tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na Porto, Araujo prawa obrona, Cancelo Lewa. Balde mimo asysty, nie ma prawa na razie grać. W środku Gundo, Fdj, Pedri, może Oriol przy 4 pomocników, a wtedy 2 napastników. Ale kto obok Lewego nie mam pojęcia, wszyscy się biją o to kto jest bardziej beznadziejny
0
@Rewolucja123 bo Pedri nie ma z kim grać. Jak wszedł Gundo już sporo akcji było. Tylko ze to wszystko niedokładne. Bardzo źle to wygląda.
0
Pedri długo nie grał. Ale gdyby on tylko z przodu miał jakieś opcje. Albo skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, byłoby pięknie. No ale z przodu jest co jest
0
@vangoor no ta godzina ci powiem, no nie wiem. Może być to powód. :)
2
@Rl9k1nG tak jak cały atak. Bezbarwnie, na pewno nie był gorszy od Ferrana i Felixa
0
@Roobo Jak rywal gra prsingiem to my wyglądamy dramatycznie słabo. I tak każdy mecz, jesteśmy bardzo źle ustawieni
4
No dobra Xavi zaraz wypowiedzi.
- Zagraliśmy słaba pierwsza połowę - cdn. v246 odcinek, rywal pressing my nie istniejemy
- w Drugiej zawiodła skuteczność.
Takie będą jego wypowiedzi. Środa albo zespół nastawi mentalnie albo go pogrąży.
0
@Matheu12 Może niech dzieci zaczną, bo czekamy i czekamy i coś doczekać się nie możemy.
1
@don'T.R.I.P.e A jakiegoś naszego napastnika się da? Felix, Rafa, wielki rekin z d.. ?
4
Fermin co jest rzadki to jego. Fatalna zmiana, Rafinia jest jaki jest, ale chociaż jakieś sytuacje robi, a ten dzieciak to wszystko źle zrobił. Tak wiem strzał ma. I na tym zakończyłbym jego walory.
0
@Arys Koeman tez
0
Wpusc juz tego Alonso, Balde wszystko prdl. Co za różnica czy będzie 2-0? Albo Araujo na prawa obronę , Cancelo Lewa
2
Gówno gramy, to i 2* setki musieli zmarnować. Masakra
1
Oczywiście bez zmian, no bo przecież obrazi się piłkarz ze po przerwie od razu zmiana. Ktoś słaby to schodzi i w 20 minucie. A nie czekanie nie wiem na co
0
@partymaker nie, nie zrobiłby tego
0
@Arys W czym miał racje? Koeman to placek
1
Z taką grą to Fcporto nam wpierdzieli w środę i będzie problem by wyjść z grupy śmiechu.
2
@Danny Gaucho wygląda to katastrofalnie wręcz
4
To jest problem Barcy. Nie mamy ani jednego piłkarza który robi różnicę. Mamy dobry skład, ale bez kilera, kolesia co jest geniuszem. Yamal ma potencjał, drybling, ale ma 16 lat. Bez kogoś z ogromnym talentem show, goli itd. Będziemy po prostu dobzi. Raz lepiej raz gorzej, nic więcej
3
@A4ron lata 10-14 rss nie potrafiliśmy wygrać. Mając Leo, suareza, nawet Neya. Dziś wygrywamy z nimi zawsze. Z dupy porównanie
1
@ranger3120 ale ze to dotyczy świeżo upieczonych kierowców już nie dopiszesz :) pomysł kretyński, ale post pod gówno burze
0
@FcPortoFan1999 ok, ale jak widać. Daaaaawne czasy. No jak nie Arka, seria wygranych niezła.
1
Arka wygrywa w derbach. No tego to chyba nie było nigdy.
3
Taka prośba, dajcie tabelkę na końcu, początku, obojętnie ze statystykami.
0
@Janas11224 https://allegro.pl/oferta/lego-technic-samochod-wyscigowy-mclaren-form-42141-14725007342
0
@Cochise i tak się wywala stoleczki? Prdl jak oni ale wcale mnie to nie dziwi.
0
@TheNekro94 no przecież jak końca w 60% na Witek zagłosowała na vice marszałka to powiedzieli, że okna był by głosować na tych którzy na nich. Chodziło o stanowisko. Każdy wie że idziesz do rządu rządzić, nie możesz rządzić, siedzisz w opozycji.
5
@TheNekro94 zainstaluj operę i żyjesz bez stresu.
0
@Janas11224 na allegro dużo, poniżej 400zl
0
@Cochise Ja to w ogole jestem zdania. Kościół powinien byc utrzymany przez wiernych. Ktos nie wierzacy, praktykujacy itd, nie moze byc zmuszany do płacenia na to w co nie wierzy.
Poprawie sie darowizna powinna byc na zasadach jak dla wszystkich, a to ze dasz mi 200zl nie podlega podatku wiec ksiadz tez nie powinien. Do kwoty zgodnie z ustawa. Czyli 36tysi chyba