tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr no nie, bo wszystkie całe 3 bramki ma na pnp. Ale ja pisze ze Rafa powinien zacząć, nie ma różnicy czy zagra pierwsze 45 minut czy drugie. A u młodego jest wyraźna różnica
0
@MateuszDoniec poczekaj niech pomyślę, wraca na klasyk, a nie jednak sorki, po trenowałem ale jednak nie. To wracam miesiąc później, słyszysz się? Ryzykowali by kolesia powrót na miesiąc przed?
0
@Emhyr no właśnie ty nie myślisz. Jedziesz bo młody chłopak i tyle. A obiektywizmu w tym nie ma. Statystyki są po stronie Ferrana, a tego potrzebujemy
2
@Emhyr Nie no mam do wyboru Ferrana na prawej. Albo Raphinhe. Czemu niby Rafa miałby nie zagrac 60 minut? a pozniej Yamal?
1
@mientusek1407 szukaja fizjoterapeute na Hiszpanskim pracuj.pl :D
@pt9 statystyki nie sa zle jesli chodzi o intensywnosc. Wynik nie zawsze idzie w parze z intensywnoscia. Problem jest po kontuzji, powroty sa dramatyczne u nas.
0
@Emhyr a cos z tego dryblingu jest? Nie wiem asysty np? Mowie gdy gra od 1 minuty
1
@Emhyr I co ten Yamal ci daje jak gra od 1 minuty?
7
Sztab medyczny jak zwykle w formie. Jak bardzo głupi musi byc Laporta, że tego nie widzi. Wszyscy ciezko pracuja, szukaja sponsorow, dzwignie, transfer, all. A sztab medyczny jak byl zjebany tak jest.
Franek byl juz na boisku z druzyna, dzis go zabrakło i nagle info ze jeszcze miesiac, czyli rehabilitacja od nowa. A Franek co do kontuzji zawsze był skała, oczywiscie w Barcelonie kazdego wykoncza.
3
@Commandement Do 3miasta zapraszam, nie musisz przeciez mieszkac w samym Gdansku. Jest sporo mega fajnych dzielnic pod. Ceny mieszkań nie spadną. Stopy procentowe nie wiadomo.
Doradzic do konca nie umiem, 2% to spoko opcja. 4,5 roku temu kupilem dom pod Gdynia 5km. Teraz sprzedalbym i drugie tyle zostaje po spłacie kredytu. Wiec czy warto wynajmować?
0
@reloaded no sorry, ale Angol znacznie lepszy
0
@tristan87 brakuje juz tylko i az FDJ
1
@Zawsze_Wierny no mysle ze o 4 miejsce w LL powalcza. A nie masz tam moze z 15-latka jeszcze moze?
5
@michal26 tam wszystko nie gra. Ogólnie to WTA strasznie walczy z kobitami, mam wrażenie, że cały rok to jedno wielkie pasmo katastrof organizacyjnych.
1
@ronni37 instalujesz na telefonie lub laptopie vpn turkey. Oglądasz kilka gówien na yt. Logujesz się na swoje konto nie musisz zakładać nowego. Kupujesz subskrypcję, sam podstawi ceny tureckie. Nie wiem czy dalej jest, pierwsze 4 mce free. Co miesiąc pobiera z karty kredytowej 4,5, no teraz 8,5.
Yt music wtedy też masz na tym koncie premium. Dla mnie istotne przy Android auto. Oczywiście później oglądasz słuchasz już bez vpn.
1
Ciekawe co jeszcze wymyślą. Obrzydliwa się ta liga robi, Madryt nie wiem już co chce. Może zrobić dwie ligi i niech sami że sobą grają
1
@Pawci023x cieplej wody nie mieli i dziwisz się że kolega głosuje na konfe. Sam zagłosował bym jakbym wody nie miał
0
@michal26 może kiedyś skończą ten mecz :) chodź Ryba z szansa na wyrównanie w setach
0
Ale zlamasy z YouTube premium. Podnieśli subskrypcję do 58 lir tureckich. Kurde to 8,50. Było 4.50. :) swoją drogą internet wymyśli wszystko by było taniej. Bo gdyby człowiek miał wykupić wszystko nf, d+, yt PR itd to zbankrutował by
1
@RosjaninBut dalej walczmy z wszystkimi. Prdl pepki świata. Zostaniemy sami, a wtedy będzie jak piszesz.
@Lucerfi moze tak być. Ale to też 8 lat na przygotowanie się. Rosja tu nie odpuści, kasa im płynie bo ropa, gaz się sprzedaje, wojna na Bliskim wschodzie tylko podniesie ceny. A UA skąd siano weźmie?
2
@RosjaninBut to może czas usiąść do stołu negocjacyjnego, a nie wierzyć że odzyskają wszystko i Rosja się wycofa
2
@Ptasior ważne że z wodą. Każda wejdzie :)
1
To że tam cały czas są dzieciaki to nic innego jak tarcza by krzyczeć o morderstwach. Obie strony są siebie warte. Taktyka ala Rosyjska, która najbardziej wojna na Bliskim wschodzie interesuje.
0
@Cule1234 Nic nie musieli. Dokładnie to samo co z Romero, osoba blisko otoczenia, potwierdzili mi itd. Gówno prawda kolejnego atencjusza
0
@Ptasior chłopak potrzebuje ekspertów, a nie amatorów. Problemem nie tu czas, a kto mu plan treningowy układa. Tak dużo piłkarzy już mówiło że w Barcelonie to jest słaby poziom, że nawet już szkoda strzępić ryja.
1
@takisobiektos Rozumiem ze po tej brameczce mamy wpaść w samo zachwyt?
0
@barczyk Duży klub z presja właśnie go weryfikuje.
3
@DLFCB Są granice zabawy, koleś wyraźnie przegiął.
2
@wojopancer Dlaczego od 2008? Czy kiedykolwiek był trzeba zadać pytanie
0
@Uukasz_93 Putin swoje osiągnął, już przed wojną z UA chciał ten konflikt osiągnąć. Trochę później ale się udało
0
@Uukasz_93 We Włoszech rządzi prawica. Jak im idzie blokada tych imigrantów?