tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri trenuje? Coś wiadomo?
4
@Przemek2323 no i to jest zasadnicze pytanie. Gdzie jest Tfusk. Miał wiele czasu by taki system zakupić. Czemu nie atakują Rosji, przecież pis grzał 130 miliardów roczne w uzbrojenie. Mamy najnowsze na świecie, tylko jeszcze nie wiem co mamy, ale na pewno mamy.
1
@GeneralXavi straciłby, sport stał się nudny co Stanowisku udowodnił. Które programy miały branie te o sporcie czy te o wszystkim innym.
0
@Arys Dobrze ze pis walił 130mld rocznie by czuć się bezpiecznie.
0
@Prorokk powinniśmy ruskich zaatakować z całych sił. Wszystkim co mamy, oraz oczywiście trzeba ludzi z cywila ściągać. Idziesz pierwszy rozumiem?
1
@hayek nie Dudu jest wkur. na niego i pewnie zrzuca odpowiedzialność za ostatnie dni na niego.
1
Mamy nowe stanowisko, viceprezydent. Chyba faktycznie ostatnie dni wtop Dudy to robota tego pana i Andrzej nie chce pokazywać twarzy. Niezły burdel tam jest cos czuje
0
@Rastafarnianin Ten Lotos i wał to w 100tkach milionów poszły łapówki. Nie jakies drobne 180tysi
2
@arasz1819 Ta i dostanie dyplom Wartościowego Chrześcijanina z odznaką.
2
@KamQiX nigdzie nie pisze o wartościach :)
3
Gdybyście nie wiedzieli, to kościół utrzymuje państwo :D
Myśle, że warto sie zastanowić jak sie da na imie dziecku i imie Janusz powinno byc zakazane.
3
Na prawie sie nie znam, ale z tego co Twitter grzeje to Adamczykowi sie czkawką odbije podwójne zarabianie. Do tego była żona chyba ma argumenty na podniesienie alimentów :D
0
@michal26 Nie wierze w to. Za mocno Prezesi z Niemiec i Anglii krytykują to.
2
@barcelonaLM Może inaczej, ze tam jest kasa to ja to wiem. Tylko jak oni chca stworzyc SL jak nikogo nie wypuszczaja. A sam pomysł tej SL jest głupi i nudny
3
Cały czas nie rozumiem po co Laporta w to brnie. Kazda federacja sie blokuje na to, kluby daja oswiadczenia ze nie dolacza, ale nasz mistrz twardo walczy u boku najwiekszego rywala co nas jedzie jak bura suke za Negreide.
1
@Kubsoleon To tylko pokazuje, ze obok likwidacji TVP, jeszcze powinno sie zlikwidowac Internet.
0
@FCB24 Neymar był wart. Ale Neymar pokazywał niesamowite umiejetnosci
1
@Ziemny To jest post z Twittera Doniec czy jakoś tak, a wczoraj był dzień żartów w Hiszpanii, to zostało usuniete. Romero tego nie pisał.
0
@Tom0VeB Gdzie ja tu kogoś obraziłem. Widzisz bym gdzies kogos obrażał? To ze każdy ma mózg jest stwierdzeniem, że każdy wyciąga wnioski sam po informacji jaką chce. A na temat tej opłaty było juz 50 postów i kto to wprowadził tak naprawde. Jak ktoś nie chce to i tak sie nie przekona.
2
@FCB24 dziś +8. Miałem być tam, ale się wycofałem jak zobaczyłem prognozy.
2
@Tom0VeB dosłownie 3 posty niżej masz odpowiedź z Twittera kto podniósł opłatę. Tak jak ZUS dla przedsiębiorców i wszystkie inne opłaty. PS. Po co on ma ciebie przekonywać do głosowania na inne partie. Podobno każdy ma mózg.
1
@michal26 no i na to miliardy UE dała. Ale pisowskie pindy wydały na sobie i pincet plus. A teraz płacz
1
@Rewolucja123 a jak micha. Spada waga? Bo sam trening to za wiele nie da
0
@mleczkoo pokażesz zarobki poprzedniej ekipy TVP. Może być nawet względem średniej, % za tamtych czasów. Prdl jak zawsze, bo Po kradlo, a jaka partia nie robi tego. Ale skala Pisu to Mont Everest vs wszyscy razem wzięci. Jedyne co z po wywalają wszyscy Amber Gold. A Amber vs Skoki to pinat.
2
@Gracek10 akurat z technika ostatnio nie było źle. Dużo bardziej brakuje siły a w szczególności chyba szczęścia w wykończeniu akcji
3
Lewy chyba dość Anki miał w święta i spieprzył do roboty. Skąd ja to znam. I pewnie nie tylko ja
4
@draxidox wygląda spoko. Tylko ciekawe czy 100km ujedziesz, oraz czy można ogrzewanie włączyć
1
@MarioVeB! BRAUN lubi to
1
@Barcanajlepszyteam moje przesłanie jest takie że prdl głupoty ze paliwo wzrasta o 13%. Nie znam powodu podwyżki. Ale koledzy wyżej wyjaśnili. To samo z zusem u Przedsiębiorców. Lata info jak to podwyżki KO grzeje.
0
Wzrost opłaty paliwowej. Bo widzę w necie boom że o 13% rośnie littr paliwa
PiS z końcem poprzedniego roku zrobił to samo. Tak tylko przypomnę