1

@Barcasub tylko tu ja bym xaviemu odpowiedział, że nie wiem czy to wina piłkarzy. Bo cały zespół gra bez pomysłu. Pomysl mają rywale i piłkarze nie wiedzą jak sobie poradzić, a to raczej jego ogródek

2

@Kuba_1 Mam nadzieję że to fake.

0

To że my w takiej formie od początku po 13 kolejkach mamy tylko 2pkt do rm i jesteśmy na 3 miejscu to trochę pokazuje że i rm jest słabiutki.

1

@Messibestplayerintheworld to łatwe. Kounde, chyba najgorszy jego mecz w Barcie. W szczególności fizycznie po kontuzji wygląda słabo. Pytanie czy potrzebuje czasu, czy sprdl jego okres rehabilitacji

1

Bardzo źle wygląda gra Barcelony. Wszystko jest dla nich bardzo trudne, formę ma tylko Araujo, Yamal wszystko robi dobrze do czasu decyzji, ale ma 16 lat. Reszta wygląda baaardzo źle. A najbardziej źle wygląda kultura gry, presing jest fatalny, za daleko są od piłkarzy rywali, w każdym meczu rywal każdej jakości, 3 podaniami robi sobie setki. Przestałem wierzyć że Xavi to zmieni. Chyba nie umie tego przełożyć, chodź to dziwne bo przecież akurat jak on przyszedł to presing to pierwsze co dobrze wyglądało za jego sterów. Teraz wygląda to amatorsko wręcz

2

Ale Oriol wygląda ciężko. Matko każdy go mija zwykła kiwka. Cizys

0

@Gaz mistrzu, jeden piłkarz może być słaby, dwóch. Ale tu kolejny mecz tylko Araujo trzyma poziom

5

Żenujący występ. Ktoś mi wytłumaczy na czym polega rola Firmina? On jest ofensywny, defensywny, środkowy? Co ona ma grać? Bo ja nie rozumiem jego roli, nie gry, roli. Kolejny zespół 3 podaniami robi sobie setki jak chce, wiecznie nasi środkowi obrońcy są wystawianiu w grze 1:1. Każdy mecz ten sam. Tu już nic nie będzie, jestem ostatnim mohitaninem w obronie Xaviego, tzn. Byłem. Musi być zmiana trenera. Zespół kompletnie nie gra presingiem. Zero ruchu, zle ustawienia.

0

No to teraz czas na męczenie buły. Miliarder podań z dupy które nic nie dadzą

0

Aha, szkoda marnować na to czas. To jest żenada

0

@Mns21 u nas nawroty są przypadkiem. Wszystko jest w porządku, nie ma powodu do zmiany. Pedri po prostu za mało w przysiadzie bierze na sztangę.

0

@TR3YWAY podobno a pracuj.pl szukamy fizjo. To może ten się zgłosi :)

0

@Cukson Girona jest bardzo skuteczna w obecnej rundzie. Wyjątek, mecz z rm

0

Valencia jak Girona, jest szansa muszą sprdl. RM strzał = gol

0

Nie ma co się nastawiać na Valencie. Wygrali na wyjezdzie cały 1 mecz

9

@Luciano99 Urzekło mnie w szczególności to, że pił tylko 6 dni a nie 7. Super tata

0

@Emhyr wszystko im wpada. To jest ta tzw. radosna piłka, kopiesz wpada. Tak wkoncu przestanie. Ale w pucharach będą

0

@Emhyr nikt takiej intensywności na dłuższa metę nie wytrzyma. Ławka by była potrzebna

0

@MesQueUnClub96 nie wysyłam. Do radia też nie, wyślij SMS, już teraz mnozymy los razy 100. Setki tysięcy to robi. Skoro wierzysz w taki fart i nie masz co z 40zl graj. Nie neguje, pisze tylko ze on to miał rozdać, ale może źle zrozumiałem

1

Ale ten budda zrobi biznes. Miał rozdać auta. A auto by brać udział w losowaniu trzeba wpierw kupić ebooka, najtańszy za 40zl :)))) ciekawe ile tysięcy ludzi kupi, nie dość że zarobi na transmisjach to jeszcze na jakimś ebooku :) zwróci się pewnie dużo bardziej.

0

@Rewolucja123 Jak idzie dieta? Spada waga?

0



O ho rozłam z narodowosciowcami konfy?

1

@michal26 bo to skrajne pojeby. Lgbt w każdej postaci.

1

@kanver_ my to wiecznie wypluwamy świetnych bramkarzy

0

@Roobo było i będzie. Co mają przed wyborami wam powiedzieć. Że 500+ zabiorą? Nawet konfa powiedziała że 500+ zostaje.

0

@Rhaan rozumiem, ja tego nie oglądam, ale jak już to net mi podrzuca tylko jego odcinki. To znaczy że cała robotę on robił

0

@TheNekro94 bo jeden typ z 3-ki odszedł, tyle. Zabrał swoich. Na razie to nawet mało bym powiedział. Suby spadają wyjątkowych sytuacjach i taka się wydarzyła. Szczerze to dziwię się że tak mało

0

@IronSanHybrid ile to 1% różnicy? To dużo twoim zdaniem?

0

@Rewolucja123 presing na alibi, Shachtar za każdym razem ma czas by przyjąć i podać. Patologia

0

@Ojciec5tkidzieci grają na mocnej intensywności pierwsze połowę, może ławki nie mają i puchną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?