tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cotutajsiedzieje wcześniej problemu z TVP nie było? Rozumiem piękna telewizja, taka prawdziwa, jako prawicowiec, tam was w ogóle nie było. I to ok? Konstytucyjne prawda?
0
Obejrzał i pewnie do dziś nic nie rozumie.
2
@Comentateiro ogólnie mówi się że powinno wyciskać swoją masę. To mu powiedz.
0
@slayer nie czytam zajezdzili. Kurwa to i będzie miał 40 lat i dalej wrócicie do czasów z przed dwóch lat?
1
@Comentateiro to tak jak z bankami. Najbardziej dra ryja że w nich się uderza, wprowadza wakacje kredytowe. I jeb, najlepszy rok w zyskach banków od lat.
0
@Emhyr tak jak pisałem trochę wcześniej. No przecież mógł zostać w Hiszpanii, w jakiejś Sevilli itd. Tam jest mega ciepło. No ale przecież kasa jednak ważniejsza. Musi się zdecydować kasa, pogoda czy co on tam chce.
0
@Emhyr nie grał całych meczy. Więc nie jest
1
@lntrowertyk tylko on jest po kontuzji. Więc nie jest w dynamice.
7
@Bobo25 no i nadal siedzą wraz z pseudo prezydentem wszystkich Polaków
4
@Kgorecki2500 wydaje mi się że władza tak długo, daje mocne bodźce do narcyzmu. Oni czują się lepsi od wszystkich, bezkarni itd. No trochę ich zaboli obecna zmiana. Bo coś czuję że armia pis nie patrzyła że kiedyś ta władze stracą i wcale tak czysto w dokumentach nie jest
19
@parpe Dlatego warto pokazac ten tweet wszystkim strona. Co sie wydarzy jak odda sie im władze. Demokracja znika, mamy Białoruś, Rosje itd.
0
@malicinho Idziesz do klubu, podpisujesz kontrakt na grube miliony. Sory ale wiesz gdzie bedziesz grać. Skoro ważniejsze jest życie prywatne, samopoczucie, to nie idziesz tam. On nie zarabia 3k na etacie, a grube miliony. O tym mówie albo ktoś ma serducho i bedzie wyrywał włosy dla klubu dla którego idzie grac, albo bedzie po prostu szedł jak do zwykłej pracy, tylko niezwykłych zarobkach.
2
Przykład dlaczego warto sprawdzac piłkarzy nie tylko pod względem jakości piłkarskiej ale również serducha do piłki. Piłka nozna dla tego pana była dodatkiem, bardziej ważniejsze były względy wygody, życia prywatnego. Dlatego tez najlepszymi trenerami są osoby z jajami, twardo stawiajacy warunki by tacy o to piłkarze nie weszli im na łeb.
5
Najważniejsze by sasiadem w gabinecie medycznym nie był Pedri. Bo dzieciak szybko kariere zakończy przy naszych konowałach.
0
@maroon Macierewicz. Jest to jego auto bo widziałem wcześniej jak wsiadał po tym jak zabrali mu Limuzyne. Co do tablic, ja wiem rozumiem, że też nie lubisz tych gwiazdek, wiec pomoge. https://www.wyborkierowcow.pl/warszawskie-rejestracje-tablice-rejestracyjne-warszawa/
Lewy górny róg sa gwiazdki parzące, zerknij na fotke Antoniego i zobacz co tam widzisz. Pozdrawiam
4
@Ojciec5tkidzieci Moje ulubione filmy z Denzelem to :
Wszystkie
16
https://x.com/World_By_Aga/status/1740258789297893744
To tylko pokazuje jak oni sa chorzy z ta swoja nienawiścia do UE.
Zaraz sie skończy jak z Adamowiczem. Kolesia powinni zamknąć.
1
@Rewolucja123 Ja wróciłem do FBW i przy progresji lepiej mi wszedł cykl. Właśnie skończyłem i zaraz zaczynam nowy.
0
@Rewolucja123 Mało, ile razy jestes na siłowni w tygodniu?
6
@draxidox Geslerowa nieźle pojechała, oglądałem kolesia. Ceny i oszustwo na wadze, brak dostawy ciast. Ostro jej PR sprdl i słusznie. Z Jarmarkiem to samo, ceny jakie ci przedsiebiorcy grzeja juz na ludziach to zwykłe oszustwo, faktycznie chyba trzeba im ten ZUS zlikwidować bo umrą.
1
@Rewolucja123 No 100-ka to już jest solidny ciężar. Brawo ty
1
@Objectivo wystarczy tik toka odpalić. Tam już latają te newsy jak to Tusk i Hołownia podnieśli ZUS a obiecali znieść ZUS. I komentarze oczywiście krytyczne, nawet gdy ktoś pisze ze to Morawiecki i tak jadą po Tusku. Ale co się dziwić jak tam Sławek M. Ma największą armię swoich zwolenników.
14
https://x.com/PaniNowakowa/status/1740113229081084058
Twitter już ich nawet Ora :D
0
Ten Onana z Evertonu do nas? Przecież to drewno. Przynajmniej tak dziś wyglada
2
@Rewolucja123 Może on nie zrozumiał. Myślał ze jej coś do oka wpadło :D
2
@Comentateiro Grudzień się nie skończył. Pep do Grudnia, Xavi do grudnia i mamy....? Pepa w Barcelonie?
0
@BARCA1899Messi Pep nie ma planu B. Wpadły kontuzje a on raczej nie korzysta z rezerw, szkółki itd. Do tego odszedł Gundo. Więc nagle już nie taki mocny. Ale też chyba to trochę normalne po wygraniu wszystkiego że coś się wypala i potrzebne odświeżenie składu by chcieli coś wygrać.
2
@panczo to nie jest likwidacja. Wrzuca likwidatora, zetnie bgt, coś tam Ko dorzuci i TVP będzie działać normalnie ale bez 2mld. I nie pod rzadami Pisu.
0
@Albatros pewnie się obawia że go do służby ściągną
0
@Altair 44 Hitler?