tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zupka chińska Kury ostra + keczap wjechały na kolację, mniam.
27
@Kgorecki2500 ten świat jest jebnięty. Sami wszędzie szukają sobie ludzie problemów. Przecież księża nie zmuszają do wpuszczenia na chatę.
10
Wycofuje moje słowa za mecz z RM w finale superpuchar który będzie za 2tygodnie.
W dodatku Wycofuje się z kupna frytek z dnia 21.06.24r na deptaku w Gdyni. Nie ma to i tamto.
2
@michal26 Xavi uparcie tłumaczy ze statystyki mają bardzo dobre, presingu, km przebiegnietych itd. Więc twierdzi że sztab jest ok. A ja tak jak ty uważam że tak nie jest. Uparcie gramy to samo, uparcie chcemy robiąc to samo zrobić to inaczej. Balde może 200razy wrzucać ale jak ktoś z nim nie przepracuje to nic to nie da. A najbardziej dla mnie widoczne jest to że każdy mecz zaczynamy ze środka podając do środkowego obrońcy a ten laga i albo napastnik przegra główkę, albo aut itd. Nic się nie zmiana, nadal zaczynamy tak samo. A to pokazuje że oni nie widzą tego
0
Myślicie ze jest szansa by wygrać 2 bramkami bez walki do 94 minuty i modlenia się o wynik?
2
@DaPidejpi wiesz wielcy Socios, a Kur. Na spotkania online się 25%zaproszonych wdzwania. Bilety, karnety swoje opierdzielaja. Model Bm jakoś sobie świetnie radzi, a klub nadal u władzy również kibiców.
0
@michal26 rok temu presing wyglądał dobrze, ale miał Albę i Busiego. Pytanie czy aż tak bardzo cały zespol nie potrafi myśleć na boisku. Mocno nie rozumiem gry Barcy, jest masakryczny haos w szczególności między pomocą a defensywa. Nie wiem czy raz widziałem Gundo wracającego wspierać defensywe. Sergi Roberto to samo
1
@pt9 Jest jeden, ja pisze od dwóch lat. Sprzedać inwestorowi 49% udziałów. Skończyć z wiecznymi problemami ffp oraz afery zarządu. Zatrudnić i wyłożyć duże pieniądze za takiego Klopa i jego sztab, o sztabie medycznym nie wspominając. Inaczej to jazda cały czas na chwilowkach i szukaniu okazji za free.
0
@michal26 chyba prawda też jest po środku. Można i trzeba jechać Xaviego za aspekty taktyczne, ale połowa składu nie chce biegać i ja nie rozumiem trochę dlaczego.
0
@AlwaysBlaugrana I sam sobie odpowiedziałeś, kupować z innych klubów, sprzedawać z opcją wykupu, lub wypożyczać i tam niech się ogrywaja, a nie Kur w 3 lidze. W wakacje sporo po ściągali do Barcy B, Senegalczyk, Niemiec itd. Jak zablysna wypożyczać do innych klubów ll itd. Niech się ogrywaja, zarabiać lub do pierwszego składu, a nie szkółka. Riad ile był w szkółce? Rok? Jaki on wychowanek? To widzę że za Deco zaczyna się dziać i to dobra droga. Transfer lewego ma sens na 2 lata, już liznal pięknej Barcelony i tyle go widzieli. Rafę zanim przyszedł specjalnie oglądałem i gra dokładnie tak jak tam, nie rozumiem czemu myśmy go ściągali ja tu pisałem że on jest średni, bez dryblingu z dobrym strzałem, tyle.
0
@AlwaysBlaugrana Ilu piłkarzy ze szkółki w ostatnich 10 latach się sprawdziło? Ile można czytać te pierdoly o wielkości szkółki. Skoro dziećmi pilka stoi to czemu RM, Bm, Pep w City, Klopp w Lvp itd nie grają dziećmi ze szkółki? Czemu skoro mamy tak wielka ta szkółkę to te dzieciaki idą do innych klubów i tyle o nich słyszeliśmy, albo bujają się w średniakach. Na tysiąc chłopaków wystrzelił Gavi, Yamal ma 16 lat zobaczymy co będzie, ale liczbowo kompletnie nic nie daje od miesięcy, Firmin? Proszę cię. Balde to poziomem nie wiem czy w Barcie B w pierwszym by był. Kto pokazuje jakość?
0
@Piernik dlatego jak go kupowaliśmy byłem pewien że 2+1 kontrakt. A tu 3+1. Zarabia kosmos i nie będzie chciał odejść. Ania ma piękne życie i nie pójdzie do arabów a lewy ma tyle hajsu że nie musi iść do Arabii.
0
@PatrykBarca Jak znam życie sprzedamy Araujo bo kasa spora za niego.
0
@bari_94 nie dostanie transferów bo kasa pusta, a się nie zdziwię jak kogoś opierdzielimy, i to raczej nie będzie ktoś kogo chcielibyśmy się pozbyć
2
@KamQiX nie no ostatnio też już schodził. Myślę że presja na naszego orła trenerki jest tak duża, a tak dużo napastników że będzie lewy schodził z boiska. Czy nie będzie w pierwszej 11-ce? Kto wie
0
@Culer9002 tak jak poprzedni trenerzy? Wiecznie wielka szkółka, a jakoś tak odchodzą z niej i 1na 1000 chłopaków coś tam gra.
0
@BorzyKrzys a to nie my mieliśmy mieć ta armię najlepszych dzieci? Coś znowu poszło nie tak.
0
@matirix20 no jeszcze z 15 meczy i się odblokuję
1
@PatrykBarca oni mu nawet nie powiedzą trenuj wrzutki podania. Dostanie granie w dziada i tyle
0
@Maker0 mają bardzo dobra pomoc. Która wspiera defensywe. U nas Fdj gra w defensywie ale jest sam. Więc obrona jest wiecznie wystawiona na 1:1
1
@Damian11 ja praktycznie od początku tego sezonu pisze ze zdobił się semedo v2. Niby do sytuacji dojdzie, ale wtedy podać do kolegi rzecz niemożliwa
0
@lntrowertyk a ty święta dziś nie masz czasem?
2
@Kuba_1 chłop na nodze ustać nie może. Xavi to nic poważnego
0
Już idąc spać. Jakby tak zobaczyć początek ze środka Barcy to za każdym razem my gramy lagę do nikogo. Gdzie jest sztab trenerski, analizy Kur. Nie wiem. Jak w każdym meczu takiego czegoś oni nie widzą.
6
@Pawel13sz gdyby on miał tyle szans w meczu na podanie co Balde to z 4 by dziś wpadła
1
@Damian11 najlepsze że on ma w meczu ogromna ilość sytuacji na lewej. Ale każde podanie jest w kosmos, albo źle przyjmie. Katastrofa, ja patrzeć nie mogę na chłopa, wręcz stałem się hejterem jego. A do sytuacji dochodzi. Kur. Czy oni coś trenują na tych treningach. Bo to aż niemożliwe że na 15 podań do środka 1 dochodzi do naszego piłkarza
6
@Cule1234 słynne nic poważnego. Ile ja to już słyszałem? Miesiąc dwa jak nic. Dajcie szanse konowalom
0
@626 to tylko ocena. Na początku drybling był, dobre wrzutki. Ostatnio naprawdę on powinien wrócić do Barcy B grać tam i się ogrywać.
@pt9 zgadza się
0
@Blanco16 Oj miał słabe momenty, dobry i nic więcej. Ale to może też wynikać że on w pomocy jest sam w defensywie. A 90 minut ciężko utrzymać się fizycznie
1
Rafinha beznadziejny, wchodzi Yamal i równie to samo slabo. Na prawdę ciężko znaleźć kogokolwiek w Barcie co gra na średnim chociaż poziomie. Najgorsi Lewy, Rafa i najgorszy Balde. Na plus Ferran, częściowo Franek, ale kompletnie do obrony nie wraca często. Araujo dobry ale niepewny. Koniec, reszta na Kamczatke