tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Gavi dostał żółtą za to ze machnął łapą. W kierunku nikogo, nie powiedział nic, nie krzyknął nic. Ciekawe czy jest przepis który pozwala sędziemu dać żółtą kartkę za to ze machasz ręką.
0
@Tomek54321 Dawaj trenera, który to zmieni.
30
Laboga jaki wkur.... -ny :D Hahahahahaha
6
Takich meczy RM ma tonę. I wtedy ok, ale jak Barca to wyjeb. wszystkich. 15 meczy RSS nie przegrał u siebie.
0
Wiedziałem ze wbijemy na to 1-0 :D Tak nie zapomnijcie ile meczy RM wygrał właśnie w takim stylu.
0
@pt9 uważaj bo to młody. A młodych nie wolno tu krytykować.
2
@jedrek7000 przed meczem się zachwycaliscie.
0
@Kaamilos87 tak jest było od zawsze.
2
@Arkon jak możesz wielki Arsenal krytykować. Xavi się uczyć powinien tej pięknej gry
2
Ciekawy skład. Mocno ofensywny
0
@MesQueUnClub_87 Mięsień w ich przypadku łydki nie musi być po treningu na siłowni. Trochę kilometrów robią chłopaki podczas samego treningu. Co na łydce od razu widać
1
@Dejvo No to na pewno.
2
@barcanawieki W styczniu będą inaczej śpiewać.
@FcPortoFan1999 Bo jakby ktoś mial dowody to dostali by karę.
0
@mekston I niech się Xavi uczy jak się rozwija piłkarzy. wystarczy ich kupić.
0
@MesQueUnClub_87 Da się, bo tu może być chłopak na końcu treningu i ma tak zwana pompę. Zobacz sobie Lewandowskiego w koszulce na codzień, przed treningiem, a po treningu. Inny człowiek. A i da się rozbudować mięsień Łydki w 4 miesiące.
1
@adi7adi8 Kupił, ten koleś w poprzednim sezonie miał najlepsze statystyki na skrzydle.
0
@Patrykl145 A z Realem zagrali jak patałachy
0
@MesQueUnClub_87 uf jak to dobrze ze pisze to kulturysta. Przekonałeś mnie
1
@Foton a moim nie masz pojęcia o piłce.
@Rewolucja123 wszyscy co tu jada po Xavim, co pol roku chca nowego trenera. chcieli TH, wiekszy klub go wyjasnil, teraz trener Brighton zbawienie. I tak co pół roku.
4
RSS od 15 meczy bez porażki u siebie. Będą dziś ciężary, strata pkt odpali tu jakiś armagedon na Xaviego.
1
@MesQueUnClub_87 Nie patrz na prawa nogę. Bo on tu na niej stoi, chodzi mi o lewa nogę i tu widać różnice. Chodź to internet mógł ktoś podrasować.
4
Wiem, że i może nie da się porównać do końca, ale jednak. Lewa noga która jest w powietrzu, jaka różnica na łydce i na udzie. A teraz popatrzmy na nogi Pedriego po miesiącach ciężkich ćwiczeń u nas. Ale to ja się czepiam sztabu medycznego Barcy.
5
Meczu nie oglądałem, ale zobaczcie na skrócie jak piłka się zachowuje. Kabaret warunki :D Ale akcje spoko, spoko forma Igi, teraz Sabalenka i dużo zależeć będzie od warunków.
@takisobiektos @FcPortoFan1999 @michal26 @mekston @Mario96w @adi7adi8
0
@verdant nie kumam trochę tej tabelki, wczorajszy jestem. Ewentualnie wygra Finał, to musi czy nie musi?
1
@adi7adi8 Jak wygra Iga i Półfinał i Finał, będzie 1-ka? Ty zawsze jako jedyny umiesz to policzyć.
0
@michal26 No ale Iga ma spore szanse w takich warunkach z Sabalenka teraz :D
A kto będzie pamiętał jaka żenada tu jest jak Iga wygra cały turniej. A właśnie ktoś liczył, czy jak Iga pokona Salaenke i wygra turniej będzie mieć 1-ke?
0
@Azi Tak samo się z kontuzjami wszystkich co wymieniłem nie udało? Wszystko zgodnie z planem? I co ma ogarnięcie życiowo do tego, nie znasz mnie więc skąd możesz cokolwiek o mnie wiedzieć?
0
@Azi jak to dobrze ze ty wszytko rozumiesz. Jak to dobrze ze używasz argumentów co do kontuzji od dwóch lat Pedriego, Fatiego, Dembele itd.
0
@Rastafarnianin w tym kraju i tak wszyscy pracuja.moim zdaniem słuszne
0
@MateuszDoniec klasyk był 29.10. Ma wrócić 25.11. To 2 tygodnie? Nikt na miesiąc przed planowana kontuzja nie dałby trenować z zespołem. Kounde widocznie był gotowy Fdj nie i nie powiesz mi że nagle to jak nie dziś to za miesiąc.
Gdyby to była odosobniona sytuacja ok. Ale przypomnijmy. Pedri 2 lata po lekarzach lata, Dembele też, cud w psg i reprezentacji teraz bez kontuzji, Cou operacja po za klubem bo miał dość kontuzji, Umtiti gra, Ansu zjeb. Powroty, 2 lata chłopa 3 razy kroili, az w końcu przygotował go fizjo Ronaldo od Mendeza. I tak mogłbym wymieniać