3

Najman walczy z kolesiem co wazy z 50kg? Na prawdę?

1

@BordowyPtak Mistrzu 2-0 to inny mecz.

12

@Emhyr Tez tak uważam, ale jednak potrzebujemy 9-tke. Oby Brazylijczyk okazał się geniuszem.

4

@Maker0 Przecież ten Karny to bardziej pewny nie może być. 2-0, gwarantuje ci ze RM już by się nie podniósł

0

@masa11 To pokazuje ze dzieci potrzebują czasu. Balde jest nijaki i nasza lewa strona nie istnieje, chodź dziś błędu nie popełnił. W obronie ok, ale w ataku nic nie dal

0

@Kgorecki2500 to inaczej. Musi się zdecydować czy chce być skraju czy centro -prawicowa. Skrajna = nigdy więcej niż 12%

2

@Kgorecki2500 a widzisz, ty nie rozumiesz. Konfa to skrajność, ludzie którzy ina za nimi to skrajni prawicowcy. Zobaczysz brak korwina to rozpad Konfy, bo prawica nie chce być centralna, jak i Lewica
Wpis @maroon to potwierdza

0

@etobzyk mi działa płynnie a mam lewe.

0

@panczo dlatego po karnym. Inaczej każdy by patrzył na mecz.

1

@MateuszGotowka99 Ludzie to debile

0

@pride1899 mistrzu tej piłki nawet Angol się nie spodziewał, bo był to rykoszet Modricia.

7

Przypomnę, to prawdopodobne 2-0


2

@Rewolucja123 Yamal zjeżdża do bazy, co na 16-tka jest normalne. On potrzebuje minut i doświadczenia. Nie mozna od niego wymagać

1

@Hawajczyk zdecydowanie. I Mbappe byłby takim piłkarzem. Ale nas nie stać.

0

@Arkadio90 no bo w sumie ani jeden zmiennik nie zawinił przy golach RM, ale jednak.

0

@Encore Bez niego to z dobre 10pkt mniej by mieli

7

Wpierd.. im w ćwierćfinale LM. Przeszłości nie zmienimy, ale smak wygranej w LM będzie jeszcze lepsza. stawiać domy.

0

@Azi znajde ci ciekawy link. Tak wybrano innego rano i wieczorem się pojawił z czapki Manzano, który podyktował aż 1 karnego Barcie w aż 37 meczach które poprowadził. Dla przykładu dla RM to aż 13 karnych.

1

@Veysel Nie ma piłkarza, który robi jakakolwiek różnice. Mamy świetny wyrównany skład, wszyscy są dobrzy ale nie wybitni. RM ma wybitnego piłkarza, ktprouy wygrał im mecz. Koniec historii. Takim piłkarzem może być Pedri, ale musi zacząć grać

0

@analitykTaktyki bo straciliśmy kontrole nad meczem. A ze ławka pusta to go wprowadził. Tylko Oriol nie zawinił przy bramkach.

0

@Azi No zrobil, bo nie wiem czy wiesz, ale kto inny miał sędziować.

0

@Kgorecki2500 3D zrobiła prosty trick, dali pomysły Konfy, nie wszystkie ale 2 kluczowe. I Przedsiębiorcy, ci mniejsi a jest ich duuuuuuzo, poszli głosować na nich, a dlaczego a no dlatego bo Konfa to skrajna prawica, czyli ma te swoje debilne pomysły, katoli, narodowosciowcow itd. A Ludzie chcą w sorku żyć, nie chcą Lewaków i nie chcą prawaków. Sprdl kampanie, a szczerze mieli ja najlepsza :D To jest jak dzisiejsza porażką, Barca miała wszystko by wygrać . A skończyło się 1-2

0

Winny porażki to Manzano. Karny i 2-0 dałby całkowicie inny mecz w drugiej połowie. No sory karny był na milion procent. W takich meczach taki detal jest kluczowy.

Przypomnę ostatni mecz i 2-1. Milimetrowy spalony daje nam 1-1 , anulowany gol RM, a później 2-1. To jest mega detal, ale ten detal zabił nam wynik. RM TV swoje zrobiła, sędziego zmienili.

0

@Pedri16Future Przykład gdzie nie liczy się kto zawinił, a nazwisko. :D

1

@Kgorecki2500 Korwin ściągał psycholi do głosowania na nich, ale jednak ściągał. Z drugiej strony dużo osób odstrasza. Moim zdaniem zmiana neutralna.
Jeśli konfa chce zacząć się liczyć, musi trochę pójść w stronę centro - prawicy. Uciec od skrajności prawicowej, katolickiej, narodowościowej. Poszukać gdzieś siebie po środku

0

@Zawsze_Wierny No to jak już na chłodno. To kogo i gdzie byś wprowadził.
Dodam, ze bramka wpadła strzałem z 24 metrów i błędnym przyjęciem Modricia. Linia obrony została ta sama po zmianach. Błąd przy 1 bramce to TS i Gavi, nie zmiennicy

2

@Death_voice Braun chyba najwiecej w Konnfie wprowadził kandydatów do sejmu.

2

@LukaszFan Komorowski to najsłabszy prezydent jakiego pamietam.

5

@gumaz zdrowe podejście

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?