1

@bartekvisca ja tam Mia Kalife z chęcią nawet jak rzuciła robotę bym do znajomych dodał. Ale co kto lubi

1

@GeneralXavi nogi po dobrym treningu odezwa się następnego dnia. Reszta fakt po dwóch

0

@Mad92 a wiesz ze nie wszyscy są w terenie? Tak jak i u górników, nie każdy pracuje na dole. Wiesz o tym prawda?
@negreanu no, 25 szał. Ja 45. Uważasz że płacenie 25 lat składki uprawnia do emerytury przez kolejne 40 lat?

1

@Tomo1989 by emerytury się zgadzały to wszystkie grupy, w szczególności mundurowe, muszą być na tych samych zasadach co reszta. A nie po 15 latach latają sobie już na emeryturkę. Średnio ciągną do 25 lat, by podnieść emeryturę. Nie może być tak że ktoś w wieku 40-45 lat idzie na emeryturę i pracuje ile chce i zarabia ile chce.

2

@AdiKingu96 ta i jep. Kasa w ZUS na emerytury od razu się będzie zgadzać.

1

@FcPortoFan1999 z deficytem przy którym zabraknie kasy w przyszłym roku. I będziemy słyszeć jak to Tfusk zły, bo poznika sporo wsparcia.

1

@BorzyKrzys obecnie to właśnie ona jest :)

1

@LjakRoberciik no już przecież był komunikat. Partwia wygranych. To gra na czas by sprzątać po sobie.

1

@michal26 wygląda że to będzie bardziej niż pewne.

0

@kamyk_23 Pisałem korwinisci tak łatwo się nie poddadzą. Dlatego go wcześniej nie usunęli. W każdej partii na każdego się ma kwity, no właśnie w takich sytuacjach.

5

@Uukasz_93 Europa nie chciała płacić w rubelkach. Rosja zmusiła bez wojny z nimi. Naprawdę myślisz że taka Brazylia zrezygnuje z wszystkich rynków, jak napisałeś połowy świata w Dolarami nie będą :) Rosja ma ogromny problem demograficzny, benzyna, ropa, węgiel to coś dlaczego ten kraj się trzyma. A świat kombinuje. Putin robi wszystko by ekonomiczny reset zrobić. Ale tak to wina USA

2

@michal26 no mówię ze zdrowy człowiek nie mógł tego zrobić.

0

@michal26 bo tu nie ma logiki co mu te dzieci zrobiły.

4

@Ptasior ten to dopiero był bezpłciowy.

0

@michal26 ok, bo wszyscy go jadą, myślałem że już jakąś zorganizowana akcja

0

@Kgorecki2500 zaczyna się jechanie po Korwinie wewnątrz partii. Takie udowadnianie że od zawsze Konfederacja nie była za jkm.
Czy to stary filmik?

0

@Janas11224 brzmi bardziej jakby JKM to mówił

0

@bari_94 PS. Nie dotyczy Barcelony

0

@arasz1819 Najważniejsze, że gra pauza w swoich wystąpieniach. Buduje napiecie.

2

@Commando Tymczasem temat dotyczy jego, czyli jak on ciebie kontroluje to ok.

1

@Commando Czy to źle ze UE chce kontrolować co taki koleś z takim kapitałem może? Nie, bardzo dobrze, że go chca kontrolować.

1

@tristan87 Nie bede płakał. Adios, od dawna wiadomo że koles ma problem z UE. Niech zostawi w Rosji i u siebie. Nikt płakać nei bedzie, powstanie coś nowego bardzo szybko

0

@DCHX Robia to co roku i nikt nie widzi problemu naszego sztabu medycznego, fizjo. Wszystko to pech

4

@bartekvisca Weźcie sie zdecydujcie. Konfa mowi socjalom NIE. Zajeb.. jedyni dbaja o panstwo, gospodarke. Tusk chodz jeszcze nic nie zabrał bo rzadzić nie może ZŁY.

0

@Rastafarnianin Wszystkich chyba nie, maja byc 2 w miesiacu jak dobrze kojarze w ich programie

0

@Borneo Skoki to kilka razy wiekszy wał pod przewodnictwem Senatora PIS. I tu ludziom nie przeszkadza.

1

@require spółki skarbu państwa dostaną i z ko. Jak wszyscy zresztą

0

@Kozinho. Nie no jedna małpę usuwacie JKM.

1

@Bagsik88 ostrzegał ale późno. Szkoda ze ziemię pod atom i kupowanie ziem tak nie prdl jak to Amber. Szkoda ze zapomnieli ile wydano na płot na granicy, vs to ile wydały inne kraju. Tu wałów nie ma. Wal AMBER Gold gdzie przygłupy myślały że biznes życia zrobią
@Kamiloza91@kaamil1910 poczekaj to ci wszyscy co wieszają się w celach to wieszają się po tym jak sypia czy przed? Bo wydaje mi się że raczej przed. Więc gdyby miał coś na nich to raczej szybciej by zakończył żywot.

4

@kaamil1910 no tak zapomniałem. Koleś siedzi od kilkunastu lat i twardo nikogo nie wskazał. Będzie milczał jak grób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?