1

Zupka chińska Kury ostra + keczap wjechały na kolację, mniam.

27

@Kgorecki2500 ten świat jest jebnięty. Sami wszędzie szukają sobie ludzie problemów. Przecież księża nie zmuszają do wpuszczenia na chatę.

10



Wycofuje moje słowa za mecz z RM w finale superpuchar który będzie za 2tygodnie.
W dodatku Wycofuje się z kupna frytek z dnia 21.06.24r na deptaku w Gdyni. Nie ma to i tamto.

2

@michal26 Xavi uparcie tłumaczy ze statystyki mają bardzo dobre, presingu, km przebiegnietych itd. Więc twierdzi że sztab jest ok. A ja tak jak ty uważam że tak nie jest. Uparcie gramy to samo, uparcie chcemy robiąc to samo zrobić to inaczej. Balde może 200razy wrzucać ale jak ktoś z nim nie przepracuje to nic to nie da. A najbardziej dla mnie widoczne jest to że każdy mecz zaczynamy ze środka podając do środkowego obrońcy a ten laga i albo napastnik przegra główkę, albo aut itd. Nic się nie zmiana, nadal zaczynamy tak samo. A to pokazuje że oni nie widzą tego

0



Myślicie ze jest szansa by wygrać 2 bramkami bez walki do 94 minuty i modlenia się o wynik?

2

@DaPidejpi wiesz wielcy Socios, a Kur. Na spotkania online się 25%zaproszonych wdzwania. Bilety, karnety swoje opierdzielaja. Model Bm jakoś sobie świetnie radzi, a klub nadal u władzy również kibiców.

0

@michal26 rok temu presing wyglądał dobrze, ale miał Albę i Busiego. Pytanie czy aż tak bardzo cały zespol nie potrafi myśleć na boisku. Mocno nie rozumiem gry Barcy, jest masakryczny haos w szczególności między pomocą a defensywa. Nie wiem czy raz widziałem Gundo wracającego wspierać defensywe. Sergi Roberto to samo

1

@pt9 Jest jeden, ja pisze od dwóch lat. Sprzedać inwestorowi 49% udziałów. Skończyć z wiecznymi problemami ffp oraz afery zarządu. Zatrudnić i wyłożyć duże pieniądze za takiego Klopa i jego sztab, o sztabie medycznym nie wspominając. Inaczej to jazda cały czas na chwilowkach i szukaniu okazji za free.

0

@michal26 chyba prawda też jest po środku. Można i trzeba jechać Xaviego za aspekty taktyczne, ale połowa składu nie chce biegać i ja nie rozumiem trochę dlaczego.

0

@AlwaysBlaugrana I sam sobie odpowiedziałeś, kupować z innych klubów, sprzedawać z opcją wykupu, lub wypożyczać i tam niech się ogrywaja, a nie Kur w 3 lidze. W wakacje sporo po ściągali do Barcy B, Senegalczyk, Niemiec itd. Jak zablysna wypożyczać do innych klubów ll itd. Niech się ogrywaja, zarabiać lub do pierwszego składu, a nie szkółka. Riad ile był w szkółce? Rok? Jaki on wychowanek? To widzę że za Deco zaczyna się dziać i to dobra droga. Transfer lewego ma sens na 2 lata, już liznal pięknej Barcelony i tyle go widzieli. Rafę zanim przyszedł specjalnie oglądałem i gra dokładnie tak jak tam, nie rozumiem czemu myśmy go ściągali ja tu pisałem że on jest średni, bez dryblingu z dobrym strzałem, tyle.

0

@AlwaysBlaugrana Ilu piłkarzy ze szkółki w ostatnich 10 latach się sprawdziło? Ile można czytać te pierdoly o wielkości szkółki. Skoro dziećmi pilka stoi to czemu RM, Bm, Pep w City, Klopp w Lvp itd nie grają dziećmi ze szkółki? Czemu skoro mamy tak wielka ta szkółkę to te dzieciaki idą do innych klubów i tyle o nich słyszeliśmy, albo bujają się w średniakach. Na tysiąc chłopaków wystrzelił Gavi, Yamal ma 16 lat zobaczymy co będzie, ale liczbowo kompletnie nic nie daje od miesięcy, Firmin? Proszę cię. Balde to poziomem nie wiem czy w Barcie B w pierwszym by był. Kto pokazuje jakość?

0

@Piernik dlatego jak go kupowaliśmy byłem pewien że 2+1 kontrakt. A tu 3+1. Zarabia kosmos i nie będzie chciał odejść. Ania ma piękne życie i nie pójdzie do arabów a lewy ma tyle hajsu że nie musi iść do Arabii.

0

@PatrykBarca Jak znam życie sprzedamy Araujo bo kasa spora za niego.

0

@bari_94 nie dostanie transferów bo kasa pusta, a się nie zdziwię jak kogoś opierdzielimy, i to raczej nie będzie ktoś kogo chcielibyśmy się pozbyć

2

@KamQiX nie no ostatnio też już schodził. Myślę że presja na naszego orła trenerki jest tak duża, a tak dużo napastników że będzie lewy schodził z boiska. Czy nie będzie w pierwszej 11-ce? Kto wie

0

@Culer9002 tak jak poprzedni trenerzy? Wiecznie wielka szkółka, a jakoś tak odchodzą z niej i 1na 1000 chłopaków coś tam gra.

0

@BorzyKrzys a to nie my mieliśmy mieć ta armię najlepszych dzieci? Coś znowu poszło nie tak.

0

@matirix20 no jeszcze z 15 meczy i się odblokuję

1

@PatrykBarca oni mu nawet nie powiedzą trenuj wrzutki podania. Dostanie granie w dziada i tyle

0

@Maker0 mają bardzo dobra pomoc. Która wspiera defensywe. U nas Fdj gra w defensywie ale jest sam. Więc obrona jest wiecznie wystawiona na 1:1

1

@Damian11 ja praktycznie od początku tego sezonu pisze ze zdobił się semedo v2. Niby do sytuacji dojdzie, ale wtedy podać do kolegi rzecz niemożliwa

0

@lntrowertyk a ty święta dziś nie masz czasem?

2

@Kuba_1 chłop na nodze ustać nie może. Xavi to nic poważnego

0

Już idąc spać. Jakby tak zobaczyć początek ze środka Barcy to za każdym razem my gramy lagę do nikogo. Gdzie jest sztab trenerski, analizy Kur. Nie wiem. Jak w każdym meczu takiego czegoś oni nie widzą.

6

@Pawel13sz gdyby on miał tyle szans w meczu na podanie co Balde to z 4 by dziś wpadła

1

@Damian11 najlepsze że on ma w meczu ogromna ilość sytuacji na lewej. Ale każde podanie jest w kosmos, albo źle przyjmie. Katastrofa, ja patrzeć nie mogę na chłopa, wręcz stałem się hejterem jego. A do sytuacji dochodzi. Kur. Czy oni coś trenują na tych treningach. Bo to aż niemożliwe że na 15 podań do środka 1 dochodzi do naszego piłkarza

6

@Cule1234 słynne nic poważnego. Ile ja to już słyszałem? Miesiąc dwa jak nic. Dajcie szanse konowalom

0

@626 to tylko ocena. Na początku drybling był, dobre wrzutki. Ostatnio naprawdę on powinien wrócić do Barcy B grać tam i się ogrywać.
@pt9 zgadza się

0

@Blanco16 Oj miał słabe momenty, dobry i nic więcej. Ale to może też wynikać że on w pomocy jest sam w defensywie. A 90 minut ciężko utrzymać się fizycznie

1

Rafinha beznadziejny, wchodzi Yamal i równie to samo slabo. Na prawdę ciężko znaleźć kogokolwiek w Barcie co gra na średnim chociaż poziomie. Najgorsi Lewy, Rafa i najgorszy Balde. Na plus Ferran, częściowo Franek, ale kompletnie do obrony nie wraca często. Araujo dobry ale niepewny. Koniec, reszta na Kamczatke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?