tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wojopancer Dlaczego od 2008? Czy kiedykolwiek był trzeba zadać pytanie
0
@Uukasz_93 Putin swoje osiągnął, już przed wojną z UA chciał ten konflikt osiągnąć. Trochę później ale się udało
0
@Uukasz_93 We Włoszech rządzi prawica. Jak im idzie blokada tych imigrantów?
0
@4drian0 odpalasz Turcję i masz za 4zl.
4
@vangoor tu tez czarny by się przydał.
0
@Cule1234 dziennikarze to rak. Piszę to już od dawna.
0
Czyżby Hubcio miał większe szanse na Finalsy? Kto tu ma policzone który musi być?
0
Poszło pewnie o Politykę :)
0
@takisobiektos chodzi mi że skala odpływu w cabanie jest znacznie wyższa
0
@takisobiektos Nie porównuj odpalow jego z Djoko. Przypomnij sobie chodzby Australię jak sędziego jechał. Arogancki dupek. Nie lubię go na równi z Vinim. Wielki pępek świata
0
@takisobiektos bo jest psychiczny.
1
@PatriBarca twierdzą że może dostanie kilka minut. Wpierw niech dostanie zielone światło
5
@Rewolucja123 ten bokser? Na co on nam
0
@takisobiektos no ale fanów ma dalej. Tyle co już sytuacji było, że ten koleś ma coś z głową, a dalej gra.
0
@gumaz nie skomentuje bo szkoda kolejnej osoby. Jechałem właśnie to stoją na sygnałach przy lesie
1
@Deviler tylko to pożyczka, a pożyczki się zwraca. No chyba że nie zwrócił
1
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Jak się objawia to, że nas kocha?
3
@Luciano99 Zobacz, że ludzie i tak to łykają, od razu hejt, atak, ze prawda :) W sumie to Morawiecki by coś powiedział o Barcie i tez to ludzie łykną.
3
@esem91 Zanim wezmą wszyscy ten news jako coś co warto komentować to warto przypomnieć sobie jak to Tier 1, Wielki znawca Barcy Romero chciał gowno burze wywołac o Messim i mu nie pykło. Dziennikarze to atencjusze.
1
@mekston nie maja nic decyzyjnego w parlamencie.
6
@DaPidejpi Znaleźli jego plecak, uwaga, dokładnie zaraz przy wejściu do lasu w którym wchodził pierwszego dnia. Uwaga w miejscu w którym psy zgubiły trop 1 dnia ( albo ominęli, pierwszego dnia, albo znowu chciał wrócić na chatę ). Od wczoraj znowu w tym samym miejscu są co 1 dnia i zatrzymują auta jak pierwszego dnia. A ziomki już nawet nie mówią nic, nic się nie zmieniło, codziennie inne pomysły, tylko sprzęt szukają w całym kraju by pożyczyć. Ale teraz nikt się dzielić jakimikolwiek informacjami nie chce. Bo jest nerwowo i się dystansują od akcji
7
@Popitek12 Konfederacja. Dla równowagi, jedno motto, którego się trzymam, nie dać nikomu pełnej władzy w tym kraju.
3
@MesQueUnClub_87 Gość nie ma niczego, to zwykły pajac, szukający teraz rozgłosu. Jak przyjechał do 3miasta to powiedział ze w dobę go znajdzie, nie ma nic, a siedzi tu kilka dni. Nic nie znalazł, a się zbłaźnił jak poleciał do sklepiku co podobno go widziano, o akcji z patelnia nie wspominając.
1
Komentarz usunięty
5
@MESSIah16 no jak swoich nie chcą? Przecież to ten sam Bóg
0
@MESSIah16 Jak to kim, patriota. Flaga na czole i jazda. Jakby wojna wybuchła u nas to z tych patriotów za wiele by nie zostało.
0
@Borneo mnie irytują obie. Zdecydowanie bardziej wolę Marka Furjana. Kolesie się dobrze słucha i zawsze mówi jak jest w tym z czego wynikają błędy itd. A kobitki to prdl głupoty zazwyczaj. O komentowaniu Igi nie wspomnę, choćby zaserwowala w niebo to powiedzą że jest ok.
2
@adi7adi8 No to obie już mnie irytują :D
1
Nie jestem pewien, która mnie bardziej wkur. Sabalenka czy Kostecka. Mam wrażenie ze zawsze oglądam inny mecz niż ona, nie lubię jak komentuje.