1

@betonito Jako 9-tka on w ogóle nie dostaje piłek. Ogólnie taktycznie Barca nie wyglada dobrze, wygrywaja indywidualności.

1

@Deviler Na forum wojuja, a po cichu robia najwieksze biznesy. To tak jest zawsze z prawica, oni wszędzie Niemców widza.

3

@Rewolucja123 Za chwile ci powiedza ze po 30 minut ma grac. Wejdzie Oriol i beda wyzywac Xaviego czemu gra. La Bamba to stan w którym nigdy nikogo nie zadowolisz.

0

To co Manu za burta?

2

@Kgorecki2500 Może Morawiecki chce odejść do Ko :)

14



Morawiecki zaszokowal chyba dziennikarza :)

0

@OldMc84 Ale podobno zmienili ten przepis.

0

@MOLESTA Juz czekam tylko na info ze to UA

1

@ShawnC Czyli ocena, jeden gówniany drugi mniej gówniany. A później zdziwieni ze my 2 bramki maks strzelamy z takimi asami. Obaj sa do wyjeb. z Barcy

2

@DonMatteo901 przecież sumarycznie to Marciniak podjął decyzję

0

@Hellrider to pokazuje jak ważna rola jest Pivota. Obowiązkowo trzeba szukać. Ten Zubimendi, trzeba kasę zbierać i rzucić się na chłopaka, ale on tak jakoś nie brnie do nas. Pewnie w Anglii wyląduje

4

@Cikaldinho10 Po meczu z Rayo tez to pisales? Pokazesz mi zespół w europie co gra 2 bramkarzami? Tu potrzebny jest rytm i zabawa w zmienianie bramkarza jest ryzykowna. Poczatki Pucharu Krola ok, ale pozniej, 1 bramkarz

1

Ale tak człowiek na chłodno obejrzał powtórki. To wnioski cały czas te same:
- nasi obrońcy naprawdę dobrze wyglądają, ale baaardzo często są wystawianie na grę 1:1 a nawet 2:1.
- fizycznie średnio, przecież to co zrobił FDJ przy golu Porto to patologia.
- skuteczność leży u napastników, oj bardzo.

Reasumując nasza pomoc jest źle ustawiona w grze defensywnej, dlatego przy presingu rywali jest tak duży problem. Powinniśmy grać na 4 pomocników, ale nie wiem kto na defensywnego.

0

@DonCarletto 3+1? No chyba nie, transfermarkt twierdzi że masz rację

0

@Mocher91 Dlatego Araujo w Urugwaju też gra na prawej. Gdyby Balde był w formie Cancelo nie musiałby biegać na lewej. A tak to dobra decyzja

1

@Piernik kontrakt ma do końca tego sezonu + opcja przedłużenia. Tak chyba to wyglądało. 2+1

1

Kounde elektryczny po tej kontuzji. No nie wiem czy nie lepiej Christensena dać na Am. No i my potrzebujemy 4 pomocnika bo kontroli nie mamy. A am gra bardzo wysokim pressingiem. Porażka to 7pkt do RM

2

@michal26 to normalne że jest jechany. Tu Leo po nie strzelone bramce jechali, jak odchodził komentarze, w końcu będzie gra zespołowa itd. Co do Lewego, to w bm fizycznie wyglądał świetnie, tu jakiś taki chudszy, obija się od obrońców. Czas na USA i Emerytura. Wielki nasz pilarz, najlepszy w historii

0

@Pedri16Future A jakoś tak z doświadczenia. Chyba ze ten z pracuj.pl nowy fizjologiczne dobrze wymasuje

3



No to jak piłkarz tak mówi to nie zagra;

0

@kamiVeB Każdy piłkarz w pomocy to ofensywny piłkarz. Gdzie tu Defensywa, brakuje Pivota

0

@MarcelNJ11 Z Dortmundem.

3

Aha, czyli wnioski Porto miało akcje więc nie powinni przegrać. ale ze Barca więcej to już nie istotne. :D

0

@messi33 Zwolnić można ale kto za niego.

1

@Emhyr Tez tak mysle, wpierw klatka piersiowa byla. Ale Marciniaka by zjedli jakby nie gwizdnął.

0

Słuchanie studia Polsatu jest równie słabe jak ostatnio nasza gra. Leci skrót meczu w tle a oni jak to Porto w sumie lepsze sytuacje :D

1

Nie powinno być karnego wg. zasad. Wpierw piłka odbiła mu się od klatki.

0

Ogladam na drugim PSG. Co oni psują to parodia :D

1

@pomi11 gra PSG jest jeszcze bardziej głupia od Barcy. Taktyka miliarda gównianych podań. Nigdy za le nie przepadałem. To nie te czasy na taki styl. Intensywność jest potrzebna. A tu na stojąco

0

@Volk a powiesz mi gdzie Felix grał bardzo dobrze? Bo am chce go oddać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?