- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
13
Elegancko, niech żrą trawę :)
https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
13
@Batys
Nikt im nie każe mieszkać w Polsce.
Oni i tym wiedzą?
17
@Batys inaczej mówiąc, wyrzucają własne pieniądze.
Polska się już nie podniesie.
18
@Batys W ramach protestu proponuje powrót wszystkich Ukraińców do swojego kraju.
To jedna z najbardziej poj.. relacji zagranicznych, uciekli od wojny do lepszego kraju do życia i ciągle narzekają parszywy naród.
0
@Frimpong otóż to.
2
@Safrani Polska bez nich sobie poradzi.
1
@Luciano99 miło by było, cieszyłbym się.
2
@Batys a polskie 800+? Bojkot czy nie?
12
@Batys Teraz czekam na eskalację protestów, tym razem w armii. Liczę na filmiki w których żołnierze ukraińscy z obrzydzeniem pozbywają się naszego sprzętu i amunicji.
0
@LukaszFan to już inna sytuacja, pieniążki się za dobrze ciągnie.
1
@Dari0G celnie, gdyby nie Polska gówno by mieli.
1
@Batys A i to nie dla wszystkich by starczyło.
3
@Batys no poradzi sobie.....ale ale. Pracujących Ukraińców w Polsce jest w tej chwili ponad 850 tysięcy. W razie ich emigracji kimś tych ludzi trzeba zastąpić. I teraz pojawia się pytanie kim?
0
@Dari0G wiedziałem, że nam się kiedyś czkawką odbije przyjęcie ich na nasz teren.
0
@Safrani hmm, z tego co wiem w moim rejonie, dużo ludzi Polaków siedzi bezrobotnych, bo Ukraińcy pracują na naszej strefie fabryk, więc podejrzewam że byłoby kim zastąpić.
0
@Luciano99 "To jedna z najbardziej poj.. relacji zagranicznych, uciekli od wojny do lepszego kraju do życia i ciągle narzekają parszywy naród."
Przeciwny jestem wrzucaniu wszystkich o jednego worka. Celowo nagłaśniane są najbardziej skrajne i budzące największą polaryzację zachowania, nie wiadomo nawet, czy część nie jest reżyserowana przez rosyjskie służby, po to właśnie, żeby antagonizować.
Co do uciekania przez wojną, to tutaj, na tym forum, czytałem jakiś czas temu sporo komentarzy, gdzie ludzie deklarowali, iż w przypadku wojny, pakują siebie, rodziny i uciekają. Podejrzewam nawet, że niektórzy spakowaliby tylko siebie i tyle by ich rodzina widziała. Był nawet jeden delikwent z UK bodajże, co płakał, że nie można go ściągać na jakieś ćwiczenia czy pobory, bo on już sobie życie ułożył. Ta WDJ Szymborska w jednym miała rację: "Tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono."
2
@Batys ja jeszcze w ramach tego bojkotu radzilabym im wszystkim tak kulturalnie wypierdzielac z Polski :)
0
@Safrani Natura nie znosi próżni. Polakami, których zastąpili Ukraińcy, bo byli tańsi. W moim rejonie tak właśnie się dzieje w wielu zakładach pracy (w sensie, że Ukraińcy wypierają Polaków z ww. względu).
1
@Ilka ciężko będzie się ich teraz pozbyć.
2
@Batys pewnie tak. Ale skoro tak nas bojkotują to niech do siebie wracają :)
3
@Dari0G @Batys jako, że siedzę w ogólnie pojetym polskim przemyśle, to obawiam się, że to nie będzie takie proste.
Do tego dodam, że region regionowi nierówny.
1
@Dari0G Nie sądzisz, że firmy "wylobbują" sobie po prostu ściągnięcie jeszcze tańszych imigrantów z innych krajów?
2
@Safrani Masz rację, na pewno nie będzie proste. Ale jak napisałem, natura nie znosi próżni. I prawdopodobne jest też to, co niżej @lithotripter napisał (niżej Twojego komentarza, wyżej tegoż tutaj mojego :). Obaj macie dużo racji. Tyle, że wszyscy na chwilę obecną jedynie fantazjujemy :).
3
@Dari0G no i droga, o której napisał @lithotripter jest najbardziej prawdopodobna. Dlatego zadałem wyżej pytanie skąd ich ściągnąć? Bo, że zastąpią ich Polacy Rodacy to po prostu mrzonka.
1
@Batys Człowieku - nie powielaj fejków. Szybki rzut oka o co chodzi i poszukałem tego filmiku - i jest - widzimy na nagraniu rękę, która wyrzuca produkty z lodówki, i ukraińskie napisy na filmiku. Sprawdzam więc kto to udostępnia - i proszę - konto o nazwie Centrum Usług Prawnych i odnosnik do strony legaartis - kto zna tą nazwę ten wie co oni robili w czasie pandemii i jaką wtedy propagandę uprawiali. Nie pomagajmy im w tym. No chyba ze podasz jakieś źródło, w którym będzie można sprawdzić że to faktycznie jacyś ukraińcy nakręcają taki trend.
1
@Batys patriotyczne pirdololo bez pokrycia w faktach z tym zastąpieniem Ukraińców bezrobotnymi Polakami. Raz, że faktycznie chcących podjąć pracę Polaków jest max 600 tys. Dwa- Ukraińcy skupiają się w dużych aglomeracjach miejskich gdzie jest największe zapotrzebowanie na pracowników. A masa niepracujących Polaków mieszka na zacofanych gospodarczo terenach kraju, jeśli do dziś nie zdecydowali się na relokację za pracą na pewno zrobią to po wyjeździe Ukraińców żeby zastąpić w najgorszych miejscach pracy. Na piwno.
0
@maroon a to o tym nie wiedziałem.
0
@Batys Ukraina niech ma pretensję do Batyra a nie polskich producentów ,którzy pomimo obecnej sytuacji ,podatków, zusów itp. starająsięzrobićwszystko ,by dało się kupić coś do jedzenia.
0
@Batys bałem się, ze to jakieś źródło z dupy, ale to screen z internetu więc nie ma opcji żeby to nie był fakt autentyczny.
0
@arasz1819 niesamowite.