2

@LukaszFan Komorowski to najsłabszy prezydent jakiego pamietam.

5

@gumaz zdrowe podejście

3

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 nie da się zagrać mistrzu zawsze perfekcyjnie przy każdej akcji. To dziecko jeszcze. właśnie takimi meczami staje się lepszym piłkarzem. Dlatego tak bardzo potrzeba nam piłkarzy do środka. Dziś grali dzieciaki plus Gundo. W RM kolesie którzy wygrali nawet nie wiem ile razy LM + Czulemani za 100baniek, Camavinga, i Angol chyba obecnie najlepszy pomocnik świata. A nas Oriol z Girona za 5 baniek w ratach na 30 miesięcy

0

@Kuba_1 Po czym wnosisz ze Flixk będzie lepszy? Jakoś wpadł Nagelsman w reprezentacje i patrz wygrywają. Ostatni mecz Flicka, 4-1 Japonia. Hmmmm Wfefistra powiadasz wygrywa 5 z 7 klasyków. Zdobywa majstra, bez Leo, Iniesty, gra dziećmi, na pilocie ma Oriola, bo na nikogo więcej stać nie było. No ale ok.

0

@Rewolucja123 zobacz ze nikt nic nie napisze. Porażką to porażką, to nic ze wcale nie był zły styl. wszystkich sprzedać. :D Kibice Barcy to mem

0

@mientusek1407 Jak będzie miał wszystkich. Ja wierze ze to będzie świetny sezon naprawdę

0

@Kuba_1 noooooo, brać, cudownie reprezentacja grała :D @SinMistico piekne wyniki ostatnio. brac. chodz szczerze fajnie pilka czasem chodzi w tej druzynie. Ale skąd wiesz ze trener Shachtara i Brighton sprawdzi się w drużynie w której trzeba wygrać 3-0 inaczej zwalniaja? Kto tu pisał swego czasu grac takiego trenera Ajaxu, kupiło Manu, jak tam im idzie?

0

@partymaker sam napisałeś, brak piłkarzy. To dlaczego mamy nie tracić kontroli? W składzie są dzieci

1

@DonMatteo901 bo sumarycznie byliśmy lepsi. Ale piłka jest piłka

3

@Encore to jego pierdzielone bronienie jedna rączka, jest czasem tak irytujące jak podawanie pod nogi rywala. No ma niestety takie chwile

0

@parpe Xavi, a raczej Romero pisał o liście pivotow. Oriola nie było w 5 piłkarzach. Dostał ostatniego.

0

@mientusek1407 jaka kadra? Pokażesz mi ja w dzisiejszym meczu?

0

No ludzie, no obejrzyjcie skrót.



Brak karnego, czyli to co pisałem przed meczem, Manzano zrobi tak że karnego nie gwizdanie i nie na camavindze nie było karnego. Plus nasze słupki. A teraz zobaczcie na gole. TS pierwsza bramka jego konto, druga Modric przyjmuje źle, wpada na Angola. Ogólnie rm do 70 minuty jedyny pomysł, strzał z 30 metrów druga przecież Nie no to nie był mecz nawet na remis RM. Tak bywa. My zdobyliśmy mistrzostwo wygrywając mecz w którym nie byliśmy lepsi, dziś brak dobicia rm spowodował porażkę. Ale tak Xavi out. Piłka nie zawsze jest sprawiedliwa. Idziemy dalej, potrzeba powrotu Pedriego i FDJ

0

@JAACKK Nie było, w drugiej połowie nie było.

1

@Messibestplayerintheworld Prócz karnego :D Czy to nie jest najważniejszy moment meczu?

3

@Sccaner Tu są dzieciaki wychowani na Messim, Suarezie, Iniescie. Przypominam, że ich również wyzywano, Leo to sezon w sezon wyzywano jak to on ch.. nie kapitan. W Barcelonie wygrana po średnim meczu jest fatalna, to co dopiero porażką, po bądź co bądź kur. no pechowo, bo RM wcale nie był lepszy. Bramki z czapki.

0

@Emhyr Jestem bardziej niż tego pewien.

0

@Vernon_Roche Dawaj nazwisko kto za niego.

0

@Rewolucja123 Kazdy tu chciał Yamala w drugiej połowie :D No ale nie rpyklo to kto go wprowadził :P Ten mecz był porostu pechowy. Pierwsza polowa powinna zamknąć mecz, albo chociaż dać 2 bramki. W drugiej nie miał kto wejść z ławki, do środka pola. No nie miał. Plus Angol wszystko kopie i wpada.

1

@Kwiatek1899 Zadaj inne pytanie. Kto za Xaviego? Nic ci nie napiszą :D

1

@Azi Może więcej Ashwagandy powinni łykać. Pomaga :D

0

@Emhyr Tez uważam, że nie był to zły mecz, przy tym składzie. No zabrakło tlenu, a RM wygrał tak naprawdę angolem, któremu wszystko wpada. Zabrakło nam ławki i pomocy. Dzieciaki nie wytrzymały i nie miał kto wejść zrobić różnice. Plus szkoda sytuacji z pierwszej polowy.

1

@JordiAlbion która ma tyle samo co RM. :D

0

@FCBMati10 TS wrócił do swojej dobrej dyspozycji, ale nie wybitnej z poprzedniego sezonu.

2

@Comentateiro Może dzieci porostu nie potrafią wytrzymać 90 minut, a ławka wygladała jak wyglądała. Chodź myślę ze Barca z ta paka dziś powinna LM wygrać.

0

@wlodek54 Dymani :) A co tys płacisz na ten klub czy jak? Czy żądam bo oglądam :D

0

@HanysUF wszyscy pisaliście ze z polowy wyjść nie umie, ze RM naciska, ze zmiany. A teraz po fakcie, czemu zmiany :D

0

@Keson Ludzie tego nie potrafią zrozumieć. I na ratunek wchodzi 16-latek. Z całym szacunkiem co ten dzieciak robi, wszyscy się zachwycamy dryblingiem i słusznie, ale do wpływu na wynik jeszcze daleko. Zabrakło nam lidera. RM miał Angola, który im wygrał ten mecz tyle.

0

Ogólnie niby to tylko 4pkt. Ale RM grał już z pierwsza 8-ka. A nam zostaje jeszcze AM, RSS, GIRONA. No życie, najważniejsze by kontuzjowani wrócili. Remis brałbym w ciemno, szkoda że nie dowieźli. Poprzedni sezon to my 2-1 w końcówce, teraz oni. Mecz na remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?