2

@wojopancer Dlaczego od 2008? Czy kiedykolwiek był trzeba zadać pytanie

0

@Uukasz_93 Putin swoje osiągnął, już przed wojną z UA chciał ten konflikt osiągnąć. Trochę później ale się udało

0

@Uukasz_93 We Włoszech rządzi prawica. Jak im idzie blokada tych imigrantów?

0

@4drian0 odpalasz Turcję i masz za 4zl.

4

@vangoor tu tez czarny by się przydał.

0

@Cule1234 dziennikarze to rak. Piszę to już od dawna.

0

Czyżby Hubcio miał większe szanse na Finalsy? Kto tu ma policzone który musi być?

0



Poszło pewnie o Politykę :)

0

@takisobiektos chodzi mi że skala odpływu w cabanie jest znacznie wyższa

0

@takisobiektos Nie porównuj odpalow jego z Djoko. Przypomnij sobie chodzby Australię jak sędziego jechał. Arogancki dupek. Nie lubię go na równi z Vinim. Wielki pępek świata

0

@takisobiektos bo jest psychiczny.

1

@PatriBarca twierdzą że może dostanie kilka minut. Wpierw niech dostanie zielone światło

5

@Rewolucja123 ten bokser? Na co on nam

0

@takisobiektos no ale fanów ma dalej. Tyle co już sytuacji było, że ten koleś ma coś z głową, a dalej gra.

0

@gumaz nie skomentuje bo szkoda kolejnej osoby. Jechałem właśnie to stoją na sygnałach przy lesie

1

@Deviler tylko to pożyczka, a pożyczki się zwraca. No chyba że nie zwrócił

1

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Jak się objawia to, że nas kocha?

3

@Luciano99 Zobacz, że ludzie i tak to łykają, od razu hejt, atak, ze prawda :) W sumie to Morawiecki by coś powiedział o Barcie i tez to ludzie łykną.

3

@esem91 Zanim wezmą wszyscy ten news jako coś co warto komentować to warto przypomnieć sobie jak to Tier 1, Wielki znawca Barcy Romero chciał gowno burze wywołac o Messim i mu nie pykło. Dziennikarze to atencjusze.

1

@mekston nie maja nic decyzyjnego w parlamencie.

6

@DaPidejpi Znaleźli jego plecak, uwaga, dokładnie zaraz przy wejściu do lasu w którym wchodził pierwszego dnia. Uwaga w miejscu w którym psy zgubiły trop 1 dnia ( albo ominęli, pierwszego dnia, albo znowu chciał wrócić na chatę ). Od wczoraj znowu w tym samym miejscu są co 1 dnia i zatrzymują auta jak pierwszego dnia. A ziomki już nawet nie mówią nic, nic się nie zmieniło, codziennie inne pomysły, tylko sprzęt szukają w całym kraju by pożyczyć. Ale teraz nikt się dzielić jakimikolwiek informacjami nie chce. Bo jest nerwowo i się dystansują od akcji

7

@Popitek12 Konfederacja. Dla równowagi, jedno motto, którego się trzymam, nie dać nikomu pełnej władzy w tym kraju.

3

@MesQueUnClub_87 Gość nie ma niczego, to zwykły pajac, szukający teraz rozgłosu. Jak przyjechał do 3miasta to powiedział ze w dobę go znajdzie, nie ma nic, a siedzi tu kilka dni. Nic nie znalazł, a się zbłaźnił jak poleciał do sklepiku co podobno go widziano, o akcji z patelnia nie wspominając.

1

Komentarz usunięty

5

@MESSIah16 no jak swoich nie chcą? Przecież to ten sam Bóg

0

@MESSIah16 Jak to kim, patriota. Flaga na czole i jazda. Jakby wojna wybuchła u nas to z tych patriotów za wiele by nie zostało.

0

@Borneo mnie irytują obie. Zdecydowanie bardziej wolę Marka Furjana. Kolesie się dobrze słucha i zawsze mówi jak jest w tym z czego wynikają błędy itd. A kobitki to prdl głupoty zazwyczaj. O komentowaniu Igi nie wspomnę, choćby zaserwowala w niebo to powiedzą że jest ok.

2

@adi7adi8 No to obie już mnie irytują :D

1

Nie jestem pewien, która mnie bardziej wkur. Sabalenka czy Kostecka. Mam wrażenie ze zawsze oglądam inny mecz niż ona, nie lubię jak komentuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?