0

@seba1324 oni mają chociaż jakiś strzał na bramkę?

0

@PatrykBarca bo w piłce liczy się właśnie by wygrać, nawet w 90 minucie

1

@DonMatteo901 czyli jak ktoś bierze najniższa pensje, a resztę w kopercie jest ok. Ten co płaci całość z podatkami ma być ruch. Jeszcze bardziej, bo to dla dobra tych niby biedaków

0

@Messibestplayerintheworld to się liczy również lm. W której RSS prowadzi w grupie z Interem

0

@michal26 kur. Człowieku to był cep. Chłop 44 lata a był na stanowisku jakby dopiero startował. Jakby miał kasę i coś wiedział to by zwiał. A kasę zostawił na chacie. Zwykły fake

1

@DonMatteo901 Manzano na milion procent dałby tu karnego. I wynik byłby całkowicie inny. To są detale meczu z przed tygodnia

2

@Rewolucja123 No nie ma u nas lidera w ataku

1

@Zip Co kto lubi, ja tam lubię ten jego sarkazm

4

Kręcimy aferę, afer, afer, podrzucamy oczywiście Kucharskiego co nienawidzi Lewego. a na końcu. No wezwali go na badania, co również widać. Ale ch.. tam lepiej artykuł wyjeb. by bawić się w pudełka.

7

Uwielbiam gościa. I z końcówka, wcale bym się nie zdziwił, ze tak ludzie by się zachowali :D

0

@P33ck Tak Doku w poprzednim sezonie w Rennes był ich najlepszym piłkarzem. Rennes zajęło 4 miejsce co jest sukcesem. A obecnie po stracie Doku cieniuje w okolicach 10-tego. PRzed sezonem kilka osób pokazywało co ten koleś mega na tym skrzydle potrafi. To nie jest no name, który wybuchł pod wodza Pepa.
Pep chciał środkowego obrońcę - kupuje Gvardiol, chce 9-tke kupuje Haalanda, chciał skrzydłowego dostał Grealisha, to świetny trener, ale zawsze bierze piłkarzy z topu. Pokażesz mi dzieciaki w City, które rozwija? Nawet wielki Foden cały czas jest rezerwowym, a to podobno największy talent.

0

@P33ck A ty podałeś? W Rennes Doku pokazał już ze jest klasowym skrzydłowym.

0

@P33ck Pierd...enie do kwadratu.

0

@goldmetaxa bo dzieciarnia się przyzwyczaiła do ery Leo. No nie ma tu Iniesty, Leo, Suareza itd. Ludzie tego nie rozumieją. Na siłę z każdego dzieciaka po jednym meczu robi się wielka gwiazdę. Za chwilę to Xavi 15-latkami będzie grać bo takie parcie. Dlaczego w najlepszym klubie wg. La bamby pod wodzą najlepszego trenera nie ma nikogo poniżej 20lat? A w Barcie muszą być? Chcemy dzieci to będą takie mecze, bo dzieciaki potrzebują doświadczenia.

0

@zmiana_plana na prawdę myślisz że ktoś tu dzieciaki skrytykuje? Przypomnieć ci czasy amigosow, zawsze jechanie, cokolwiek by nie było.

4

@michal26 no cycuszki dobre

0

@urbie999 Xavi dostaje pilarzy za free. Bierze to co może. Z chęcią go zmienię, na kogo?

4

@tristan87 Dobre ostatnie 10 minut. Ojjj będzie dobrze przy nim.

0

@urbie999 Każdego to Pep dostaje, Xavi dostaje pilarzy za free, Felix nie sprawdził się w AM, Cancelo wywalony z City, Oriol za 3 banki, Lewy 35 lat, gdzie ty widzisz tych piłkarzy co chce? Pokazać ci transfery Pepa? Dostał Gundo i Gundo strzela bramkę z RM i dziś daje wygrana. Jedyne co dostał, Martineza chciał i Martinez gra świetnie. Pedri wchodzi i ostatnie 10m minut to Barca gra nie RSS. FDJ kontuzja , wymieniać dalej? Wy myślicie ze 18 latkami coś wygramy, nie, nie wygramy.

1

@Faro zobacz opis :) Wielki fan Barcy :) Jeb. podróby
@maciar Nikt nie jest tak głupi by łacić do tej gównianej strony

4

@maciar Varcelona? Pomyliłeś strony czy co?

1

@Firestone no i co dalej? Girona - RM, Girona pierwsze 15 minut 2*200% sytuacje, nawet nie sam na sam a 200%, przegrali, RM 2 strzały dwa gole, cisza, nikogo nie zwalniaja.

0

@tristan87 do tej porażki RSS nie przegrało przez 15 kolejek

0



Skrót meczu, czytam tutaj, ze z 5-0 powinnismy przegrać. Szukam tu sytuacji RSS na 2-0 chociaż. Tak przy piłce byliśmy mniej, oni byli strona ofensywna, ale czy oni sobie wykreowali sytuacje jakieś?

0

@KrwawiaceoczyVEB laczego najcięższy? Zostało nam AM tylko z czołówki, a przed nami jeszcze uwaga 26! kolejek :D

0

@Worny W LM tez sobie swietnie radzą na razie. A są w grupie z Interem, Benfica i Salzburgiem. Są Liderem dodam.

0

@Tomek54321 a sorki. Pierwszy wpis tez twój, przepraszam, ok. No w reprezentacji kompletnie nic nie stworzył, wchodzi nowy trener i od razu wyniki, co go pogrąża. Wlazł w poukładany BM, nie wiem ile w tym jego roboty.

0

@KrwawiaceoczyVEB W 12 kolejce liga odjeżdżać :)

0

@karci0 ale on nawet gestu do sędziego nie dal, nie liniowego, nie kibiców, do nikogo, machnął łapa.

0

@Tomek54321 nie odpowiedziałeś na pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?