0

Ogólnie niby to tylko 4pkt. Ale RM grał już z pierwsza 8-ka. A nam zostaje jeszcze AM, RSS, GIRONA. No życie, najważniejsze by kontuzjowani wrócili. Remis brałbym w ciemno, szkoda że nie dowieźli. Poprzedni sezon to my 2-1 w końcówce, teraz oni. Mecz na remis

0

@HanysUF kogo miał wpuścić?

0

@Encore przecież sami pisali, że zmiany bo z połowy nie wychodzimy. Zmiany zrobił, to debil bo zmiany zrobił a nie powinien

0

@Albatros no patrz Messiego, Iniesty nie ma. A nie prdl o DNA

0

@Hinczyq dlatego najwięcej strzelamy w ostatnich 15 minutach, wyciągamy z 2-0 na 3-2, 2-2.

4

No dobra. Czytam wszystkich wyjebać, Xavi out. Barca skończona. Życie skończone. Belingham trzyma Real w tym sezonie. Tyle robi jeden piłkarz. U nas, tyle może zrobić kto? Może 16-latek? Nie ma kontuzjowanych piłkarzy, środek pola to dzieci. Życie. Chodź szkoda, bo remis byłby spoko

0

@bari_94 no oddali. :) 1-0, oddali :) no idiota

0

@Karzel w tym sezonie to my wszystko wygrywamy na koniec. Więc wszyscy gramy do końca.

2

@Comentateiro Manzano szybko Gaviego żółta wyłączy, zobaczysz

1

@gumaz czysta głupota.

1

@hayek też wolałbym nawet ich od lewaków. Ale, dajmy że teraz powiedzą ok, Lewaki na bok. Po miesiącu ci z pis jednak rezygnują i Tusk nie ma rzadu+ obrażonych lewaków

0

@Emhyr sma na sam, pewnie o to chodzi. Tylko tu karny jest. Głupie to, a nie ma karnego. No to słusznie

0

@FCBparasiempre może dlatego że potrenował 1 dzień? Ale mogę się nie znać

0

@marqino skoro coś działa, po co zmieniać?

1

No dobra skład wg. La bamby bardzo dobry. Jak przegramy i tak Xavi out.

PS. Wszystko ładnie pięknie ale Manzano nie pozwoli przegrać białym

0

@Emhyr chyba miałeś coś napisać prawda

4

@esem91 za daleko :) ludzie nie widzieli co leo wyprawiał mając 16lat. Może nie pierwsza Barca, ale jednak. Yamal nie ma podskoku do leo. Nikt nie ma

0

@Emhyr to ci eksperci medycyny w Barcelonie

0

Komentarz usunięty

2

@Tomo1989 czyli od dziś jeździmy tylko z kamerkami. Jak auto nie ma, a mało z przodu ma, to Ch.. Ban na wyjazd. Ty kur. Słyszysz?

0

@Sulimo no właśnie na klasyk fatalnie. Bo akurat tu najbardziej ich potrzebujemy

2

@AlexDark00 otworzyć szybę. I krzyczeć!!!! HALOOOOO JEST TAM KTO!!!

0

@Rewolucja123 też spoko, bo najwięcej błonnika. Tylko nie mylić pełnoziarnisty z wieloziarnistym bo to wal sklepów

0

@Rewolucja123 jedz, albo staraj się jeść żytni chleb jak jesteś na redukcji. Polecam żytni bez drożdży, są świeże w Biedrze i Lidlu

1

@Tomo1989 ale ty widzisz że 20 osób ci pisze ze nie masz racji? I nikt nie napisał że ja masz?

2

@Tomo1989 czasem mam wrażenie że co byś nie napisał to po drugiej stronie jest beton. 2-latek wlazł pod SUV, ba wbiegł i tu jest spoko. Kierowca skoro wyjeżdżał i patrzył w prawo to nie miał prawa widzieć metrowego dzieciaka, ba metrowego, pewnie jeszcze mniej. Co świadczy również to że pojechał dalej. Czy będzie jego wina, oczywiście, ale tu chodzi o to że kierowca nie wiedział o tym dzieciaku. Dalej nie dyskutuje bo mi się nie chce.

8

@Tomo1989 co widać? Jak idzie tak, ale jK jest na wysokości suva już nie. Skąd wiesz czy kierowca patrzył w lewo. Bo moim zdaniem patrzył w prawo cały czas by wyjechać

1

@Qba2312 a foto na dachu jest?

0

@Culé a muerte I do tej obrony potrzebują karabiny maszynowe, shotguny itd. :) może granatniki też im dać. Zawsze może człowieka w domu zaatakować armia palestynska. Prdl głupoty i tyle. Jest to biznes dla Amerykanów, podatki itd. Nic więcej. Teraz zmiana nic nie da bo każdy ma gnata, więc się muszą bronić.
U nas gnata nikt nie ma, więc na chatę złodzieje wjeżdżają z nożem. Dostaną gnaty, ty też kupisz gnata. Piękny biznes, szybko wszyscy się u zbroja.

0

@michal26 patrząc na formę Balde to nie dał głupiej propozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?