0

@michal26 Pomorskie tez nie ma , a tam sporo. Możemy sie założyc o flaszeczke jak chcesz. Ja stawiam ze 30% w KO peknie i bedzie 36-37% PIS

1

@qbuteq Jak dalej bedziemy sie sypać z kadra to skonczy sie 1-4 jak na wiosne.

0

@michal26 nie no KO bedzie miec 30.5%, PIS około 36.5 tak to wyglada
@criss18Barca nie ma szans. Moim zdaniem beda miec > 230

2

Dobrze widze że Dziambor wchodz z 3D? Ma 2 wynik a 100% policzone w swoim okregu. Nie ukrywam ze to obok mnie, ale w sumie trzymałem za niego kciuki.

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/gm/221503

1

@Matan_Zajcev Pokazali listy wyborcze oraz Petru mocno przyatakował program. Mysle że wrzucanie żony, teścia, brata itd. tez nie pomogło.

11

@Barca1992 Gotówka powinna zostać, tyle w temacie.

1

@MESSIah16 a to nie dostaniemy teraz w każdym domu:
- jeden murzynek z Afryki? W dodatku Gej

0

@MessiForeverTheBest Nasze serwery szanuj. Obecnie majstersztyk w najważniejszych momentach.

0

@Nazio_87 No sa na podstawie oficjalnych wyników z komisji. Wiec w 100% wiarygodna

0

@michal26 Ida na wynik sondazowy.

1

@michal26 no czyli podobnie do exit pola

1

@barcelonaLM On oólnie krytykuje Konfe, że go schowali z Braunem :) Nie widiz w sobie nic winy :D

0

@tomek8756 ewybory.eu

0



Troche racji ma jesli chodzi o kierunek, ale kara smierci 54% ludzi chce? Mam spore wątpliwości.

0

@Kamilos84 na ewybory.eu juz maja 37%.

0

@clyde Chyba 4 lata temu wiecej było kłótni miedzy dwiema stronami. Teraz już raczej to sie uspokoiło. Jak już to rośnie bardziej dyskusja Konfa - reszta świata.

1

@MarioVeB! Ale wysoki wynik PISU daje narzedzie jego konfie, wiec to takie raczej życzeniowe :D

1

@michal26 Też na to patrze z zaciekawieniem. Przy 39% i 7% konfy - maja możliwosc stworzyć Wiekszosc. Ale Konfa przeciez w Koalicje nie pojdzie prawda :D

6

@Deviler Najlepsze, że w Polsacie krzyczał, że wina lezy po stronie Pokemonów na liście. Chyba miał siebie na myśli

0

@michal26 Mam to samo.

3

@Tomo1989 Konfa zaczela spadać gdy:
- Petru zaorał ich program
- Pokazali nazwiska na listach - pełno faszystów i jak sam Sośnierz powiedział Pokemonów
- JKM swoje dorzucił
- Sławek zaczął gwiazdorzyć - Poznań, najebany z 3 razy.

Konfa zaczeła rosnac po pokazaniu programu i głównie przedsiebiorcom sie spodobało, bo w końcu coś oni mogli ugrać, ale z czasem przedsiębiorcy zobaczyli pokemonów na listach oraz średnie szanse na realizacje tego programu. Wiec spadło.
Taka moja diagnoza, bo konfe obserwowałem równie mocno jak cała opozycje.

0

@kaamil1910 UA pracuje tam gdzie ty nie chcesz i za pieniadze za, które Polacy nie pójda. Myslisz ze UA siedzi tu za 500+? Normalnie pracuja, płaca podatki. 500+ nie jest naszym problemem.

4

@Ronaldinho10theking Jak to komu, Berkowicz taki ideał.

0

@kaamil1910 Nie mam i nie będę mieć nic z Lewica. W trakcie wyborów każda strona ukrywa swoje, Jedni kochają Rosje, Faszyzm itd, ale jakoś w trakcie wyborów już tacy nie są. Zobaczymy jak się głosy rozłożą i czy w ogóle będzie koalicja z Lewica. Szczerze ja bym nie chciał.

To nie za czasów PO tu imigranci przyjechali. A po drugie, nikt tu nie chce zostać, z czego ci Imigranci będą żyć? pracować im się nie chce, a socjalu nie ma. Prdl o tym temacie imigrantów, a nigdy ich tu nie było.

7

@kaamil1910 A jakie podejście ma PO do imigrantów? Bo każda możliwa statystyka pokazuje że za PIS imigrantów przylazło najwiecej i nie pisze o UA

2

@FcPortoFan1999 Konfa podskoczy.

0

@jaras121 Kaczor władzy nie odda, na bank już szukają scenariuszy

4



Ja rozumiem drugi mecz, 1 zgrupowanie itd. Ale jak trener mówi ze remis ze 159 drużyna Fifa nie jest jego wina, bo nie jest cudotwórca. To naprawdę niech ta Polska zrezygnuje z baraży bo się ośmieszają. Tak tym meczem przegrywamy eliminacje bo wystarczyło go wygrać a dalej wszystko było w ich nogach.

4

@Criss18Barca Dane z 71 na 31 497 (0,23%) obwodów głosowania

0

@Crayfty o takiego kapitana walczyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?