6

@Cule1234 słynne nic poważnego. Ile ja to już słyszałem? Miesiąc dwa jak nic. Dajcie szanse konowalom

0

@626 to tylko ocena. Na początku drybling był, dobre wrzutki. Ostatnio naprawdę on powinien wrócić do Barcy B grać tam i się ogrywać.
@pt9 zgadza się

0

@Blanco16 Oj miał słabe momenty, dobry i nic więcej. Ale to może też wynikać że on w pomocy jest sam w defensywie. A 90 minut ciężko utrzymać się fizycznie

1

Rafinha beznadziejny, wchodzi Yamal i równie to samo slabo. Na prawdę ciężko znaleźć kogokolwiek w Barcie co gra na średnim chociaż poziomie. Najgorsi Lewy, Rafa i najgorszy Balde. Na plus Ferran, częściowo Franek, ale kompletnie do obrony nie wraca często. Araujo dobry ale niepewny. Koniec, reszta na Kamczatke

1

@Kamiloza91 ty oglądałeś mecz?

2

No dobra szybko wchlonal krew miasta Barcy. Teraz szyszka, samba, taniec z Anią i będzie ich ziom

1

@AduŚ07 nie ma opcji. To jest dramat taktyczny. Pomoc w defensywie nie istnieje, truchtaja sobie.

2

Co ten Franek, jak można olać piłkę po stracie. O co Kur. Chodzi temu zespołowi

0

Pomocnicy Barcy nie istnieją. Kompletnie bez sił. I co i gówno Xavi nie robi zmiany. Tylko przez to że las Palmas gra dziś gówno nie przegrywamy

2

Balde mógł zrobić wszystko, zesrać się w polu karnym. A znowu fatalnie. On ma formę Barcy B. Nie ma prawa grać ten piłkarz obecnie

0

Naprawdę nie potrafię zrozumieć co z Balde się stało. Ani jednej normalnej decyzji, ani jednej. Masakryczna forma

0

@Pawel13sz rozczytany? Tu nie ma nic do do rozczytania, nie ma tu taktyki. Każdy piłkarz obecnie u nas wygląda fatalnie.

3

@Messibestplayerintheworld niepokój panuje, ale kurwa lekarz tego nie wiedział prawda. Wszystko ok, rozbiegaj

0

@Emhyr nie no Sergi Roberto miał, ale postanowił nie wiem komu podać

0

@yoli jeśli dla ciebie to pozytywna opinia bo w gównie jest mniej gówniany to ok. Co kto lubi.

0

Pisałem kilka kolejek temu. My się będziemy bić o 4 miejsce a nie 1. Brak ligi mistrzów za rok to wyrok dla klubu. I sprzedaż Araujo, Franek Pedri to będzie obowiązek by ratować klub od bankructwa

0

@Emhyr a on już sił nie ma. Ledwo dyszy :)

0

@yoli I co Ferran takiego zrobił?

0

@Emhyr no nie najgorsza. Były równie beznadziejne

0

@partymaker masz Balde, ma sam z 7 sytuacji by podać i Kur on to by nie podał poprawnie nawet gdyby w polu karnym było 5 z Barcy i jeden przeciwnik. Jest fatalny

1

@dawidziu89 chyba już nikt go nie broni

2

25 minut, strzałów na bramkę Barca 0

0

Balde podobno kiedyś dobrze poda. Dokładnie tak Palmas strzeliło, wielki Balde może niech zapyta kolegę z las Palmas jak podawać?

0

No i na chaty. 5 miejsce w lidze. Pena też geniusz ponownie. Araujo może jednak jest głowa w BM. Słaba forma

12

Do zobaczenia Cancelo na jesień.

4

Lewa strona Barcy. Balde, Sergi Roberto, Ferran - i właśnie dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Masakryczna strona.

1

@pioz123 mówię o kolejnym sezonie. Zresztą dobrze wiesz o co mi chodzi

1

Barcelona obecnie po za LM. A tu ludzie o wygraniu LL marzą

0



Kurs na remis 4.6. Chyba 100 warto zmarnować.

1

@Kuba_1 mam wrażenie że laporta działa jak cześć zadłużonych ludzi. Tylko kleją bgt kolejnymi chwilowkami. A tu trzeba po prostu spłacić długi zmiana pracodawcy. Patrz inwestor. Był z Anglii jeden co chciał. Kur. Sprzedać 49%, reszta niech zostanie u Socios, którzy i tak Ch. Robią. Inaczej będzie jak będzie co jest bez sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?