widać po frekwencji na wyborach i spotkaniach z Lapciem.
4
@Rewolucja123 ciężko sobie wyobrazic odpadniecie, ale jak kontuzje będą to ławki nie mamy. Taki Oriol to gwarancja straty bramki
0
@Barcasub Chyba jakoś przyszły rok. Ale to raczej ploty, pewnie czekają kto kupi ich licencje i od tego zależy kiedy uciekna.