La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

3

Xavi Hernández od nowego roku będzie jeszcze bardziej wymagający dla swoich piłkarzy. Wymagania będą większe na wszystkich poziomach, a niektórzy z pewnością będą prowadzić mniej komfortowe życie codzienne. Najpierw zaangażowanie, a wszystko inne na drugim miejscu. Będzie również większy nacisk na sesję treningowe. Dni wolne też szczegółowo będą analizowane. Czasami zespół uzyskiwał wolny dzień dzięki wygranej – takie wyzwania stawiał sztab szkoleniowy. W obecnej sytuacji coraz trudniej będzie znaleźć czas na ustępstwa. Jeśli chodzi o zespół to, zagrają ci, którzy są najlepsi i ci, którzy najwięcej pracują. Jak mówi Xavi - bez zaangażowania nie można aspirować do tytułów, a w obecnym składzie nie ma ani jednego zawodnika, który byłby w stanie utrzymać się wyłącznie dzięki jego jakości. Przemówienie do piłkarzy też będzie już mniej romantyczne. Sztab szkoleniowy zakłada, że powiedzenie prawdy całej grupie zawodników może spowodować, że dany piłkarz weźmie się za siebie. Oczywiście Xavi, kiedy piłkarze na to zasłużą to będzie nadal ich bronił. Dopóki istnieje zaangażowanie i dobre podejście – dwie zasady, które trzeba przestrzegać. W ostatnim czasie uległy one właśnie pogorszeniu. [@tjuanmarti] (1️⃣)

3

@Pawel13sz A później odpadniemy z Napoli i będzie ze wrócimy silniejsi i teraz to już na pewno koniec żartów.

3

@Kondziubarca Zabrakło szczęścia.

2

@Pawel13sz Brakuje mi tu słynnej kolacji by się zintegrować.

2

0

@mekston Xavi do grudnia! Choć czuję, że Napoli to tacy frajerzy do golenia, że z dwójki drużyn, która zawodzi w tym sezonie, to właśnie Xavi wyjdzie zwycięski.
Jak to on, znajdzie alibi, a potem będzie się chwalił,, że odpaść z Bayernem to nie wstyd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?