tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 na niektórych wsiach pewnej partii jest takie ryzyko. Tam nieboszczyki zagłosują, a niektórzy to nawet nie będą wiedzieć że głosowali
2
@michal26 wtedy więcej młodych zagłosuje. Pisowi to nie na rękę
2
@mekston masz racje nie % a p.p
1
@Ojciec5tkidzieci W presezonie fajnie wyglądali w meczu z nami. Maja ciekawy pressing i bardzo skuteczny. Zobaczymy czy fizycznie dadzą radę
5
@macio_944 Dokładniej 4,5% - spora różnica
9
No i brawo Hubert. Na pochybel la bamby i hejterów, wygrywa 1000-czka.
0
Ciężko będzie Hubiemu. Rublev świetnie serwuje obecnie
0
@ObiwanKenobi no no i wszyscy ci politycy zapisali się na newsletter :) żyj sobie w tym swoim świecie.
0
@Danny Gaucho za rakietę to by go chciał potrzymać
0
@Kgorecki2500 jest na Twitterze lista, z mailami itd. Ale cisza wyborcza nie chce bana. Poszukaj
0
@wpwelement ale dlaczego, skoro nie łamie to zasad wyborczych to co ci to przeszkadza? A właśnie jadę na rynek, więc nie musi być handlowa by bazar był otwarty
2
@Kapitan hawk u nich powinni być odwrotnie. Admini powinni napisać. U nas ciszy nie ma, zapraszamy do dyskusji
1
@hayek na liście darczyncow jest cała armia znanych osobistości ze świata polityki.
3
Nie złamie ciszy bo to nie o partii, a o Ordo Iuris. Każdy wie, każdy słyszał, ale nie wszyscy wierzą, ze ten twór jest pro Rosyjski
1
@Tomo1989 ale ja wiem za kim głosuje, dlatego napisałem. Bez oceny mistrzu, zreszta redakcja usunęła. :D
2
@RafiVeB no ale jak pięknie wyreżyserowane, zmontowane, pełen profesjonalizm.
3
Komentarz usunięty
0
@barteq ja go nie oglądam więc mi to obojętne co będzie pokazywał
1
@pt9 zobacz mecze reprezentacji. Kiedy człowiek oglądał eliminacje, fajne mecze. Dziś? Tak jak piszesz ciasne tylko klubowa piłkę, ekstraklasy nie tykam od lat, tylko Barca i LM ewentualnie. Piłka staje się nudna
2
@barteq Pamietasz kiedy Stano w ogóle o sporcie mówi? On szuka aferek bo to się czyta, a nie pitolenie o piłce.
2
@Kgorecki2500 To się rozkręci na mega konflikt. Coś czuje ze do Ruskich po paliwo wszyscy zaraz wrócą.
0
@Prorokk To tak jakby powiedzieć ze my w UK zabraliśmy Brytolom to co ich. Nie, zwykła migracja zarobkowa.
0
@Prorokk UA nie zniszczy ci Polskości. To naturalne miejsce ich do pracy, tyle. Ukraińcy nic złego nam nie robią, pracują w miejscach gdzie my nie chcemy, tyle.
0
@piterheh86 raz na 4 lata nie ma słowa Tusk
8
Myślałem że to fake, ale na końcu złapali to dziecko :))
4
@Pedri16Future czyli jednak twarde dowody musieli mieć
1
@Dankho94isback gra w realu tylko to.
6
@LaLigaPD Valverde Rodrygo -100 baniek. :D
0
@Prorokk Ale dlaczego do Europy? Skoro cały bliski wschód ich wspiera to niech do nich idą
5
No i 2-ka przycisnęła, koleś na dole już