La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 762 Culés

2

Czy jest na sali lekarz? XD


@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @hayek

0

@Kgorecki2500 No i niestety. Stało się.Mam nadzieję,że Korwin założy własną partię,a Mentzen z Wiplerem niech się buja. Ładnie Wipler Sławka rozegrał.

1

@maroon No to już kto co woli, ja tam bardziej bym głosował na partię z Wiplerem niż z odklejonym Korwinem. Plus nie wiem czym ten Wipler ludziom zawinił. Poza tym, że teraz wrogiem jest każdy kto złe słowo powie na króla Korwina

2

@Kgorecki2500 a widzisz, ty nie rozumiesz. Konfa to skrajność, ludzie którzy ina za nimi to skrajni prawicowcy. Zobaczysz brak korwina to rozpad Konfy, bo prawica nie chce być centralna, jak i Lewica
Wpis @maroon to potwierdza

0

@Kgorecki2500 Generalnie to niczym nie zawinił,poza tym że on toczył osobistą wojnę z Korwinem. W wywiadzie z Winim trochę się odsłonił i wyjaśnił jak manipuluje ludźmi. Nie wiedziałem też wcześniej,że on jest osobistym wrogiem nr 1 Korwina i żywi do niego żal. Z tą wiedzą można inaczej spojrzeć na to co się ostatnio działo w Konfederacji.

0

@tbas Nie wiem czy od razu rozpad bo wydaje się, że Nowa Nadzieja z Ruchem Narodowym dalej chcą współpracować. A jak to przełoży się na wynik wyborów to się zobaczy.
Konfederacja nie jest skrajna. Charakteru ugrupowaniu nadają jej członkowie a nie nazwa. Ta kampania była dość stonowana jeżeli chodzi o radykalizmy

0

@Kgorecki2500 to inaczej. Musi się zdecydować czy chce być skraju czy centro -prawicowa. Skrajna = nigdy więcej niż 12%

0

@Kgorecki2500 Braun też idzie za Korwinem,albo tylko chce przy okazji wywalczyć lepszą pozycję i planuje założyć własne koło w Sejmie.

0

@tbas no chyba żartujesz xD Korwin to osoba, która tak dużo osób odciągnęła, że to się w głowie nie mieści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?