0

@szkutnik91 Zapytaj w RM.TV pewnie zrobili filmik o złej pracy sedziów, a nie czekaj.

10

@Popitek12 Stary dobry List, Poczta Polska

1

@mordini123 Głupota jak zwykle. Krzysio jest zawsze tam gdzie media, wiec wrzuca gówno news dla swojej reklamy. Skoro wrzuca 50k, to moze niech swoim pracownikom je da i niech biegaja po lesie. Bo takie newsy moga spowodowac ze ktos do tego lasu sie wybierze.

0

@gumaz on ma tam takie warunki ze to szybciej Policja i Wojsko sie zmeczy. Piałem wczoraj, on ma przygotowane miejsca, jedzenie, ciuchy itd.

0

@Montjuic Czyli co to UE nie jest taka zła, patrzac na WB :)

0

@Montjuic jakieś źródło.

1

@MesQueUnClub_87 chyba łatwo się domyślić

1

@Kidd prosił by się nie chwalić. Więc tylko powiem tak, że koleś faktycznie bawi się w Rambo. Ma wszystko rozplanowane i te jamy, dziuple itd to prawda. Ogólnie przez pogodę, oraz ogromny obszar itd. To robi z nimi co chce. Jak miałem z tego bekę, tak teraz współczuję sluzbom bo to raczej zabawa w którą on chyba się chce bawić. Pojebało kolesia coś czuję. Ale to już mój domysl

1

@Kitek1640 no to skoro balansuja do zysku, to im dajmy czas na rozkręcenie, niech nie płacą. Dlaczego bogata firma ma nie płacić? Mundurowi 15 lat, teraz 25, górnicy 25, 13-tki,14-tki. I kolejna grupa bez wkładu do zusu. Pierwszy krok do bankructwa tego kraju. Nic z tym pieniędzy przedsiębiorców nie zrobisz. Odłożysz, zainwestujesz tylko dla siebie pod emeryturkę. Nic państwo z tego mieć nie będzie. Pozostali będą musieli utrzymać ZUS, bo inaczej na emerytury siana nie będzie dla obecnych przyszłych ludzi.

1

@gumaz no wczoraj go niby mieli, tylko jak wbiegł w ten las, tak wyparował im :) helikopter to teraz dodatkowo kołuje nad jeziorem tucholskim. Chwaszczyno - Karczemki

1

@Explode dlatego mamy dać kolejnej grupie, a reszta niech zdycha? To hipokryzja nic więcej.

1

@gumaz I taki profesjonalista i wylazł sobie wczoraj rano przed las by dziadek go zauważył? Czekam na telefon bo ma dzwonić znajomy co dyżuru je tam 24h. Zobaczymy co powie. Jedyne co mi dziś napisał to cytuje "szkoda gadać"

1

@Explode na pewno ja nie rozumiem? Jesteś za tym by etatowcy też składek emerytalnych nie płacili? Na pasku jeszcze 6 innych składek od emerytalnych, zdrowotnych chorobowych rentowych i innych owych. Może ich też wyjmijmy z systemu podatkowego? Jak myślisz państwo dźwignie kolejne grupy?

1

@panczo no może, ja na nich nie głosowałem. Podesłałem co mają w programie, a co mówili skąd mam wiedzieć, ja slysze od nich cały czas wakacje. Konfa wrzuciła bajeczki ze sloganami pięknymi, Petru ich wyjaśnił, trzeba było z nimi zrobić to samo.
Co nadal nie zmienia faktu że ich propozycja dla gospodarki jest znacznie lepsza niż nie płacenie zusu i wrzucenie w systemem emerytalny kolejnej grupy która będzie płacić składki tylko 25 lat. Tego kraju na to nie stać, a przedsiębiorcy to hipokryci bo sami krzyczą socjal dla biednych, ale brak zusu to już i dla biednych i bogatych

2

@against_modern_football no to trochę jak pewnie 100 Mentzena.
@Kitek1640 dawaj argument. Dlaczego dobrze prosperujaca firma ma nie płacić zusu. Dlaczego przy obecnym stanie finansów mamy wspierać bogata grupę, co to da? Słucham wal argumentami. Kto po 25 latach bo tyle przedsiębiorca potrzebuje składek na emeryturę, wypłaci im później emerytury, skoro będą płacić 25 lat, a później już nie.? Wal argumenty to ci przyznam racje

2

@panczo np. Tu. https://polska2050.pl/trzecia-droga/12-gwarancji-trzeciej-drogi/

Piszą wyraźnie WAKACJE.
Przedsiębiorcy są zajebisci. Najwięcej krzyczeli, socjale, deficyt, kraj bankrut.. A sami dla siebie bez względu czy firma performuje, jak performuje, zajeb. Performuje, chcą nie płacić zusu, powód? Skoro firma daje rade czemu miałaby nie płacić? Czyli z bgt państwa wyparuje kilka miliardów. Oczywiście mega pomoże to w deficycie.
I czym wy się różnicie od krzykacz co chcą 500+?

2

@Lisek takie godziny meczu pamiętam że źle nam się odbijały na wynikach

16

@Kitek1640 Gdy mówili o tym to tez pokazali zasady, Suprice mistrzu. Tak krzyczy Konfa ojeju jak to dramat budzetowy, deficyt, a kilka miliardow ma z bgt zniknac rozumiem i to ok?

1

@gumaz No ale prawda, bo u mnie koles tez tam jest. Oni wczoraj go juz mieli, ale im sprdl :D Wiec tak jest w tym lesie
@bykunn nie jest to lasek, to bardzo duzy las. Spokojnie ten koles z tego lasu moze byc juz kilka kilometrow dalej. To jest bardzo złożony las, który łaczy kolejne. Wiem bo tu mieszkam.

0

Co do naszych kontuzjowanych. To trochę poczekamy, przecież Lapcio szuka fizjoterapeuty na pracuj.Pl nie ma rak do pracy jak widać

0

@qbuteq tylko Pedri miał wrócić.

0

@_barti raczej z tą gówno gazeta. Bo oba newsy opierali o nic. Ten wieczorny jest logiczny, no bo jakim cudem miał graczy z shachtarem jak na 2 dni przed nie trenował z zespołem

0

@Saviola88 tylko tu nie chodzi o to czy budować jedno, czy 4. Odpowiedź czy ten pomysł da nam zarobić i kiedy się zwróci. Bo cpk zbudujesz to co Tuska okeciem i Radomiem. Przecież tu hajs też w grubych milionach poszedł. Mamy wybudować moloch by wiał sandałem?

5

@MessiTheBesst ale to ty nie wiesz, że najważniejsze że Polskie? To ta mentalność narodowosciowcow, że Polskie to zawsze dobre. A że w ni Ch. Nie opłacalne to już nikogo nie obchodzi

2

@draxidox przecież to jakieś gówno grupy, która nie ma wpływu na nic, ani to partia, ani nikt kto ma gdziekolwiek władze.

Jak wrzucę screen że każdy może mieć dwa krasnale ogrodowe to też wrzucisz?

0

@AlwaysBlaugrana z drugiej strony mówił przed wyborami, że da pierwszeństwo partii która wygra. Więc jak go nie lubię, tak tu wiadomo co zrobi.

0

@Kidd Jaworek to wyparował. Nic nie wiedzieli, tu koleś ma drogę ucieczki odcięta

2

@hefaj6 info z 23 jest takie, że chciał wrócić na drugą stronę obwodnicy, czyli na stronę gdzie mieszkał i jak już go mieli, tak spieprzył znowu w głąb lasu. Ale mają chociaż pewność teraz że jest w tym lesie.

1

@gumaz bo go mieli już, chciał na drugą stronę obwodnicy się znowu dostać. I sprdl im znowu do tego lasu. Las duży, ale ni Ch. On z niego nie wyjdzie. Na pewno nie żywy.

2

@Kidd bo mieli. :) no kur. W Rambo się bawi z nimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?