tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB wierzysz ze tu bedzie cisza? Od poniedzialku wszystko wroci bo wyniki beda.
0
@Criss18Barca Lewaki najwiecej zyskały.
1
@Amigo_Blanco No masz ich tu 40%. Bo cała Konfa powiedziała, że nie idzie na wybory w 2 turze. No bo wiesz Trzaskowski, chcieli dac pelnia władze to dali.
0
@barcelonaLM Demokracja jest po to by to ludzie wybrali. Ten zapis to raczej dyktatura. Lud swoje, Prezydent swoje
0
@Kgorecki2500 Czyli co moze miec w dupie wyniki wyborów?
@hayek no to w ciezkim szoku jestem. Po co wybory zatem :D
0
@barteq Obaj sie przekonamy w najbliżsyzch tygodniach kto ma racje. 3D tez jechała po Tusku i KO.
0
@barcelonaLM Jak KO wygra to KO dostaje czas na stworzenie rzadu, nie PIS. I Prezydent ch.. tu moze zrobić.
2
@RoberDzik PSL pójdzie z kazdym w koalicje. Jestem baerdziej niz pewien ze 3D pojdzie z PISEM w koalicje.
0
@tristan87 no ale Lewego sie jedzie za wszystko. Wielkiego Milika nie. Ta reprezentacja bez Lewego w formie bedzie miała długie lata posuchy
7
@Comentateiro on też uważa że rynkiem jest wstanie spowodować spadek mieszkań o 30%. :)
Przykład że rynek ma to w dupie i patrzy na swój portfel. Piekarze, mieli wzrost kosztów, przenica, prąd, gaz =wzrost. Wszystkie trzy koszty spadły znacząco, czy ktoś obniżył cenę pieczywa? Nie bo przedsiębiorcy zawsze będą patrzeć na marzę, wszyscy musieliby obniżyć by rynek wymusił.
1
@Maciej_T no no, jak Kukiz. Naiwny jesteś
0
@Coutinho007 city było w Azji, Arsenal w USA, em też. Widzisz u nich taka plage?
0
No Piotrowski widać ma potencjał do zastąpienia Krychy
0
@Keson mieliśmy dwóch pivotow. Teraz nie mamy
1
@vangoor zawsze moment by na wódkę iść i zwyzywać ich.
1
Balde najsłabszy w reprezentacji, schodzi od razu po przerwie. Co dzieciak kompletnie formy nie ma to boli. Bo oczywiście nie mamy nikogo za niego, eh
1
Jak to dobrze ze mamy świetnego napastnika za Lewego. Przyszłość jest jasna :)
1
@Kamiloza91 gramy u siebie. Trzeba z Czechami i Macedonia wygrać. Jakoś to będzie :) ale szczerze, oglądanie tej reprezentacji jest mordęga. I dla mnie mogą nie wchodzić na mistrzostwa, nie da się tego oglądać
1
@kanver_ to jest nasz mistrz. Jeszcze się pokaże.
0
@Kitek1640 co ma 5-ka do tego? Z początkiem kampanie gdy jej nie było, mieli 8-9%. Na la bambie 40% i dokładnie jest tak samo.
0
@pioz123 wiem jaki ma cel bo mówił.
1
Ale padaka. Oglądam od 25 minuty. Szczerze to wyspy Owcze lepiej cisną, nie mają sytuacji ale nasi grają bardzo słabo, wiecznie do tyłu, lekki presing i wyjebka piłki. Masakryczny styl.
0
@Encore dzieciaki mu uwierzą.
0
@Rewolucja123 ile kalorii jakie makro ci wyszło. Wiesz ze to najważniejsze prawda? W skali dnia
1
@Kitek1640 a to ciekawe bo na la bambie mają dokładnie tyle samo zwolenników, w sondażach również. Więc nic to nie dało. A program jak program, nie do zrobienia jak każdy u polityków. No może pis zawsze socjal obiecuje sobie i narodowi i dotrzymują słowa. Tylko ciekawe kiedy oddamy
18
@Zoker za darmo na Podsiadło bym nie poszedł. Każdy wokalista ma swoich fanów i tyle. Nie lubisz, za drogo nie idź. Proste
1
@Kgorecki2500 konfa na la bambie nikogo nie pozyskała nikogo nie straciła w skali 6 mcy3d 3% zyskała kosztem ko.
1
@Emhyr wlodar w Polsce jest bardzo dobrze poinformowany
0
@Deviler sondaż zrobiony w spółkach skarbu państwa
0
@Seledynowy niech podbija cenę