0

@Barcasub Konfa normalna? Ok skoro tak twierdzisz.

0

Karny dla Bilbao to Na Lewym takich z 5 powinno być. Ciekawe ze nam nie gwiżdżą takich

0

@GeraltzKatalonii Ale kontrolowaliśmy mecze przez większość czasu, rywal miał 1 max 2 sytuacje. Obecnie każdą drużyna nie dość ze ma gole to i sytuacji 3 kilogramy, panie trenerze

0

@pioz123 oddać Alonso, a brać grimaldo

0

@Culer9002 tu nie chodzi o darcie ryją, a o konsekwencje. Nie robisz co mówię nie grasz

1

@NeroTFP1 A był za darmo.

0

@Roobo Nie robisz pressingu będąc 3 kilometry za rywalem, bo to nie pressing. Problemem jest ustawienie

0



Xavi musi zrozumieć ze gadanie bez konsekwencji jest tylko gadaniem. Jeśli ktoś nie robi tego czego on oczekiwał przed i nie daje wszystkiego, to musi usiąść na ławce w następnym meczu. A Xavi nic z tym nie robi, mówi, że to nie to co mówi do zespołu, a oni i tak swoje, każdą 1 połowa to plaża.
Co do Roque, Xavci 3 dni temu mówił, że trzeba go chronić bo młody, nie wywierać presji. Xavi dziś, będzie dla nas bardzo ważny w drugiej części zespołu :D

5



Skupienie , hmmm. Dlatego każdy ale to każdy zespół 2,3 podaniami jest ui nas w polu karnym? To wina skupienia, nie ustawienia na boisku? Dlatego rozpoczynamy ze środka pola jakaś dziwna wrzutka, która zawsze się kończy tak samo czyli rywal główkę wygrywa. Dlatego Balde wiecznie podaje tak samo, tzn albo w rożny albo w nogi rywala? To skupienie, nie wina ustawienia, treningu?

14



No kurde, no jest

1

@GeraltzKatalonii dokładnie na drugi dzień po plotkach o bm.

2



Policja sobie nie poradziła ze starymi dziadami. Żenujące

0

@michal26 Lewy jak uciekł z 9-tki w drugiej połowie grał całkiem spoko, miał sporo sytuacji, sumarycznie źle nie strzelał, ale bramkarz wszystko wyciągał. Jak w pierwszej połowie grał zamknięty jako 9-tka, nie wiem czy piłkę dotknął. Zaczynam się zastanawiać czy to LEwy jest problemem czy aby na pewno nie ustawienie zespołu.
Araujo był fatalny, a Christensen jeszcze gorszy, Kounde jako jedyny nic nie wymyślił. Nie rozumiem co się z nimi dzieje

0

@Beztroskii ta w szczególności gdy faulował bo poradzić sobie nie potrafił i wpadła brameczka

0

@LM10GOAT Bo ma wieczne kontuzje. Pedri przy nim to okaz zdrowia. Przestańmy się nabierać, ze to zmiennik.

1

@michal26 Bardzo źle. Powód jest prosty:
- Almeria nie ma wygranego mczu w tym sezonie jako jedyna z TOP lig, powód są bardzo słabi, a my na ich tle:
- daliśmy im wykreować 3 bardzo groźne sytuacje, 2 wykorzystali
- to co ostatnio zawsze widać, 2,3 podania i rywal u nas pod bramka, a wtedy
- każdy, ale to każdy obrońca jest obsrany po uszy, odbijają piłki od siebie, faulują by się obronić, źle podają.
- Pomoc biega nie wiadomo gdzie
- Ogólnie ten zespół to poprostu zbieranina indywidualności, którzy tworzą sobie sytuacje no bo umiejętności maja,
- Skuteczność jak ostatnio zawsze, Gundo miał nie wiem metr do bramki na pustaka i nie trafił w piłkę, nawet głowy nie zgiął, odsunął się wręcz :D

Reasumując, ja mam dość, nie wiem jak można być takim psychopata i zmuszać się do oglądania zespołu, gdzie zespołu tu nie ma. To jest ogromny problem obsrania się każdego piłkarza i braku schematów, taktyki.

1

@J4no tak sorki, słownik

0

@J4no I zaraz wypadnie na kolejne 4 miesiące z powodu kontuzji. Potrzebujemy pilkarzy zdrowych

1

@J4no pewnie po przerwie się połamie. Daj mu chwile

0

@pt9 nie na tyle by jarał się takim poziomem piłkarza jak on. Ale skoro my gadamy ze on tu ma potencjał i wielka przyszłość to nie dziwne ze jesteśmy tam gdzie jesteśmy.

0

@Rewolucja123 To nadal nic nie zmienia ze rywal jak Almeria kilkoma podaniami stacza sobie sytuacje. U nas wszystko odbija się od nóg, pod nogi rywala, bardzo źle się ustawiają. Można prdl o skuteczności i trzeba, ale zespół bardzo ile jest ustawiony.

1

Dawać 3-3, Xavi zawsze powie remis, ale chociaż 3 bramki strzeliliśmy

0

Araujo plotka o transferze i nie ma chłopa

0

@partymaker W czym swietnie, strzał i na tym świetnie bym zakończył

1

Almeria nas cisne. Przecież to jest jakaś kpina

0

Firmin to by to sprdl. Mam nadzieje ze trochę obudzi wam się prdl jak to te dzieciaki maja ogromne potencjały. Yamal, nie istnieje, ale on ma 16 lat, Firmie beznadziejny, Balde jeszcze gorszy, Pena coś obronił?

5

Kurwa ie wierze . Co to są za pokraki, co Gundogan musi mieć by strzelić gola?

1

Kur napisałem ze korci mnie postawić na 2-2 !!!! L:D Ale zjebalem

0

Kur no nie wiem czy nie wrzucić ze 100zl na remis.

3

Wiedziałem na 200% ze Fermin to źle poda. Fatalnie wyglada ten dzieciak, ale jarajcie się dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?