1

@arasz1819 na niektórych wsiach pewnej partii jest takie ryzyko. Tam nieboszczyki zagłosują, a niektórzy to nawet nie będą wiedzieć że głosowali

2

@michal26 wtedy więcej młodych zagłosuje. Pisowi to nie na rękę

2

@mekston masz racje nie % a p.p

1

@Ojciec5tkidzieci W presezonie fajnie wyglądali w meczu z nami. Maja ciekawy pressing i bardzo skuteczny. Zobaczymy czy fizycznie dadzą radę

5

@macio_944 Dokładniej 4,5% - spora różnica

9

No i brawo Hubert. Na pochybel la bamby i hejterów, wygrywa 1000-czka.

0

Ciężko będzie Hubiemu. Rublev świetnie serwuje obecnie

0

@ObiwanKenobi no no i wszyscy ci politycy zapisali się na newsletter :) żyj sobie w tym swoim świecie.

0

@Danny Gaucho za rakietę to by go chciał potrzymać

0

@Kgorecki2500 jest na Twitterze lista, z mailami itd. Ale cisza wyborcza nie chce bana. Poszukaj

0

@wpwelement ale dlaczego, skoro nie łamie to zasad wyborczych to co ci to przeszkadza? A właśnie jadę na rynek, więc nie musi być handlowa by bazar był otwarty

2

@Kapitan hawk u nich powinni być odwrotnie. Admini powinni napisać. U nas ciszy nie ma, zapraszamy do dyskusji

1

@hayek na liście darczyncow jest cała armia znanych osobistości ze świata polityki.

3

Nie złamie ciszy bo to nie o partii, a o Ordo Iuris. Każdy wie, każdy słyszał, ale nie wszyscy wierzą, ze ten twór jest pro Rosyjski


1

@Tomo1989 ale ja wiem za kim głosuje, dlatego napisałem. Bez oceny mistrzu, zreszta redakcja usunęła. :D

2

@RafiVeB no ale jak pięknie wyreżyserowane, zmontowane, pełen profesjonalizm.

3

Komentarz usunięty

0

@barteq ja go nie oglądam więc mi to obojętne co będzie pokazywał

1

@pt9 zobacz mecze reprezentacji. Kiedy człowiek oglądał eliminacje, fajne mecze. Dziś? Tak jak piszesz ciasne tylko klubowa piłkę, ekstraklasy nie tykam od lat, tylko Barca i LM ewentualnie. Piłka staje się nudna

2

@barteq Pamietasz kiedy Stano w ogóle o sporcie mówi? On szuka aferek bo to się czyta, a nie pitolenie o piłce.

2

@Kgorecki2500 To się rozkręci na mega konflikt. Coś czuje ze do Ruskich po paliwo wszyscy zaraz wrócą.

0

@Prorokk To tak jakby powiedzieć ze my w UK zabraliśmy Brytolom to co ich. Nie, zwykła migracja zarobkowa.

0

@Prorokk UA nie zniszczy ci Polskości. To naturalne miejsce ich do pracy, tyle. Ukraińcy nic złego nam nie robią, pracują w miejscach gdzie my nie chcemy, tyle.

0

@piterheh86 raz na 4 lata nie ma słowa Tusk

8



Myślałem że to fake, ale na końcu złapali to dziecko :))

4

@Pedri16Future czyli jednak twarde dowody musieli mieć

1

@Dankho94isback gra w realu tylko to.

6

@LaLigaPD Valverde Rodrygo -100 baniek. :D

0

@Prorokk Ale dlaczego do Europy? Skoro cały bliski wschód ich wspiera to niech do nich idą

5

No i 2-ka przycisnęła, koleś na dole już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?