0

@jacobFCB wierzysz ze tu bedzie cisza? Od poniedzialku wszystko wroci bo wyniki beda.

0

@Criss18Barca Lewaki najwiecej zyskały.

1

@Amigo_Blanco No masz ich tu 40%. Bo cała Konfa powiedziała, że nie idzie na wybory w 2 turze. No bo wiesz Trzaskowski, chcieli dac pelnia władze to dali.

0

@barcelonaLM Demokracja jest po to by to ludzie wybrali. Ten zapis to raczej dyktatura. Lud swoje, Prezydent swoje

0

@Kgorecki2500 Czyli co moze miec w dupie wyniki wyborów?
@hayek no to w ciezkim szoku jestem. Po co wybory zatem :D

0

@barteq Obaj sie przekonamy w najbliżsyzch tygodniach kto ma racje. 3D tez jechała po Tusku i KO.

0

@barcelonaLM Jak KO wygra to KO dostaje czas na stworzenie rzadu, nie PIS. I Prezydent ch.. tu moze zrobić.

2

@RoberDzik PSL pójdzie z kazdym w koalicje. Jestem baerdziej niz pewien ze 3D pojdzie z PISEM w koalicje.

0

@tristan87 no ale Lewego sie jedzie za wszystko. Wielkiego Milika nie. Ta reprezentacja bez Lewego w formie bedzie miała długie lata posuchy

7

@Comentateiro on też uważa że rynkiem jest wstanie spowodować spadek mieszkań o 30%. :)
Przykład że rynek ma to w dupie i patrzy na swój portfel. Piekarze, mieli wzrost kosztów, przenica, prąd, gaz =wzrost. Wszystkie trzy koszty spadły znacząco, czy ktoś obniżył cenę pieczywa? Nie bo przedsiębiorcy zawsze będą patrzeć na marzę, wszyscy musieliby obniżyć by rynek wymusił.

1

@Maciej_T no no, jak Kukiz. Naiwny jesteś

0

@Coutinho007 city było w Azji, Arsenal w USA, em też. Widzisz u nich taka plage?

0

No Piotrowski widać ma potencjał do zastąpienia Krychy

0

@Keson mieliśmy dwóch pivotow. Teraz nie mamy

1

@vangoor zawsze moment by na wódkę iść i zwyzywać ich.

1

Balde najsłabszy w reprezentacji, schodzi od razu po przerwie. Co dzieciak kompletnie formy nie ma to boli. Bo oczywiście nie mamy nikogo za niego, eh

1

Jak to dobrze ze mamy świetnego napastnika za Lewego. Przyszłość jest jasna :)

1

@Kamiloza91 gramy u siebie. Trzeba z Czechami i Macedonia wygrać. Jakoś to będzie :) ale szczerze, oglądanie tej reprezentacji jest mordęga. I dla mnie mogą nie wchodzić na mistrzostwa, nie da się tego oglądać

1

@kanver_ to jest nasz mistrz. Jeszcze się pokaże.

0

@Kitek1640 co ma 5-ka do tego? Z początkiem kampanie gdy jej nie było, mieli 8-9%. Na la bambie 40% i dokładnie jest tak samo.

0

@pioz123 wiem jaki ma cel bo mówił.

1

Ale padaka. Oglądam od 25 minuty. Szczerze to wyspy Owcze lepiej cisną, nie mają sytuacji ale nasi grają bardzo słabo, wiecznie do tyłu, lekki presing i wyjebka piłki. Masakryczny styl.

0

@Encore dzieciaki mu uwierzą.

0

@Rewolucja123 ile kalorii jakie makro ci wyszło. Wiesz ze to najważniejsze prawda? W skali dnia

1

@Kitek1640 a to ciekawe bo na la bambie mają dokładnie tyle samo zwolenników, w sondażach również. Więc nic to nie dało. A program jak program, nie do zrobienia jak każdy u polityków. No może pis zawsze socjal obiecuje sobie i narodowi i dotrzymują słowa. Tylko ciekawe kiedy oddamy

18

@Zoker za darmo na Podsiadło bym nie poszedł. Każdy wokalista ma swoich fanów i tyle. Nie lubisz, za drogo nie idź. Proste

1

@Kgorecki2500 konfa na la bambie nikogo nie pozyskała nikogo nie straciła w skali 6 mcy3d 3% zyskała kosztem ko.

1

@Emhyr wlodar w Polsce jest bardzo dobrze poinformowany

0

@Deviler sondaż zrobiony w spółkach skarbu państwa

0

@Seledynowy niech podbija cenę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?