0

Pedri trenuje? Coś wiadomo?

4

@Przemek2323 no i to jest zasadnicze pytanie. Gdzie jest Tfusk. Miał wiele czasu by taki system zakupić. Czemu nie atakują Rosji, przecież pis grzał 130 miliardów roczne w uzbrojenie. Mamy najnowsze na świecie, tylko jeszcze nie wiem co mamy, ale na pewno mamy.

1

@GeneralXavi straciłby, sport stał się nudny co Stanowisku udowodnił. Które programy miały branie te o sporcie czy te o wszystkim innym.

0

@Arys Dobrze ze pis walił 130mld rocznie by czuć się bezpiecznie.

0

@Prorokk powinniśmy ruskich zaatakować z całych sił. Wszystkim co mamy, oraz oczywiście trzeba ludzi z cywila ściągać. Idziesz pierwszy rozumiem?

1

@hayek nie Dudu jest wkur. na niego i pewnie zrzuca odpowiedzialność za ostatnie dni na niego.

1



Mamy nowe stanowisko, viceprezydent. Chyba faktycznie ostatnie dni wtop Dudy to robota tego pana i Andrzej nie chce pokazywać twarzy. Niezły burdel tam jest cos czuje

0

@Rastafarnianin Ten Lotos i wał to w 100tkach milionów poszły łapówki. Nie jakies drobne 180tysi

2

@arasz1819 Ta i dostanie dyplom Wartościowego Chrześcijanina z odznaką.

2

@KamQiX nigdzie nie pisze o wartościach :)

3



Gdybyście nie wiedzieli, to kościół utrzymuje państwo :D
Myśle, że warto sie zastanowić jak sie da na imie dziecku i imie Janusz powinno byc zakazane.

3



Na prawie sie nie znam, ale z tego co Twitter grzeje to Adamczykowi sie czkawką odbije podwójne zarabianie. Do tego była żona chyba ma argumenty na podniesienie alimentów :D

0

@michal26 Nie wierze w to. Za mocno Prezesi z Niemiec i Anglii krytykują to.

2

@barcelonaLM Może inaczej, ze tam jest kasa to ja to wiem. Tylko jak oni chca stworzyc SL jak nikogo nie wypuszczaja. A sam pomysł tej SL jest głupi i nudny

3



Cały czas nie rozumiem po co Laporta w to brnie. Kazda federacja sie blokuje na to, kluby daja oswiadczenia ze nie dolacza, ale nasz mistrz twardo walczy u boku najwiekszego rywala co nas jedzie jak bura suke za Negreide.

1

@Kubsoleon To tylko pokazuje, ze obok likwidacji TVP, jeszcze powinno sie zlikwidowac Internet.

0

@FCB24 Neymar był wart. Ale Neymar pokazywał niesamowite umiejetnosci

1

@Ziemny To jest post z Twittera Doniec czy jakoś tak, a wczoraj był dzień żartów w Hiszpanii, to zostało usuniete. Romero tego nie pisał.

0

@Tom0VeB Gdzie ja tu kogoś obraziłem. Widzisz bym gdzies kogos obrażał? To ze każdy ma mózg jest stwierdzeniem, że każdy wyciąga wnioski sam po informacji jaką chce. A na temat tej opłaty było juz 50 postów i kto to wprowadził tak naprawde. Jak ktoś nie chce to i tak sie nie przekona.

2

@FCB24 dziś +8. Miałem być tam, ale się wycofałem jak zobaczyłem prognozy.

2

@Tom0VeB dosłownie 3 posty niżej masz odpowiedź z Twittera kto podniósł opłatę. Tak jak ZUS dla przedsiębiorców i wszystkie inne opłaty. PS. Po co on ma ciebie przekonywać do głosowania na inne partie. Podobno każdy ma mózg.

1

@michal26 no i na to miliardy UE dała. Ale pisowskie pindy wydały na sobie i pincet plus. A teraz płacz

1

@Rewolucja123 a jak micha. Spada waga? Bo sam trening to za wiele nie da

0

@mleczkoo pokażesz zarobki poprzedniej ekipy TVP. Może być nawet względem średniej, % za tamtych czasów. Prdl jak zawsze, bo Po kradlo, a jaka partia nie robi tego. Ale skala Pisu to Mont Everest vs wszyscy razem wzięci. Jedyne co z po wywalają wszyscy Amber Gold. A Amber vs Skoki to pinat.

2

@Gracek10 akurat z technika ostatnio nie było źle. Dużo bardziej brakuje siły a w szczególności chyba szczęścia w wykończeniu akcji

3

Lewy chyba dość Anki miał w święta i spieprzył do roboty. Skąd ja to znam. I pewnie nie tylko ja

4

@draxidox wygląda spoko. Tylko ciekawe czy 100km ujedziesz, oraz czy można ogrzewanie włączyć

1

@MarioVeB! BRAUN lubi to

1

@Barcanajlepszyteam moje przesłanie jest takie że prdl głupoty ze paliwo wzrasta o 13%. Nie znam powodu podwyżki. Ale koledzy wyżej wyjaśnili. To samo z zusem u Przedsiębiorców. Lata info jak to podwyżki KO grzeje.

0

Wzrost opłaty paliwowej. Bo widzę w necie boom że o 13% rośnie littr paliwa



PiS z końcem poprzedniego roku zrobił to samo. Tak tylko przypomnę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?