- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1726 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1726 Culés
103
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z góry patrzy i czuwa przy mnie :)
29
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
26
@kodi77 strata dziecka to chyba największa strata jaką mogę sobie wyobrazić.
Trzymaj się chłopie.
13
@kodi77 Współczuje Ci stary, trzymaj się.
11
@kodi77 trzymaj się :(
13
@kodi77 Kiedyś wszyscy się spotkamy się ponownie, wierzę.
6
@escarabajo strata żony chyba jest równie ważna. Myślę, że nie ma co stopniować ważności tego typu strat.
5
@kodi77 na pewno jest przy tobie. Cały czas. Współczuję. Nigdy nie będę chciał być w takiej sytuacji
7
@kodi77 Trzymaj się
8
@kodi77 Strasznie współczuję, osobiście uważam, że ja nigdy bym się nie podniósł po stracie dziecka, mimo to dużo siły dla Ciebie.
9
@kodi77 japierdole.. wspolczuje serio trzymaj sie
9
@VegetaPolska Każda strata boli i każda jest ważna, ale jest takie powiedzenie "nikt nie powinien dożyć śmierci własnych dzieci" bo tracisz część siebie.
3
@kodi77 o cholera, wyrazy współczucia, jak mogę zapytać to jaki wiek?
6
@kodi77 współczuję, naprawdę..
7
@kodi77 Życzę dużo siły, nie wyobrażam sobie nawet co musiałeś przejść. Jakbym miał siłę dodawania otuchy to chętnie bym jej użył. Trzymaj się!
4
@kodi77 tutaj na ziemi czas szybko leci, więc za jakiś czas już będziesz z nią na zawsze tam na górze :) Trzymaj sie
2
@kodi77 Wyrazy współczycia... Nic tak nie boli jak strata dziecka... Rodzice nie powinni chować swoich dzieci, ale niestety na to nie mamy wpływu.
2
@kodi77 Mam dwójkę i po prostu nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, co czuje rodzic po stracie dziecka.
Bardzo Ci współczuję. Bądź silny!
0
@draxidox Nie bądź wścibski. Jakby sam chciał podawać szczegóły to by je podał.
1
@orgazm44 Nie jestem wścibski, bardzo mnie poruszają i dotykają takie posty na la rambli i autentycznie jest mi przykro.