- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
163
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być kryminał i afera na cały kraj
6
@Deathwing112 o co chodzi bo każdy krzyczy a żadnych konkretów
0
@Deathwing112
?????
1
@Nazio_87 Gość mówi obecnie co robili w tym szpitalu. Np zostawiali ciężko chorego gościa na 4h samego, po czym umierał. Robili badania po śmierci ludziom, żeby tuszować zaniedbania np
0
@Deathwing112 w sensie przyznał się do złamania hipokrstesa?
Heh, to się obudziliście...
1
@Nazio_87 Ty, śmieszek, sam weź i posłuchaj, bo nic nie kumasz, a widać, że ciężko jest Ci wytłumaczyć.
0
@Dari0G Heh człowieku, co się odstawia w szpitalach wiadomo od lat, tylko teraz na światło dzienne wychodzi
Zaczęło się od Nowocienia i trwa do dziś
1
@Nazio_87 Bracie, czy słyszałeś kiedy lekarza, który mówi oficjalnie w programie o takich rzeczach?
Gdzie mówi z imienia nazwiska, że szedł do kogoś na skargę żeby odsunąć 29 letniego młodzika, przez którego niby ludzie umierali? A potem sam zostaje pogoniony?
Bo ja nigdy.
0
@Nazio_87 To nie pytaj o co chodzi, tylko sam posłuchaj, bo nadal ch... rozumiesz, a nikt Ci nie będzie transkrypcji robił, żebyś sobie pożartował.
0
@Dari0G Ty się przestań tu rzucać bo odkryłeś Amerykę nagle i wielkie halo robisz, świat Cię nagle zaczął dziwić co się odstawia?
Przypominam że jeszcze mamy np wojsko, policję i inne administracje. No, ale nie będę spojlerów robił.
Witamy w życiu.
0
@Nazio_87 Ale Ty jesteś jakiś ograniczony. Nadal nie wiesz, o co chodzi, ale nie zadasz sobie nawet trudu, żeby samemu sprawdzić. Ciągle strzelasz i ciągle kulą w płot. Weź Ty może idź szukać swego Pacanowa, co?
2
@Dari0G Nie rozmawiaj z nim. On napisal, ze Nawrocki to nie jest jego Prezydent, w sensie go nie uznaje. Jak zapytalem, czy jego nick ma cos zwiazanego z nazizmem odpowiedzal, ze nie. Jak dwukrotnie dopytalem na przestrzeni tygodnia, co w takim razie oznacza, nie chcial mi powiedziec, bo nie zdazyl wymyslic jakiejs bajeczki. Omijac, ignorowac. Kordon sanitarny. Nic do niego nie trafi.
1
@Cochise oczywiście że nie oznacza, nie zabronię Ci inaczej myśleć.
I tak, mam prawo nie uznawać i nie utożsamiać się z rezydentem
1
@Cochise Po prostu dziwi mnie jego jakiś ośli upór. Zapytał, o co chodzi, ktoś mu tam napisał, fakt, że po łebkach. A gość od razu stworzył swoją teorię, nawet nie sprawdzając, o czym jest mowa (a przecież wywiad cały czas leci na żywo), a potem w to brnie, zachowując się, jakby pozjadał wszystkie rozumu i jako jedyny zrozumiał jak działa świat, łaskawie zdradzając nam, maluczkim, odrobinę tej wiedzy i z politowaniem obserwując, jak mało pojętni jesteśmy. To zadufanie i ten protekcjonalny ton etatowego mądrali zastanawiają najbardziej.
1
@Nazio_87 Masz prawo sie nie utozsamiac, ale nie masz prawa nie uznawac.
0
@Dari0G JA CI PO PROSTU UOGÓLNILEM ŻE AFERY W SYSTEMACH BYŁY ZAWSZE I BĘDĄ ZAWSZE.
Może dużymi dotrze.
0
@Dari0G Wiesz, czym jest nadgorliwosc neofity, ktory aby uwiarygodnic swoje obecne poglady zaprzeczy wszystkiemu i skrytykuje wszystko, z czym w przeszlosci byl zwiazany i co uwaza, ze tym aktualnie jest?
0
@Cochise Napisz mi proszę z czym byłem związany kiedyś albo daj mi ignor i po sprawie.
Albo ja ci dam i będziesz mógł się czuć wyróżniony bo będziesz pierwszy
0
@Nazio_87 A ja Ci małymi napiszę, że to Ty dzwoniłeś, a potem udawałeś, że ktoś Cię prosi o wyjaśnienie działania świata. Chyba, że pytałeś po to, żeby potem błysnąć obyciem i znajomością mechanizmów rządzących naszym życiem. No to wtedy rozumiem, ale podziękuję za tę wątpliwej jakości wiedzę.
0
@Dari0G No i dalej nie zrozumiałeś, dobra z koniem się kopać nie będę. Odkryłeś aferę w szpitalu, możesz też poczytać o aferze w łódzkim pogotowiu, wprawdzie nie nowe, ale znowu zrobisz wow, jak tak można.
1
@Nazio_87 Nie daje ignorow nikomu, bo to dziecinne. Ale Ty mozesz - prosze bardzo.
0
@Nazio_87 Widzę, że mam do czynienia z jakimś szaleńcem. Nara.
0
@Dari0G No hejka
0
@Cochise Z prawnego punktu widzenia ma prawo do nieuznawania go jako prezydenta, jednakże musi respektować jego urząd więc tak, ma do tego prawo, tego ustawa nie zakazuje, ale respektować musi.
0
@Nazio_87 No ja nie słyszałem takich historii opowiadanych osobiście na żywo na wizji.
Ja takie historie słyszałem w kuluarach, ale nigdy na wizji, a jeśli to proszę wskaż czy ty słyszałeś.
0
@Karol145 To zalezy, jak to interpretujemy. Moze nie uznawac w znaczeniu - to nie moj Prezydent. I to normalne w demokracji. Natomiast nie ma prawa nie uznawac jego legalnosci, czyli wszystkich dzialan, ktore ten Prezydent w trakcie swojej kadencji robi.
1
@Cochise No to tak (chyba że jesteśmy w Białorusi albo Rosji, a nie jesteśmy ).
0
@Karol145 I o to mi chodzilo.
0
@Cochise jak mówię że to nie mój rezydent to mówię za siebie, naprawdę myślałem że to logiczne ale cóż..
Nie mam wpływu co rezydent będzie podpisywał a co nie, jednak Dla MNIE to żaden prezydent
0
@Nazio_87 Ok. W takim razie rozumiem Twoj punkt widzenia. W tej sprawie poszlo o semantyke. Ale to nie jest rezydent, tylko Prezydent.
0
@Cochise no widzisz i będę nazywał go jak chce
0
@Nazio_87 Moze nie jak chcesz, bo tu na strazy stoja przepisy prawa, ale generalnie bedziesz. Jesli to masz na mysli, to masz pelne prawo.